Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: psv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 890
Volgende pagina

DH1980

EERSTE WEDSTRIJD NAC THUIS !

Programma eerste speeldag Eredivisie





vrijdag 31 juli
Heerenveen-Roda JC





zaterdag 1 augustus
Heracles Almelo-AZ
Willem II-Vitesse
Sparta-FC Twente
RKC Waalwijk-FC Utrecht





zondag 2 augustus
ADO Den Haag-NAC Breda
Feyenoord-NEC
PSV-VVV-Venlo
FC Groningen-Ajax
0
Zaterdag 13 juni 2009 om 08:46 uur

Yo

`Hadouir past niet bij Roda`
Door Carlo Willemsen
Vrijdag, 12 juni 2009, 16:25

Arnold Hendriks denkt dat het beter is wanneer Anouar Hadouir bij Roda JC vertrekt. De geldschieter van de Limburgse club geeft toe dat de aanvallende middenvelder de beste speler in de selectie is, maar vindt hem niet de juiste mentaliteit hebben.

"Die past niet bij ons", zegt Hendriks in VI over Hadouir. "Hij is verreweg de beste speler die we hebben, maar geen groepsjongen. Met hem winnen we de oorlog niet. Bij Ajax of PSV zou hij niet misstaan, bij Feyenoord komt hij in de problemen. Daar is de sfeer te hard voor hem."

"Hij moet nu naar een heel goede club gaan", vervolgt Hendriks. "Ergens waar hij wel op hoog niveau speelt, maar waar hij moet knokken voor zijn plaats. Hij moet niet te belangrijk zijn. Bij Roda was dat wél het geval. Dat zorgde van beide kanten voor frustraties."

Hadouir kende een seizoen van uitersten. Nadat hij ploeggenoot Bram Castro een klap had verkocht, werd hij tijdelijk uit de selectie verbannen. Eenmaal in genade aangenomen vervulde hij met zijn goede spel een belangrijke rol in het uiteindelijke lijfsbehoud van Roda JC. 
-----------------------------------

Hij mag van mij komen!

0
Vrijdag 12 juni 2009 om 16:44 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Henk Fräser volgt Vloet
Henk Fräser zet zijn loopbaan voort bij PSV. De vertrekkende assistent-trainer van ADO Den Haag gaat per 1 juli aan de slag als jeugdtrainer bij de club uit de lichtstad.

Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 11 juni 2009 om 23:52 uur

ozzy


Fräser voor twee jaar als jeugdtrainer naar PSV
Geschreven op donderdag, 11 juni om 14:18

Henk Fräser gaat de komende twee jaar aan de slag als jeugdtrainer bij PSV. De Eindhovenaren hebben Fräser aangetrokken om de B1 te leiden, zo meldt de officiële website van de topclub. De oud-international (42) tekent in Eindhoven een contract voor twee seizoenen en treedt per 1 juli aanstaande in dienst. Fräser was afgelopen seizoen trainer van jong ADO Den Haag en assistent bij het eerste elftal van de eredivisionist. Hij zal komend seizoen bij PSV worden geassisteerd door Twan Scheepers. De onderhandelingen Fräser verliepen allerminst soepel. Hoewel hij zelf al weken eerder een mondeling akkoord bereikte met de club, werd het contract bij de Lichtstedelingen in een later stadium pas van een krabbel voorzien.

Fräser speelde als voetballer voor Sparta, FC Utrecht, Roda JC en Feyenoord. In 1999 zette hij een punt achter zijn actieve carrière en zette hij zijn loopbaan voort als jeugdtrainer bij Feyenoord. Daar werkte de voormalig verdediger tot 2007, waarna hij bij ADO Den Haag assistent werd Wiljan Vloet, toenmalig hoofdcoach en huidig Hoofd Jeugdopleiding van PSV. Afgelopen jaar was Fräser ook assistent van ADO en trainde hij daarnaast het beloftenteam.
0
Donderdag 11 juni 2009 om 14:25 uur

hjfff

Holman heb je niks aan want voor zijn positie heb je al Knopper, vd Bergh en ook Cornelisse kan op 10.

Als je dan tog ruilt dan weer gewoon Waterman terug en geen herschenschuddinggevalletje Didulica. 

AZ lief aankijken en wellicht kan je Luijckx erbij krijgen als de onderhandelingen soepel verlopen.
Lens erbij ,daar gewoon voor betalen, en je hebt een goeie basis staan. 
Misschien Zonneveld van PSV huren?!

               Waterman
 Ammi    Kum    Luijckx   Pique

                Derijck
      Buijs             aankoop
               vd Bergh

              Lens    Milic
0
Donderdag 11 juni 2009 om 14:04 uur

Bert.

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ik kan me wel voorstellen dat ADO bijvoorbeeld bepaalde groepen in kwartaal termijnen laat betalen. 
Je kan dan denken aan Ooievaarspas houders en gezinnen met kinderen die in een keer een paar SCC´s moeten betalen.

Vlogens mij biedt Ado mogelijkheden om de kaart in twee keer te betalen. Kaarten op van W kosten
€ 150,00.  en voor de jeugd € 90,-

Vak G kost € 175,-

Ik vind het nog wel meevallen voor een heel seizoen. 

Als je dan als ooievaarpashouder nog korting krijgt denk ik dat Ado genoeg doet. 

Alleen losse kaarten vind ik wel duur

Ik denk dat ze beter alle 65 plussers voor het kindertarief een seizoenkaart aan kunnen bieden. Zeg maar net als het HTM tarief.

De kaartjes voor die verenigingen moeten omhoog.
 € 3,- voor een wedstrijd tegen bv Roda is te goedkoop. Topwedstrijden tegen 010,020 en PSV nu
 € 4,50.

Ik zou zeggen € 5,- voor normale wedstrijden 6,50 voor de topwedstrijden en is tegen AZ dus ook een topwedstrijd. Hebben die ouders die thuisblijven nog steeds een hele goedkope oppas.

Was uitgelogd   
0
Woensdag 10 juni 2009 om 22:22 uur

Advertentie

Belachelijk

Kees schreef:

Jouw shout kan tientallen reacties oproepen. Ik ben benieuwd.

Ik zie het anders; met man en macht wordt er geprobeerd om "nieuwe aanwas" naar het stadion te krijgen. Er wordt dus geïnvesteerd in de toekomst.

Volgens mij blijven er voor de normale supporters kaarten genoeg over. Ik neem aan dat je met normale supporters de toeschouwers bedoelt die er op uitnodiging etc. zijn. Overigens zitten er in de vakken die jij opnoemt ook voldoende seizoenkaarthouders die of al een seizoenskaart hadden of er via een omweg (lees vak D met name) er aan zijn gekomen.
Met normale supporters bedoel ik de supporters op vak F t/m Q. Niet scholen, verenigingen en noem maar op. In deze categorieën zitten vaak fans van Ajax, Feyenoord en PSV. Goed te zien met de wedstrijd ADO-Ajax.
0
Woensdag 10 juni 2009 om 20:53 uur

Kees

Kaos schreef:

Ik weet niet waarom maar ik heb toch ghet gevoel dat bosschaart dit seizoen weer goed gaat presteren..

Hij staat zowiezo op scherp
Pascal was degene die rust in de verdediging bracht in de bierliga als vervanger van Stoffels.

Biseswar had thuis tegen ons 1 actie kunnen maken en was daarna niet meer bepalend geweest als Pascal was opgesteld. Ik zie hem graag. enkel tegen PSV geloof ik viel hij stevig door de mand echter ontbrak ook keer op keer de rugdekking.
0
Dinsdag 9 juni 2009 om 22:14 uur

Bert

<FCDH> schreef:

de verkoop van elia duurt wel lang vind ik en hij was zo gewild?als hij verkocht word komt er nog een verassing ?
Transfermarkt is ruim een week open. 

Elia blijft niet geloof ik niks van. Of 020 of PSV koopt hem of hij gaat naar het buitenland.

Die jongen kan bij een club als Twente met alle respect niks meer leren.

Munsterman reageert iedere keer als er interesse voor een speler is alsof die door een adder gebeten wordt. Gaat daarna rare dingen in de media roepen.
0
Dinsdag 9 juni 2009 om 22:01 uur

marcellino

Janssen schreef:

De viavia geruchtenmachine in de koffiehuizen zegt: Koevermans komt naar DH.

Ik geloof het pas als ik janusz/Frans zie bevestigen!

Mooi he die komommertijd!
koffie huis verhalen zijn niet voor niets koffiehuis verhalen.

de geruchten over koevermans kloppen niet.
hij gaat weer in gesprek met psv,pas als dat niks wordt kijkt hij naar een andere club dit zijn de laatste gegevens zins gister avond 22.00 uur
0
Dinsdag 9 juni 2009 om 19:17 uur

Nu online

Bollie74, Alle ballen op Jort, fcdh-denhaag, Aad, Prutser 070, Eeuwig Den Haag, ton, Dannyy en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 890
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1