Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niemand

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 892
Volgende pagina

snik

Kikoman schreef:

Waar heb je het over? Als de nieuwe inversteerder eist dat Ringel moet blijven, dan blijft ie.  Ze gaan toch niet met jou overleggen?
Er zijn d`r twee veel beter van geworden bij ado de laatste jaren en dat is jansen en ringelenstein. Er mocht niemand bijkomen (bv Ling) omdat die dan ook zeggenschap krijgen en dat willen ze niet...dat betekent minder macht namelijk..Jansen intereseerd het niks, als hij maar weer speleres kwijt kan.
0
Woensdag 19 december 2007 om 13:18 uur

Harrie

Ooievaar schreef:

Dat denk ik dus ook. Worden Volgend jaar spelen we om plek 15. Directe steun van de gemeente of provincie mag volgens mij niet meer door de Brusselse wetgeving. Dus die roversbende van Ringeling cs moet definitief verdwijnen, daarna flink saneren zit helaas weer niets anders op, en daarna?...
Opzouten met die roversbende, dat lijkt me duidelijk. Niemand wil nu zijn nek uitsteken voor die 8 ton, de gemeente kan dat sowieso politiek niet meer verkopen. Inmiddels heeft de firma L&B nog wel 2 miljoen tegoed van de SSO!!! Ringeling zat bij die gesprekken met de wethouder en de directie sportzaken en slaagde er niet in de gemeente direct te laten betalen. Gevaar dus dat hij en Jansen naar hun 2 miljoen konden fluiten als ADO surceance zou aanvragen. In dat geval moet je een flink stuk van je vordering prijsgeven. Daarom vermoed ik dat die 8 ton van Ringeling en Jansen komen. Ze kopen tijd. En als het mis gaat krijgen ze in elk geval hun 8 ton van die sukkels van de gemeente terug. Die Dekker interesseert het uiteindelijk ook niks. Het is zijn geld niet. En zo worden wij belastingbetalers genaaid.
0
Dinsdag 18 december 2007 om 21:29 uur

JP

Als regelmatige bezoeker van deze site zijn de geluiden van:

slecht bestuur
financiele malaise
onduidelijke structuur
slecht beleid
etc 
etc

al zo lang geroepen en niemand die er iets aan doet,.......is er dan niemand die een vuist kan maken en zijn er met al de opmerkingen en kritieken die al heel lang rond dwalen nooit iets meegedaan. Dit zegt echt wel wat over de beleidsbepalers. SCHANDE om zo je club weer naar de klote te zien gaan door een paar klootzakken.

Ik heb zelf een bedrijf al 10 jaar,..als ik zulke zwakke schapen in mijn organisatie zou hebben moet je ingrijpen,...ach zolang Jansen en Ringeling met de scepter zwaaien is het pappen en nat houden,..met als gevolg een zeer zwakke organisatie met dito resultaat. Opzouten schoon schip bezem er doorheen,..en niet zeiken dat het door de supporters komt,...wees blij dat er nog aanhang en haags bloed is.

Kan gvd wel janken door die eikels.

0
Dinsdag 18 december 2007 om 21:08 uur

mj

er is maar 1 goede aktie voor vrijdag.
gewoon met ze alle, alle ingangen van het stadion vastzetten. zodat er helmaal niemand in kan..laat ze het maar voelen die kkhonden!!
0
Dinsdag 18 december 2007 om 21:00 uur

<FCDH>

volgens mij is ie 8 ton gewoon van de gemeente want die staan garant tuurlijk al die tijd wil er niemand een cent geven en ineens komt er iemand met 8 ton?
0
Dinsdag 18 december 2007 om 17:26 uur

Advertentie

Frans

ADO DEN HAAG is terminaal ziek.

Wat gewoon inhoud : de club wordt niet meer beter.
Schulden stapelen zich op, inkomsten vallen tegen.
Er is momenteel ook niemand meer die de club wil
redden !
Ook ik ben nu in een fase van BERUSTEN gekomen.
Ben er eveneens doodziek van..mijn club, mijn hobby
mijn groen-gele liefde.....
Leuker kunnen we het niet maken......
0
Dinsdag 18 december 2007 om 13:52 uur

kojak1

Haagse Roel schreef:

Als dat zo is het is het over en uit, niet aan derden overdragen ??? Nee , wat dan , de gemeente(raad) steekt er ook geen geld meer in .

Drama heeft gelijk, dat zooitje wat er nu is brengt er geen verandering in hoor.......Jezus wat ellende....

 

Maar ik ben een beetje eigenwijs dus hoop nog op de zakenmensen.

meestal is het zo roel,als er ergens een bedrijf op sterven na dood is,de aasgieren er vanzelf op afkomen.kunnen ze voor een prikkie een bedrijf kopen,goed laten draaien,om dan als het effe goed gaat met dikke winst te kunnen verkopen.met voetbal heeft het allemaal niks meer te maken,kijk maar naar utrecht en vitesse,tientallen miljoenen in de schuld,maar het draait nog steeds.voor hoe lang weet niemand,maar je hebt gelijk dat er nu iemand opstaat,alles schoonveegt en proberen opnieuw te starten.jonge gretige voetballers te halen,dan nog maar een jaar jupiler,maar de kans dat er dan wat gaat groeien is groter dan nu.en met schoonvegen bedoel dan ook alles en iedereen die wil meedoen mag blijven,wie niet wil moet maar voelen en er uit ermee.verder wens ik jullie,ondanks alles,een prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar alvast.want er is natuurlijk meer dan voetbal.
0
Dinsdag 18 december 2007 om 12:52 uur

snik

Dit zie je gewoon aankomen. bekijk de berichten op de ado sites van de twee afgelopen siezoenen en je ziet er totaal niets positiefs bij staan. Het strenge supporters beleid wat een vermogen kost heeft tot helemaal niets geleidt. Het bestuur komt de laatste jaren zo amateuristisch over en iedereen ziet het gebeuren. De club heeft uitstel van betaling aangevraagd dus er is helemaal niets meer en dat zal er vast ook helemaal niet meer komen want wie steekt er op dit moment nou geld in ado...niemand. Dit is uitstel van executie...we zullen nog veel meer slecht nieuws gaan horen de komende tijd ben ik bang..dus bereid je maar voor.
Misschien een nieuwe actie:
HELP ADO DE WINTER DOOR!!!
0
Dinsdag 18 december 2007 om 10:39 uur

Midden-Oost

John schreef:

Als we de winterstop tenminste gaan halen
Als je het me eerlijk vraagt, zou ik er nogeens rouwig om zijn als de stekker eruit gaat. Niemand in Haaglanden zit te wachten op een middenmoter in de 1e divisie zonder toekomstperspectief. Het niveau in de eredivisie is al bedroevend, laat staan in de 1e divisie. Ik schaam me diep voor ADO en zo denken er nog een ½ miljoen Hagenaars over. 

Het is de afgelopen 30 jaar bewezen dat Nederland en in het bijzonder, onze regio te klein is voor zoveel clubs. Je kan het niemand kwalijk nemen als ze naar 010 of 020 gaan, wie wil er nu supporter zijn van een club die sinds 1976 nooit meer positief in het nieuws gekomen is …

Zonde alleen van het nieuwe stadion. Maarja zolang de gemeente zich er mee bemoeit is het nooit beter geworden. Te beginnen met de fusie in 1971. Zonde anders hadden we nu misschien 2 bloeiende clubs gehad met elke club zijn supporters uit het veen of het zand. Zou een derby geweest zijn waar Flamengo-Fluminense of Celtic-Rangers nog kinderspel bij is en had Dr. Kessler nu met een kale kop rond gelopen.
0
Maandag 17 december 2007 om 13:51 uur

AD/HC

In Zwolle komt beslissende treffer weer voort uit standaardsituatie 

maandag 17 december 2007 
Door ARJAN SCHOUTEN

ZWOLLE - Volgens het ideale scenario had het uitduel bij FC Zwolle een einde moeten maken aan de enorme dip waar ADO Den Haag de laatste weken in beland was. Het duel liep gistermiddag in de snijdende koude van het Oosterenkstadion echter uit op een nieuwe deceptie.
Wederom kon de Haagse formatie geen vuist maken en voor de zoveelste keer dit seizoen had geen speler na afloop een passend antwoord op de vraag: waarom? Niemand gaf de schuld aan het kunstgras. Een gebrek aan ervaring kon dit keer ook niet als reden voor het 2-1 verlies worden opgevoerd. Trainer Wiljan Vloet had in het voorlaatste duel voor de winterstop op Daniël Rijaard na al zijn ervaren spelers laten starten in de basis. Maar met meer ervaring in de ploeg dan menig eredivisieteam kon ook niet gewonnen worden van het frisse en felle FC Zwolle. Vooral de eerste helft was onthutsend zwak van Haagse kant. „Vanaf de start werden we achteruit gedrukt. We waren amper begonnen of we stonden al op achterstand,” baalde routinier Raymond Victoria na afloop. „Schandalig. En weer door een persoonlijke fout. Om gek van te worden.”

Gepruts in de defensie bracht Zwolle na zes luttele minuten in de wedstrijd, waarna ADO naarstig op zoek moest naar de broodnodige gelijkmaker. Pas in de tweede helft kwam die zoektocht écht op gang. Uit het niets begon het na de onderbreking goed te lopen bij de Hagenaars, die voor rust amper twee keer voor het doel van Zwolle-keeper Diederik Boer waren verschenen. Na een uur voetballen kwam de verdiende gelijkmaker van de voet van Rick Hoogendorp. „En vervolgens ging het weer mis,” foeterde Victoria. ,,Je moet winnen en dus neem je veel risico, maar dan mag het nooit gebeuren dat je wordt geklopt via een standaardsituatie.”

Een kwartier na de treffer van Hoogendorp kwam Zwolle opnieuw op voorsprong, weer uit een corner. Victoria: „Inderdaad niet de eerste keer dit seizoen dat we zo een treffer tegen krijgen. Je kunt oneindig lang trainen op dit soort dode spelmomenten, maar als iemand in de wedstrijd bij een corner dan alsnog zijn man laat lopen, ben je kansloos.”

Na de 2-1 leek ADO welhaast gebroken. Het laatste kwartier viel er geen kans meer te noteren voor het geplaagde elftal van Vloet. Opvallend was dat -ondanks de aanwezigheid van alle ervaring- niemand de ploeg bij de hand nam in de moeizame slotfase. „De trainer koos met deze basisopstelling speciaal voor de variatie met meer ervaring. Dat vertrouwen hadden wij natuurlijk waar moeten maken. Helaas hebben we dat nagelaten,” treurde routinier Victoria na afloop.

Vrijdag wacht thuis TOP Oss, het laatste duel voor de winterstop. Drie weken rust na alle misère, toch verlangt Victoria nog niet naar de feestdagen. „Op dit moment snak ik alleen maar naar revanche. Het maakt me niet uit hoe, maar die wedstrijd tegen TOP moeten we als afsluiter van dit jaar natuurlijk gewoon winnen.”

Een moeilijke opdracht, want na drie nederlagen op rij heeft ook het vertrouwen binnen de ploeg een flinke knauw gekregen. Toch blijft Victoria positief. „Het is momenteel niet altijd even leuk om speler van ADO Den Haag te zijn, maar dat kan zomaar veranderen. In de tweede helft hebben we voor het doelpunt van Hoogendorp toch een periode laten zien waar we toe in staat zijn. Bovendien, elke ploeg verspeelt punten in de eerste divisie. FC Den Bosch verloor gisteren (zaterdag, red.) ook bij Eindhoven.”

De titel moet volgens Victoria geen obsessie worden voor ADO. „Maar ik blijf geloven dat alles in deze competitie in de tweede helft van het seizoen nog mogelijk is.”

0
Maandag 17 december 2007 om 08:06 uur

Nu online

Tante Wil, Aad, Marcie, FrankieB, RemcoOnX en 168 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 892
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5