Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 898
Volgende pagina

waalwijk

??? schreef:

Autocombi? Het is een buscombi!!!

Ik vind het niet snugger dat men hier gaat melden dat men buiten de verplichte buscombi gaat. Hoe dom kan je zijn. Ook in Waalwijk geldt een legitimatieplicht. Wanneer ze daar morgen om gaan vragen kom je echt niet binnen.
ALs er een legitimatieplicht geld ben ik ook de lul .
want ik ga elke wedstrijd naar Rkc maar ben in den haag geboren en woon in de buurt van waalwijk dus maar hopen dat ik er dan in kan!

btw. bedankt dat al die mensen zo slim zijn om te zeggen dat je buiten de verplichte buscombi om komen deze zullen echter ook niet worden toegelaten
0
Woensdag 14 mei 2008 om 11:54 uur

<FCDH>

laten we donderdag gewoon lekker promoveren dat vindt ik veel belangrijker dan die oewoud geluiden die totaal elke humor missen
0
Dinsdag 13 mei 2008 om 15:00 uur

Languh

Niek schreef:

Hoe wou jij nou uitzoeken wie schuldig is? Bovendien heb ik het daar helemaal niet over. Immers is gewoon een oerdomme gast. Of ie dat nou gezegd heeft of niet.

Ken jij Immers dan? Ooit een IQ-test bij hem afgenomen? Obodai scheldt, naait, valt, acteert zich elke wedstrijd weer negentig minuten een slag in de ronde. Als je alleen iets terug flikt, zijn de rapen gaar. Lex heeft trouwens geen kkaap geroepen.
0
Dinsdag 13 mei 2008 om 08:52 uur

Vincent

Leuk dat ado tot het laatste moment mee doet voor promotie, maar als je heel eerlijk bent hebben ze (op dit moment) natuurlijk helemaal niks te zoeken in de eredivisie. 
Weer gezellig naar 15 nederlagen thuis kijken ?

40% korting op je kaartje, 1 introducee mee, 180 minuten verwijderd van eredivisie en we zitten er met 7500 man?

Wat was nu weer het excuus om niet te komen?
Moederdag? Het mooie weer?
Uitverkochte lange zij?
Een wachtrij voor de poortjes als je 15 minuten voor tijd aan komt kakken?

Hagenezen zijn mensen die vooral in woorden heel erg veel doen,maar als ze  er echt moeten staan elke excuus aangrijpen om het niet te doen.

en dat moest ik ff kwijt. Fijne avond allemaal

0
Maandag 12 mei 2008 om 18:09 uur

fan

Er word zolang over die oerwoud geluiden geouwehoert!
wat iedereen weet is dat het bij elke club gebeurt en dat het altijd bij ons clubbie dik word uitgemeten in de media!
De supporters van rkc voor zover ik me kan herinneren vorig seizoen tegen de Guzman maakte dezelfde geluiden, reuser loopt naar de scheids tijdens de wedstrijd tegen MVV zegt wat over de sprekkkoren jegens hem en zijn moeder,scheids wuift het weg, later in een interview geeft hij het nogmaals aan!
maar er word niks ondernomen door de knvb!
het is nu overigens ook niet duidelijk of ze wat aan dit gebeuren gaan doen!
maar de beste oplossing in dit hele verhaal is gewoon te stoppen met die uitlatingen jegens de donkere spelers van de tegenpartij!
de spelers van den haag gaan er echt niet beter door spelen, maar zo hoe we ze laatste wedstrijden hebben aangemoedigd dat heeft echt geholpen!!!!!!!
of is er iemand die het daar niet mee eens is?
donderdag gaan we naar rkc(ik ben erbij) en als het moet schreeuw ik ze zelf naar de eredivisie!!!!

WE LOVE YOU DEN HAAG
0
Maandag 12 mei 2008 om 18:06 uur

Kevin

Het lijkt mij niet meer dan normaal dat een prof. voetballer elke wedstrijd met 100% inzet ervoor gaat.
0
Maandag 12 mei 2008 om 16:22 uur

marcellino

Rudolf schreef:

Al 300 jaar is het hetzelfde. Is de tegenstander gekleurd, dan hoor je apengeluiden. Heb je rood haar, dan ben je een rode K-hond, heet je meisje silvie dan is ze hoer van 020, en ga zo maar door. Als je als medesupporter er niet mee eens bent, doe er dan niet aan mee. Klap er niet voor of ga op je vingers fluiten. Je mag ook wegblijven. Bij andere clubs is het eigenlijk niet veel anders. Maar ja, bij hagenezen gaat het er wat aggressierver aan toe, komt harder aan terwijl de aantallen supporters bij ons stukken minder zijn dat bij de meeste ere-divisieclubs. Ken je nagaan. Je mag er niet vanuit gaan dat ik aan dit soort spreek (zang)koren mee doe of dit waardeer, maar laten we niet roomser dan de paus gaan doen. Er is een reeele kans dat Den Haag promoveert en nu raakt de hele voetbalwereld in Nederland in paniek. In plaats van te praten hoe knap het is dat we uit een kansloze positie zo dicht bij promotie zijn gekomen hebben ze het liever over randverschijnselen. Lekker opblazen en onze club daarmee in een fout daglicht plaatsen. Daarnaast krijg ik het gevoel dat sommige RKC-spelers het liever over bijzaken hebben dan hun onvermogen om het gisteren af te maken. Idem Petrofiets. Heb het vooral over anderen, stel je voor dat je eigen supporters en de pers kritische vragen over jouw functioneren gaan stellen. Dat moet je niet hebben! Voor mij overheerst dat ons team niet op heeft gegeven en tegen een sterke tegenstander toch nog gelijk heeft kunnen maken. Je mag niet vergeten dat RKC zowat het hele seizoen in de competitie bovenaan heeft gestaan. Dat is geen geluk maar kwaliteit. Donderdag a.s. zullen we weten of RKC het gisteren in Den Haag heeft laten liggen. We zijn er nog lang niet, maar laten we ons niet gek laten maken ! WIJ ZIJN HAGENEZEN EN DAAR MAG JE BEST TROTS OP WEZEN.
100% mee eens er zijn spreek koren en die Zijn niet goed te praten,maar waarschijnlijk zijn heel veel supporters die hier op deze site komen niet naar wedstrijden van een andere club geweest anders hadden ze toch moeten weten dat het een maatschappelijk probleem is.

mensen die zich hier aan storen ga zondags in de kerk zitten in plaats van een voetbal wedstrijd bij wonen,voetbal is emotie en oorlog daar worden dingen gezegd die je niet meent maar wel een tegenstander van slag brengt,als den haag de eenige club was die deze spreek koren had en problemen had had ik het ook afgekeurd maar het gebeurd bij elke club,ik hou van voetbal en kan via mijn werk bij veel wedstrijden komen en overal is het het zelfde liedje,vergeet niet dat de helft van de journalisten pro ajax is en alles wat er met een andere club gebeurd uitvergoot en opdikt en zeker als het over den haag gaat.

als ik dan hoor dat er hier supporters zijn die eigenlijk heel midden noord en achter het goal veroordelen want iedereen song mee zeg je dus dat je voor 1500 supporters een wedstrijd wil spelen en plak daar duizend supporters aan vast en je voetbald voor 2500 man,ik denk dat den haag dan al tegen vvv was uitgeschakeld het publiek zorgt voor een zweer de eene keer possitief de andere keer negatief maar het doel is om de tegenstander uit zijn doen te halen wat aardig lukt want door ons geschreeuw raakte obodai geen pepernoot meer en lag meer op de grond dan dat hij aan het voetballen was,en het heeft een positiefe invloed op je eigen team het haags kwartiertje heeft er toch voor gezorgd dat we nog een kans maken.

mensen hou eens op dat dingen alleen bij ons gebeuren,bij elke club wordt er gediscrimineerd en wordt de tegenstander geimponeerd als je denkt dat je dat bij den haag kan veranderen kom je echt uit een ei,de mentaliteit van een hagenaar is overheersend en laat zeker niet het kaas van zijn brood eten ook het k wordt komt vaak voor dat is haags en krijg je er niet uit.
het is onze mentaliteit en zal nooit veranderen.
ben je het er niet mee eens ga dan verhuizen naar wassenaar of bloemedaal maar je zal merken dat je dan met mensen te maken krijgt die het achter hun ellebogen hebben en niet direct zijn het is waar je voor kiest ik ben trots om hagenaar te zijn met zijn voor en nadelen wie dat niet is moet maar vertrekken het is je vrije keus
amen!!
0
Maandag 12 mei 2008 om 11:28 uur

Advertentie

kojak1

Fransje schreef:

Wie ben jij dan joh kk mongool. Wil je beweren dat ik supporter ben van een racistische club? Een club is niet racisitsch.

Die oproep van 2 weken geleden is mede door mij geïnitieerd. We moeten niet denken dat we na 1 oproep alles voor elkaar denken te hebben maar we moeten het blijven uitspreken:

Supporters United Against Racism!
gelijk heb je,het is niet de club,maar enkele van onze mede supporters die elke keer weer de boel verzieken.je kan roepen en schrijven wat je wil,jullie kunnen je uitsloven dag en nacht,maar helaas dringt het nog steeds niet bij sommige door.en dan ook nog elkaar verdedigen dat ze het maar een paar keer hebben geroepen,nou het begon al bij het eerste bal contact,en niet alleen bij obodai,dat weten we zelf ook wel,maar elke donkere speler die het lef heeft om te scoren tegen ons krijgt de volle laag.zo kom maar op met jullie commentaar en dat ik maar weer aan het zeuren ben en een andere club moet zoeken.
0
Maandag 12 mei 2008 om 10:56 uur

KKH - kalekophagenees

@vincent

Dit heeft niks met versoepelen van de ingang te maken. Het is er altijd en vaak bij gastjes die zich willen bewijzen. Zoals je hoort was het op elke tribune, als je er wat van zegt ben je de mongooll!

Ik vind dat dit veel verder gaat dan alleen bij Naaierij en zware overtredingen, nu alleen al bij bal contact.

Stoer, maar let maar op we worden op de t.v. er zwaar op afgerekend op de catacomben beelden.

Ik denk dat het tussen Immers - Obodai zelfs met een sisser af loopt, maar dankzij RTL 7 die met een camera daar stond zullen we een dikke geld boete krijgen.
0
Maandag 12 mei 2008 om 08:36 uur

vak g.

fidok schreef:

Niet zo zeiken man het is al drastisch afgenomen allemaal...

Vroegah 10X zo erg

Blijf dan gewoon lekker thuis, heb je er ook geen last van.

Het is nou eenmaal zo, take it or leave

Ook ik ben ziek van die KkKK wedstrijd
ja,als je een eerlijke mening geeft kan je wegblijven.sommige supporters vergallen het gewoon elke week.en dan moet een gewone supporter maar thuis blijven,nee meneer,degene met oerwoud geluiden moeten eruit.
0
Zondag 11 mei 2008 om 21:34 uur

Nu online

Jacco, Franky, ADOZoetermeer, Erik070, DHFC070, Lellow, Ronaldo, MikeDH, Mike en 268 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 898
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1