Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 905
Volgende pagina

Harrie

zaniken schreef:

Ik zanik niet. Het is de waarheid.

Hij is niet geliefd en kan met meerdere sponsers niet door 1 deur aldus diverse partijen.

Krijgt voor zijn liefdadigheid 2 reclameborden die hem per jaar 875.000 euro opleveren. Alles om er zelf beter van te worden. Iets dat jullie JvR kwalijk nemen.
Ringeling en Jansen waren aandeelhouders. En met aandelen (dat weet een kind) heb je het risico dat  je je centjes kwijt bent als het mis gaat. Ze hebben zelf de club geleid en dat is mis gegaan. Aandelen van een bedrijf als ADO in surseance zijn NIKS waard. Elke pleuro die ze van wie ook terugkrijgen is meegenomen. Als ik de gemeente of v.d. Kallen was zou ik ze geen dubbeltje betalen. Wie in een bedrijf er een teringzootje van maakt moet op de blaren zitten. De waarheid is hard vrienden. Van der Kallen begint opnieuw. In principe geen verschil met Ringelsjansen. Ik neem ze niks kwalijk. Sukkels geven ze de kans.
0
Donderdag 20 maart 2008 om 17:53 uur

R ichard

vince schreef:

Dat je erbij vergeet te vertellen dat deze opdrachtgevers door ado aangedragen moeten worden. 
Sponsoring is natuurlijk altijd goed daarover geen discussie.

Ik verkoop lege dvd`s (en usb sticks etc etc)
Als jij mensen naar me toe stuurt die deze dvd`s kopen, dan doe ik per bundle 1 euro naar de club?
Top idee? of eigen belang?

http://www.zeelandnet.nl/prikbord/advertentie.php?id=1681124

Elke handel kent zijn handel... De klanten zouden idd door ado aangeleverd moeten worden ja, maar dat was niets meer geweest als een massa email verzenden. Uit winstbejag heb ik het zeker niet gedaan, kan ook eigenlijk helemaal niet in de uitzendbranche waar je tegenwoordig blij mag zijn met 18% bruto winst, haal daar is de euro netto af vince dan kom je op een kostprijs waar alie het ook voor doet.

0
Dinsdag 18 maart 2008 om 19:23 uur

Kortzichtig

Wat zijn julllie allemaal kortzichtig zeg. Als jij een maand hard voor je baas gewerkt hebt en die geeft je uiteindelijk maar 30% van je loon, wat roep je dan: Ach prima, dat is het risico als ik ergens geld in stop. Ik heb hard voor de zaak, dus ik vind het prima. Nee, in NL waren de vakbonden al lang ingeschakeld. Het is niet zo gek dat die gasten meer dan 30% willen. Die hebben ook personeel die ze moeten betalen. En de kleine bedrijfjes hebben thuis een gezin dat moet eten. En elke schuldeiser hoeft trouwens geen supporter te zijn. Ik ben ook geen supporters van de bedrijven waar ik zaken mee doe.
0
Vrijdag 14 maart 2008 om 11:13 uur

<FCDH>

mag ik er ff iedereen op wijzen dat in elk bedrijf waar je geld instop een risico aan verbonden zit en dat elke zakenman dat weet en dat geld ook als je geld steekt in ADO DEN HAAG risico van het vak
0
Vrijdag 14 maart 2008 om 10:48 uur

Vince

Ed schreef:

Het gaat er niet om wat Vloet wil. Het gaat erom wat Vloet kan! 
ik denk dat hij organisatorisch goed is maar hij krijgt een team met ca 10 volwaardige eredivisiespelers niet aan het voetballen. Kortom dáár komt hij gewoon tekort.
Ik was gister bij eindhoven.

Het is niet echt  motiverend om als eredivisiewaardige speler te moeten voetballen voor 1200 man in een stadion waarbij je voor mijn gevoel 50 jaar terug gaat in de tijd.

Strijd en inzet zijn de hoofdbestanddelen van voetbal.. en op de 3e plaats kwaliteit.
Tegen schoppende boeren is het erg lastig voetballen.

Respect voor vd haar, die zich elke week weer verrot laat schoppen door plaatselijke boeren.

Over vloet:
Met hoogendorp en meric was er veel meer dreiging, waarom niet gewoon met hun starten in de basis.
laat immers lekker in het 2e aan zijn vorm werken.


0
Dinsdag 11 maart 2008 om 08:19 uur

gerard

Ongeloveloos... schreef:

RKC:  verliest
Zwolle: verliest (!!!!!)
Volendam: wint

Wat een galbak die Vloet met z`n pedante mindgefuck...hij had een team moeten opstellen dat drie punten pakt, dan sta je GVD op 8 punten van de 1e plaats als ik het goed heb en dan hadden er nog rare dingen kunnen gebeuren met 2x een thuiswedstrijd tegen én RKC én Volendam... terwijl ik dit typ besef ik dat het Westeinde Ziekenhuis 8 minuten lopen is voor me...om een spuitje geestverhelderende spul in m`n bloedbaan te krijgen...  dream on ja...
Ik zeg: Vloet eruit en Lex de laatste wedstrijden laten doen.
Ik ben niet bij de trainingen maar als je Postma, Rankovic, Hoogendorp, Knopper, Meric én Rijaard op de bank laat starten is er toch iets niet in orde....
oké, er zijn er een paar (Zwinkels en El Kadi) die het momenteel goed doen maar Immers (wat een blind paard is dat zeg!), Verhoek en Schwiebe gaan elke week slechter spelen en die Vloet blijft ze maar opstellen.
0
Maandag 10 maart 2008 om 22:48 uur

Koos

ADO voor altijd schreef:

 de heer van der kallen is bezig met geprekken met de heer Martin Jol en die heeft zeker interesse volgens zijn eigen worden.Ado heeft nml een zwk plekje in zijn hart, misschien icm Wetzel. Wetzel wil imers een sterke man naast zicht en hou kan goed samenwerken met andere personen, hij respecterd de menig van andere.
Zou de oplossing kunnen zijn ?????

Heb die vanderkallen ineens verstand van voetballen soms dat hij met iedereen gaat praten.Het gaat weer op dezelfde manier fout straks als met ringeling en jansen. Die bemnoeiden zich ook met het voetballen en nou zijn ze er allebei aan. En de club is naar de kloten. Voetbal is voor vakmensen, niet voor goedwillende amateurs. Die Kallen is slimmer dan iedereen met centjes, maar gaat er onherroepelijk aan in het voetbal als hij zo door gaat. Maar ja, dan komt er wel weer een nieuwe uitgekookte jongen die zijn kans schoon ziet. En de supportrers zuillen elke zittende man afzijken en elke nieuwe toejuigen.

0
Maandag 10 maart 2008 om 10:21 uur

Advertentie

vince

Aad schreef:

Wat mij ook verbaasd is dat er niemand in het veld loopt (of op de bank zit) die een vrije trap binnen de palen kan trappen op een manier die een doelpunt zou kunnen opleveren.
Vrije trappen van 5 tot 10 meter buiten de 16 zijn voor veel ploegen DE mogelijkheid tot scoren en iedere wedstrijd komen er wel een stuk of 5 voorbij.
Ook een onderdeel waar je op kunt trainen.
Onze jongens beschikken volgens mij over een geweldige conditie maar daar is nog nooit een wedstrijd in het profvoetbal mee gewonnen.
Dus mijnheer Vloet: Kijk eens wie een fatsoenlijke trap in zijn benen heeft en laat die iedere dag zo`n 40 / 50 vrije trappen nemen. Gaat vast werken.
het is elke week weer genieten om youssef (el akchaoui?) aan het werk te zien.
Als je het over dreiging bij een vrije trap hebt, dan staat hij met stip op 1 wat mij betreft.

Maarja was niet goed genoeg vlgs adelaar.

Als je dat elke dag een uurtje of wat oefen moeten meerder dat toch wel kunnen.?
En daarna nog een uurtje corners oefenen.
0
Zondag 9 maart 2008 om 18:34 uur

Scheermes

<FCDH> schreef:

Normaal gesproken hadden we gewoon een club in de top 4 moeten hebben we zijn de derde stadt van nederland wat in rotterdam kan kan hier ook alleen bij ons wordt het altijd zo tuttig aangepakt?denk je nou echt dat als wij de spelers van de top 3 clubs hadden dat het dan niet gaat lopen ?tuurlijk wel alleen het gebeurd nooit want er wordt niet genoeg geld ingepomp dat is gewoon de reden
@ <FCDH>, met "vissen in een andere vijver" bedoel ik dat bij de clubs die jij noemt weinig, tot niet, getrokken wordt aan potentiële supporters van ADO. Daarvoor liggen de genoemde clubs te veel in een andere regio. Natuurlijk speelt geld de belangrijke rol in het voetbal. Alleen om geld te verkrijgen dient in eerste instantie de nadruk bij ADO juist niet op het geld te liggen. Belangrijk is nu goodwill, bij mensen uit de regio, maar ook eventuele sponsors. De discussie is de laatste tijd alleen ten onrechte toegespits op de `naam` van de supporters. Dit is namelijk van ondergeschikt belang. Ten eerste bezit ADO over een supportersschare waar menig club alleen maar van kan dromen, en ten tweede is het zeer kleine deel dat van minder goede zin is bij elke BVO aanwezig. De kunst is echter van deze kleine groep de aandacht af te halen en te houden. Dit wil bij Den Haag nog niet zo goed lukken, en dat is zeker ook de media te verwijten. Dit doen (de media verwijten) heeft echter totaal geen zin. ADO moet zijn pijlen richten op de maatschappelijke betrokkenheid op de vlakken van sport, jeugd (in de breedste zin), en recreatie (vrije tijd). Nadrukkelijk aanwezig zijn op deze beleidsterreinen gaat zorgen voor meer goodwill en uiteindelijk dan ook voor meer geld. Dan is de cirkel rond. Dan start jouw verhaal.... Meer geld, betere spelers, scouts, trainers e.d. , beter resultaten, meer geld, enz.....
0
Zondag 9 maart 2008 om 16:41 uur

Koos

marcellino schreef:

beste mark j moet niet iets roepen waar je het fijnen niet van weet,arzbach heeft er voor gezorgd dat een onafhankelijk bedrijf naar de huishouding van den haag is gaan kijken ,ook heeft hij een plan klaar liggen die den haag er weer boven op helpt verder heeft hij veel zegenschap bij de gemeente,of denk je dat het bijna laten klappen niet met voorbedachte raden is.
deze man heeft verstand van zaken doen en laat zich door niemand de wet voorlezen.de reden dat hij bij HOMMERSON weg is gegaan,of wat sommige ook zeggen in goed overleg is dat hij een andere visie had als de baas en andeelhouders hij had ook achterover kunnen zitten en maandelijks zijn geld ontvangen maar daar voelt hij zich toch te goed voor.

Arzbach kan den haag naar een hoger plan brengen,en laten we nu is ophouden over advocaat en jol,van jol nog niets gehoord en advocaat gaat nu al roepen dat jansen moet blijven wie is nu een vriendje van wie
Vanaf de werkvloer:
De pot verwijt de ketel! De klok en de klepel.
Een ding is in ieder geval WEL waar: Arzbach is een 
vriendje van Jansen en mist elke kennis en ervaring om een VOETBALBEDRIJF te leiden.  Hij mag nu de rotzooi opruimen en daarna vertrekken. Bij de gemeente kunnen ze zijn bloed wel drinken.
0
Vrijdag 29 februari 2008 om 18:28 uur

Nu online

ADO079, Alle ballen op Jort, Ado Vakkie S, Eeuwig Den Haag, VAKKIE-l, Bollie74, Aad, JB96, Dannyy, KickOff, Prutser 070, sander75 en 342 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 905
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1