Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 905
Volgende pagina

pajam

K.B schreef:

Lekker laten gaan. Voor dat geld halen wij Sno en Koolwijk transfervrij binnen. Kan je Kum en Derijck terughalen voor een goed salaris en kan je overige spelers die je eventueel wilt aantrekken een goed salaris bieden. De plek van van duinen kan gemakkelijk opvangen door Tira door te schuiven als tweede spits. Geen idee wat er met Poepon gaat gebeurne maar ik neem aan dat die verkocht wordt. Er komt echt veel geld vrij voor salarissen en geld voor eventuele transfersommen van potentiele aanwinsten.
van Duinen heeft veel werklust en daarmee compenseert hij vaak zijn gebrek aan techniek en inzicht.
Nou is hij nog relatief jong en zou het allemaal nog beter kunnen worden, maar op dit moment is hij verre van een opvallende spits.

Ik zou niet weten waarom bijvoorbeeld een Kramer de rol van Mike niet minimaal net zo goed zou kunnen invullen?
Daarachter heb je dan ook nog Korte die na een goed seizoenin de Jupiler een kans verdient én als reserve spits Poepon of Tira.

Kan je dan 700.000 - 1.000.000 voor van Duinen vangen (en een doorverkoop clausule, mocht ie onverhoopt veel beter worden), zou je dat moeten doen.

0
Woensdag 23 april 2014 om 15:43 uur

<FCDH>

Waarom denk ik toch steeds dat Utrecht ook voor beugelsdijk gaat
0
Woensdag 23 april 2014 om 15:39 uur

pajam

<FCDH> schreef:

Het gerucht gaat al een tijdje dat Feyenoord toornstra wil dus krijgt ADO 30 % ik zou Mike nooit naar een concurent laten gaan en Utrecht zou het dan willen berekenen met ie 30 % nooit doen dus
ik zou niet weten waarom niet.
Bij Toornstra verkocht je een topper voor te weinig geld aan een concurrent.
van Duinen heeft mij voorlopig niet kunnen overtuigen dat hij beter is dan een gemiddelde spits in de eredivisie.

Als hij voor bijvoorbeeld 900.000 en een 30% doorverkoopclausule naar FC Utrecht kan, zou ik niet weten waarom je dat niet moet doen.

We hebben achter van Duinen ook nog Kramer, Korte, Tira en Poepon.
0
Woensdag 23 april 2014 om 10:27 uur

JeffreyP

Transfergeruchten over versterkingen voor het middenveld, waarom? Ons middenveld is toch onze beste linie? Laten we eerst eens richten op een goede keeper en een extra CV...
0
Dinsdag 22 april 2014 om 12:44 uur

Haagsesjaak

yesyes schreef:

Gouriye......... hou toch eens op. Ik heb hem in al die wedstrijden geen 1 ding goed zien doen. Die jongen heeft totaal geen mentaliteit. Die kan alleen uit de voeten bij een club ala heracles waar die bijna geen druk van het publiek kent. Veelste soft joh voor ons. Het is niet voor niets dat die heimwee heeft naar almelo.
Een speler zoals gouriye, een hele goede speler die niet uit de verf komt bij onze club. Zo zijn er vele die blijkbaar bij ons floppen maar elders tot bloei komen. Ligt dat aan de spelers? Ligt dat aan de technische staf? Of ligt dat aan het klimaat dat bij ons heerst. Verlangen we niet teveel van deze spelers? Waarom is de druk bij ons vele malen groter dan bij heracles bijv. Omdat we de derde stad van Nederland zijn? Kont verhaal. Ieder vereniging wil winnen, een gezonde mentaliteit. Dus de gecreeerde druk van ons uit, kan niet anders zijn dan in het oosten, zuiden en noorden van ons.
Wij eisen wel meer. Maar op basis waarvan?
0
Dinsdag 22 april 2014 om 11:15 uur

<FCDH>

BLEISWIJK-1 schreef:

Joh....dat gaat nooit gebeuren. Dat wordt alleen gezegd om Holla de laatste weken gemotiveerd te houden. Het is Sno of Holla.
Dat weet ik nog niet zeker waarom zeg holla dan in het ADO journaal dat ie na het seizoen gesprek heb met ADO met vd kallen erbij?
0
Maandag 21 april 2014 om 21:48 uur

<FCDH>

Kees schreef:

Ik heb vorige keer al gezegd tegen je dat ik ook geloof dat ze veilig zijn en het niet meer mis kan gaan. Echter op papier nog niet. En dat bedoelde PMC onder meer.
Waarom maak je dan weer zo vergelijking?
0
Maandag 21 april 2014 om 19:43 uur

Advertentie

Bert

lulijzer schreef:

Ik kan er toch ook heel wat opnoemen die het ergens anders minder doen/deden. Per saldo zal het wel om het even zijn, denk je niet?
Je kunt moeilijk een selectie van 40 man aan gaan houden in de hoop dat er toch een paar doorbreken.

Shouter Jan jazz heeft wel gelijk Fernandez had bij ons gedragsproblemen.
Achteraf is het makkelijk praten en had je meer energie/begeleiding in die jongen moeten steken. Maar goed is daar de capaciteitet voor aanwezig in de staf?

Antonia vind ik wel een ander verhaal die deed het heel behoorlijk in het tweede. Waarom ze die zomaar hebben laten gaan is mij nog steeds een raadsel.
0
Maandag 21 april 2014 om 11:01 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Korte heeft z`n meeste doelpunten gescoord vóór zijn blessure en toen was hij basisspeler. Het is een belofte uit eigen opleiding en die verdient gewoon een kans, maar je kan niet op dit soort jongens gaan bouwen.

Bakker is een geweldig talent! Daar gaan we nog een hele hoop lol aan beleven, maar als Holla straks wegvalt, hebben we bar weinig ervaring op het middenveld en al helemaal geen leider. Sno zou dat perfect invullen.

Achterin missen we overduidelijk een centrale verdediger die de leiding op zich neemt en opbouwend ook sterk is. Ook hier is Derijck een prima optie.
Beugelsdijk gaat hoogstwaarschijnlijk weg, bovendien is hij bij lange na niet van het niveau van Derijck.
Waarom is Derijck een goede optie? Allereerst weten we niet of hij ooit nog zijn oude niveau haalt. Ten tweede verdient die jongen 6 ton bij PSV. Daarom een veel te groot risico. En je verwacht toch ook niet dat die jongen voor minder dan 2 ton bij ons komt voetballen.

Sno is een ander verhaal. Die verdient bij RKC niet zoveel. En het zou inderdaad een vervanger voor Holla kunnen zijn. Alle twee moet je niet aan beginnen. Dat loopt ook de ontwikkeling van Bakker alleen maar in de weg.

Ik denk trouwens dat Beugelsdijk gewoon blijft.

Overigens ben ik ook voorstander van een andere centrumverdediger dan Wormgoor. Die heeft het gewoon niet. Maar een vervanger halen betekend ook minder kansen voor Kanon en Buwalda. Twee heel behoorlijke verdedigers die eraan komen. Daarom zou ik zeggen laat die Wormgoor maar uit de basis spelen door Bakker, Zuiverloon, Kanon of Buwalda.

Ik denk dat je eigenlijk maar heel weinig aan de selectie moet veranderen. Blijft het bij elkaar en met Fraser voor de groep denk ik dat we het heel behoorlijk gaan doen.
0
Zaterdag 19 april 2014 om 22:08 uur

Rome

Ik zie hier namen voorbij komen... Kostic? Waarom niet meteen Depay en Tadic en dan Finnbogason in de spits...
0
Zaterdag 19 april 2014 om 20:52 uur

Nu online

Jurriën, Wahter, buurmanBrutus, Haagse Haas, supporter-noord, RickZ, James, RemcoOnX, Marcush, ADO079, Ado Vakkie S, Rob2002, MichelAdamsMatje, poemba, guru, Marko1969, opper, Lellow, langepino, Erik070 en 237 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 905
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1