Welkom in de shoutbox, gast
anti td
Datum plaatsing: 06-03-2000 15:50:00 adofans
Meppelink: "Ik wilde van hem af"
Den Haag - André Wetzel is per direct bij voetbalclub ADO Den Haag opgestapt, De assistent-trainer, die al eerder kenbaar had gemaakt aan het einde van het seizoen te zullen vertrekken, heeft gisterochtend bij de training afscheid genomen van de selectie.
'Het ging niet meer tussen hoofdtrainer Rob Meppelink en mij'', motiveert Andre Wetzel zijn besluit om met onmiddellijke ingang bij ADO Den Haag te vertrekken.
"Rob had moeite om met mij samen te werken, nadat bekend was geworden dat ik met mijn laatste maanden bij ADO Den Haag bezig was. Daarom heb ik met Meppelink en algemeen directeur Govard Slooters in goed overleg besloten om nu al de eer aan mijzelf te houden. Ik heb de selectie gisteren gedag gezegd en ga mij nu verder bezig houden met de toekomst. Ik heb contact met twee clubs. Met een daarvan ben ik bijna rond. Ik hoop nog deze week te kunnen vertellen waar ik naar toe ga".
Meppelink is wat duidelijker in het waarom de samenwerking met Wetzel per direct is opgezegd. "Ik wilde perse van hem af. Ikverwacht dat hij binnenkort naar een andere club in het betaalde voetbal gaat. Je kan niet bij een club nog werken en met je gedachten al ergens anders bezig zijn. Dan is het beter om gelijk te stoppen''.
"Bovendien was ik niet tevreden over hem, dat zeg ik eerlijk. Andre had al snel een conflict met Piet de Zoete, die als
commissaris technische zaken in zijn portefeuille heeft. Dat werkte niet echt motiverend voor Andre. Bovendien had hij het idee hier technisch directeur te kunnen worden en dat kwam niet uit. Daarom is dit voor alle partijen de beste oplossing''.
Aad Kila
ADO Den Haag zal niet per onmiddellijk op zoek gaan naar een vervanger. "Nee, Aad Kila schuift door naar de vacante positie van assistent'', aldus algemeen directeur Govard Slooters.
"Hij zal samen met Rob Meppelink ook het tweede elftal blijven doen. Voor de resterende paar wedstrijden is dat geen probleem".
Den Haag komt pas vanavond (aanvang 20.00 uur) in actie. FC Groningen komt in het Zuiderpark op bezoek. Rob Meppelink kan in deze wedstrijd geen beroep doen op Santi Kolk, Robin Koers, Raymond Atteveld, Emiel van Eijkeren (allen geblesseerd) en Patrick Kalkema. De laatste is geschorst.
![]() |
Donderdag 19 november 2009 om 00:29 uur |
anti td
Andre's jeugdliefde.
Datum plaatsing: 05-04-2000 18:20:00 ADOFANS
Aad Kila dient ontslag in bij ADO Den Haag
Aad Kila heeft gisteren bij ADO Den Haag ontslag genomen. De loyale assistent-trainer maakt dit seizoen wel af, maar heeft het verzoek om zijn contract te verlengen naast zich neergelegd. De oud-betaald voetballer, van onder meer FC Den Haag en FC Twente, kan zich niet vinden in het saneringsplan van ADO Den Haag, waarin volgend seizoen maar plaats is voor twee trainers bij de A-selectie. "Ik heb mijn ontslag bij algemeen directeur Govard Slooters ingediend", bevestigt de 46-jarige Aad Kila. "Ook hoofdtrainer Rob Meppelink en Piet de Zoete, die in de raad van commissarissen belast is met technische zaken, heb ik op de hoogte gebracht. De club moet door een gebrek aan geld terug naar twee trainers voor de A-selectie. Rob en ik doen het na het vertrek van André Wetzel, enkele weken geleden, nu samen. Dat lukt tijdelijk, maar structureel kom je in de problemen".
"Bovendien kan ik het fysiek niet aan. Ik ben dit seizoen twee keer aan mijn knie geopereerd. Ik heb mij de tijd niet eens gegund om te revalideren, omdat het niet kon. Maar ik houd last van mijn knie. De andere begint nu ook al, omdat ik mij heb geforceerd". De raad van commissarissen buigt zich deze weken over het saneringsplan voor volgend seizoen, waarmee voorkomen moet worden dat de club over enkele maanden weer in liquiditeitsproblemen komt. Over twee weken vallen de beslissingen waar er binnen de club kan worden gesneden. Zeker is dat hoofdtrainer Rob Meppelink in het nieuwe seizoen nog maar één assistent naast zich heeft. "Dat is te weinig", benadrukt Kila, die dit seizoen vol enthousiasme aan zijn trainersloopbaan bij ADO Den Haag begon. "Maandag moesten wij naar Veendam, maar het tweede elftal moest 's middags trainen. Hoe kan ik
dat nou combineren? Veendam is niet naast de deur, dan zit je toch totaal zeven uur in de bus. Een dag later mocht ik weer met het tweede elftal naar Cambuur in Leeuwarden. Daarnaast proberen we nog zoveel mogelijk wedstrijden te bekijken".
"De trainingen van het eerste elftal doet Rob voornamelijk alleen, omdat ik het tweede dan onder mijn hoede heb. Dat is geen ideale situatie. Ik hoop dat er aan het einde van het seizoen financieel toch nog iets gebeurt, waardoor de club wel een derde trainer kan aantrekken. Want ik zou graag blijven, maar Piet de Zoete zegt dat er geen geld is voor die man. Wat dat betreft is Piet een goudeerlijke vent. Ik reken er ook niet meer op dat de club deze beslissing zal terugdraaien".
Kampioenschap
Aad Kila stapt aan einde van het seizoen zonder enige rancune op bij ADO Den Haag. " Ik vond het heerlijk om weer bij deze club te kunnen werken. Ik heb hard gewerkt, ik heb ervan genoten en ik heb ontzettend veel geleerd en maak met het tweede elftal nog steeds kans op het kampioenschap. Ik wil hier volgend seizoen gewoon naar de wedstrijden komen kijken. Ik bewonder voorzitter John van Ringelenstein, Piet de Zoete en Govard Slooters. Die mensen hebben het niet gemakkelijk bij deze club en zij maken veel uren. Ik ben wel geschrokken van de haat en nijd binnen de hele organisatie".
"Als er bij de opleiding wordt gelachen als het eerste elftal weer heeft verloren, dan zit er structureel iets verkeerd", vervolgt Kila. "Het hoort niet zo te zijn dat de trainer van de A-jeugd, Bob Kootwijk, achter onze rug om naar voorzitter John van Ringelenstein stapt om zich te beklagen over de samenwerking. Terwijl je juist met hem geen werkafspraken kan maken over
over het afstaan van A-junioren. Ik heb mij gestoord aan de tussentijdse overgang van André Wetzel, die zijn vriendje Mark Wotte naar FC Den Bosch volgde. Zij maken van de voetballerij een jungle".
"Ik vind dat je op een eerlijke manier met elkaar moet omgaan. Ik ben gewend om het te zeggen als ik ergens problemen mee heb. Dat heb ik aan het begin van het seizoen gedaan, toen ik vanwege mijn knie samen met Frans de Kat (hoofd opleidingen) het tweede elftal moest doen". "Iedereen in de voetballerij maakt fouten. Ook ik, ook Rob Meppelink, maar je moet daar met elkaar over kunnen praten. Ik kan goed op schieten met Rob Meppelink, ik ben hem als een vriendje gaan beschouwen. Die jongen heeft dit seizoen veel voor zijn kiezen gekregen. Dat is ongelooflijk, maar ik heb hem wél altijd gesteund" .
Geld
Meppelink heeft volgens Aad Kila vol ongeloof gereageerd op zijn besluit om aan het einde van het seizoen te stoppen. ''Rob hoopt dat ik nog doorga, maar in het nemen van beslissingen ben ik resoluut. Wat ik volgend seizoen ga doen? Dat weet ik niet". "Hiervoor heb ik twaalf jaar met succes in de horeca gewerkt, terwijl ik daarvoor nog geen ei kon bakken. Ik heb twee handen aan mijn lijf en daarmee kan ik altijd mijn geld verdienen".
![]() |
Donderdag 19 november 2009 om 00:24 uur |
Kees
Haaglandenvoetbal.nl praat uitgebreid met technisch directeur André Wetzel
17 november 2009 om 22:42
Haaglandenvoetbal.nl heeft een uitgebreid gesprek gehad met André Wetzel, technisch directeur bij ADO Den Haag. Het interview wordt de komende dagen in vier delen gepubliceerd.
Diverse onderwerpen passeren de revue, zijn eigen beleving als technische directeur, zijn toekomst bij de club, de hectische week na het duel tegen PSV, de financiële mogelijkheden, de jeugdopleiding en het tweede team en een blik vooruit naar de tweede seizoenshelft.
Woensdag deel 1:
André Wetzel kijkt terug op zijn functioneren als technisch directeur tot nu toe en de hectische week na het duel tegen PSV.
Donderdag deel 2:
André Wetzel over zijn toekomst bij ADO Den Haag en de huidige financiële mogelijkheden
Vrijdag deel 3:
André Wetzel over de jeugdopleiding, het tweede elftal en de samenwerking met amateurclubs
Zaterdag deel 4:
André Wetzel over de tweede seizoenshelft, zijn er mogelijkheden voor versterkingen?
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
Alle afbeeldingen
![]() |
Woensdag 18 november 2009 om 17:25 uur |
Fransje
Aan alle FC/ADO DEN HAAG shouters op dit forum:
Ik heb helaas zeer vervelend nieuws voor jullie....
Zoals jullie allemaal weten komen er momenteel geen versterkingen in de winterstop bij.
Daar is Dhr. Wetzel heel duidelijk in geweest, men heeft via de Business to Business club ADO Den Haag wel e.e.a.
geprobeerd te bewerkstelligen alleen was daar vanuit het
Haagse voebal bestuur niet al te veel animo (belangstelling) voor, men gaat daar geheel voor eigen succes.
Zie ook dat het stadion nog steeds geen sponsornaam heeft, waar men allang voor 1 had kunnen uitkiezen, maar Dhr. Wetzel en consorten willen alleen voor de hoofdprijs gaan.
Bij deze wens ik de heren bestuurders zeer veel succes toe!
Nogmaals ik wens mijn club het allerbeste toe, maar eens houd
ons geduld ook op.
Ook heb ik verder intern begrepen dat van der Kallen geen geld in de winterstop zal vrijmaken om eventuele versterkingen aan te trekken.
Kortom het ziet er momenteel zeer somber uit.... echter hoop ik alsnog met vele andere op een ommekeer.
Ik hou jullie op de hoogte mochten er toch nog binnenkort positieve ontwikkelingen bij onze mooie club zich voordoen....
Gegroet, MR. FC DEN HAAG.
Ps: Steun onze trainer Raymond Atteveld, hij heeft heus wel wat in zijn mars ook al wordt hij door sommige mensen ten onrechte vergruisd en beschuldigd!
Hij verdient onze respect en support!
Volgens mij wordt Atteveld vergruisd op basis van feiten (opstelling, instelling en resultaat). De hoofdtrainer is direct verantwoordelijk voor de resultaten van het 1e elftal. Verder voegt je bericht niets toe aan wat we al wisten.
![]() |
Maandag 16 november 2009 om 18:51 uur |
Bert
Tuurlijk is Atteveld nog steeds onze trainer.
En ik hoop ook dat deze donkere wolken weer weg trekken en
dat hij onze trainer blijft.
En dat we ons weer veilig spelen, want meer zit er niet in.
Maar op dit moment krijg ik een beetje het gevoel van het degradatie jaar, omdat er weer zoveel mis zit tussen de techn. staf en de spelers groep.
De komende twee wedstrijden tegen WII en Fey. worden natuurlijk erg moeilijk met zoveel mensen geschorst en geblesseerd.
Hopen er maar het beste van.
Ik denk persoonlijk als de rust rondom het elftal blijft wij niet degraderen.
Ook een taak voor de suporters kappen met die spreekkoren.
Als het aan de KNJB ligt valt het dubbeltje toch in ons nadeel dat weten we onderhand wel.
De Graatschap sloopt een treinstel en daar hoor je niks meer van.
Rechte rug achter je club blijven staan en normaal doen.
Stadionsponser komt er ook aan als we Wetzel mogen geloven.
![]() |
Zaterdag 14 november 2009 om 00:38 uur |
Advertentie
hjfff
Ricky van den Bergh is pas na de winterstop weer welkom bij de trainingen van het eerste elftal van ADO Den Haag. Dat is de uitkomst van een gesprek dat de middenvelder vrijdag voerde met technisch directeur André Wetzel.
Van den Bergh liep afgelopen zondag tegen PSV (5-1 nederlaag) kort nadat hij was ingevallen tegen een rode kaart aan. Voor ADO was dat de druppel die de emmer deed overlopen. De afgelopen zomer van Heracles Almelo overgekomen middenvelder lag dit seizoen al vaker in de clinch met trainer Raymond Atteveld.
Aanvankelijk werd Van den Bergh voor vijf dagen geschorst, maar tijdens een gesprek op vrijdag bleken de verhoudingen dusdanig verstoord dat Van den Bergh tot Kerst niet meer welkom is. De speler moet bovendien een fikse boete betalen. In december gaan beide partijen opnieuw rond de tafel zitten om een eventuele terugkeer in de selectie te bespreken.
![]() |
Vrijdag 13 november 2009 om 14:48 uur |
Bert
Volgens mij is Derijck helemaal niet geschorst tegen Willem 2 en zit de officiële site er voor de honderdduizendste keer naast.
Dat denk ik ook het elftal wat vanavond heeft gespeeld zal het tegen Willem 2 gaan opnemen.
Alleen vraag ik mij nog af of Ditewieg of Waterman op de goal gaat staan.
![]() |
Donderdag 12 november 2009 om 22:39 uur |
Vlakko
Den Haag wint met Waterman in de goal
12 november '09 21:33 door Steven Koelma
In een oefenduel moest het Engelse Derby County, uitkomend op het één na hoogste niveau van Engeland, haar meerdere erkennen in ADO Den Haag. Een treffer, een kwartier voor tijd, van Yuri Cornelisse was voldoende voor de Haagse zege.
Positief nieuws voor ADO Den Haag was het eerste optreden dit seizoen van Boy Waterman onder de lat. Onder toeziend oog van 1017 supporters hield hij zijn doel schoon. Onder die toeschouwers zat ook trainer Raymond Atteveld.
De oefenmeester had plaatsgenomen in een business lounge van het ADO-stadion om beter overzicht te hebben op het veld. Atteveld liet na rust Giorgio Achterberg en Jens Toornstra, spelers van het tweede elftal, invallen.
Ondanks het zwakke spel boekt ADO na drie competitienederlagen tegen Sparta Rotterdam (2-3), sc Heerenveen (3-0) en PSV (1-5) weer eens een zege.
ELF.nl
![]() |
Donderdag 12 november 2009 om 22:18 uur |
Robin Straub
Omstreden Atteveld vreest niet voor baan bij ADO
10 november 2009
Met een voorlopige vijftiende plaats in de Eredivisie draait ADO Den Haag helemaal niet overdreven slecht, maar toch is het onrustig in de Hofstad. De directe manier van communiceren van coach Raymond Atteveld zou niet door iedereen gewaardeerd worden en naast Ricky van den Bergh, die maandag naar huis gestuurd werd, zouden ook andere spelers van ADO zich storen aan de trainer.
Zo lekte deze week het verhaal uit dat Atteveld tijdens de wedstrijd tegen SC Heerenveen (3-0) privéproblemen van Timothy Derijck, die de Belg in vertrouwen aan de coach verteld had, gebruikte om zijn elftal op scherp te zetten. Dit zou bij een aantal spelers in het verkeerde keelgat zijn geschoten, weet De Telegraaf.
"Ik heb nooit spijt van dingen die ik gedaan heb. En zeker niet als ze voor geen meter kloppen, zoals dit verhaal. Maar ik weet hoe het werkt. Dat gestook heb ik bij Roda JC ook meegemaakt", countert Atteveld, die bij Roda ten onder ging na 'gestook'. Toch denkt hij niet dat de geschiedenis zich gaat herhalen. "Ik heb met elke speler een werkbare situatie. En op basis van onze huidige resultaten zie ik niet waarom ik zou moeten vrezen voor mijn positie. Vorig seizoen speelden we ons op de laatste speeldag veilig en er zijn geen versterkingen bijgekomen. Maar het is duidelijk dat we weer snel de draad van resultaten willen oppakken. Te beginnen tegen Willem II."
![]() |
Donderdag 12 november 2009 om 08:57 uur |
anti td
DIT STUKJE STAAT OP WWW.HAAGSAMATEURVOETBAL.COM:
Alle topelftallen ADO onderaan. Atteveld weer in Roda JC situatie beland. Column van The de Graaff
Monday, 9 November 2009
Om maar direct met de deur in huis te vallen, Atteveld zit in een Roda JC situatie. Hij voelt zich ver verheven boven alle kritiek die hij krijgt en alle kritiek die hij geeft betreft iedereen behalve hemzelf. Wederom een bizarre opstelling leidt een afstraffing in en de clubleiding moet zich echt zorgen maken of dit wel de goede kant op gaat. Daarnaast gaat het met de topelftallen van de club dramatisch, echt dramatisch. Het eerste elftal, het beloften elftal, de A1 en de B1 staan allemaal troosteloos in de onderste regionen en de baas technische staf moet zich echt afvragen of er niet moet worden ingegrepen.
Maurice Steijn lijkt vooralsnog veel te licht voor dit werk, natuurlijk geniet hij van deze kans en wie geeft hem ongelijk, echter Steijn legt Atteveld geen strobreed in de weg. Geen weerwoord krijgen is funest voor een manager, of dit nu in het bedrijfsleven is of in de voetballerij. Niemand heeft de wijsheid in pacht. Dennis den Turk heeft als trainer van de A1 het gepresteerd een goed voetballend elftal om te toveren tot een zwalkend geheel waarin niemand met lef, durf en flair voetbalt en spelers (grote talenten) stilstaan in hun ontwikkeling. Het is slechts een kwestie van tijd voordat de grootste talenten weg worden gehaald.
Met de B1 hetzelfde verhaal, troosteloos voetbal, nauwelijks beleving en gebrek aan echte kwaliteit. De jeugdopleiding en de scouting, toch iets waar ADO op moet overleven, laten het afweten. Hoe heeft dit allemaal kunnen gebeuren?
Een korte analyse levert op dat er te weinig mensen met een ADO verleden betrokken zijn bij ADO. Je moet namelijk precies in het straatje passen van een aantal mensen om iets te mogen doen bij ADO terwijl juist de mensen bij ADO een keer over hun ego heen moeten stappen. Er lopen op dit moment meer ADO-ers in de scouting bij Feyenoord en vooral Sparta dan dat er bij ADO lopen. Het amateurisme binnen de club blijft, van het hoogste niveau tot het laagste en de euforie omtrent de supporters zal wel redelijk weggeëbt zijn. Het is en blijft een kruidvat dat licht ontvlambaar en zelfs ontplofbaar blijft.
Weer terug naar het eerste en de zwalkende trainer. Prima dat je de groep scherp houdt en prima ook dat je af en toe wat dingen veranderd, maar na het drama tegen Sparta had je gehoopt dat Atteveld weer terug zou grijpen op de succesformule van het begin van het seizoen. Niets was minder waar, de ploeg weet gewoon niet waar het aan toe is en speelt iedere week in een andere formatie en opdracht. Jammer genoeg was Danny Buijs geblesseerd, dat scheelt een slok op een borrel, maar wat Atteveld nu bracht raakte kan noch wal. Wie gaat Raymond Atteveld vertellen dat ADO geen speeltje is om zijn probeersels op uit te proberen? Wie gaat Atteveld vertellen dat hij misschien ADO wel als tussenstation ziet maar dat de club daar anders over denkt. Wie gaat Wetzel vertellen dat hij in de technische staf moet ingrijpen? ZIjn vriend Bob Kootwijk ziet toch ook als geen ander dat dit zo niet langer gaat?
Er is een kans om in te grijpen, al veel eerder dan vorig seizoen. Met 1 of 2 aankopen ga je het niet redden, sterker nog, het is zonde geld. Kun je beter in een echte toptrainer steken die ADO als een uitdaging ziet. Namen? Ik heb er 2. Co Adriaanse en Aad de Mos. Beiden brengen oon nog met zich mee dat ze de boel in beweging krijgen in de Haagse regio.
Als ik van der Kallen was zou ik het wel weten.
![]() |
Dinsdag 10 november 2009 om 08:42 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |