Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: utrecht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 915
Volgende pagina

warmado

Bert schreef:

Maandag tegen PSV komen we weer eens naar het tweede kijken.;)

Beste kamaraadskies,

 

Wij gaan zo rijden, vergeten tak uit de bollenstreek(geboren en getogen in Den Haag hoor). naar Polen toe.

 

Wil nog ff reageren op de vorige shouts, weet niet excact maar volgens mij loopt die nieuwe Kalou stage bij ons dus de rest zit denk ik in de wachtkamer.

Toont maar eens te meer dat wij uitstekend bezig zijn clubs komen onze proefspelers nu al zelfs scouten. Is een heel groot teken van respect voor onze club en de technische staf.

 

 

Hoop dat het een geweldig weekend in Polen wordt en dat wordt het en dan met frisse moed terug voor excelsior die 3 punten moeten we aressteren gezien ons vervolg progamma.

Al sta ik nergens meer van te kijken, Twente, Groningen, Utrecht kom maar op onze melktandjes zijn gewisseld.

 

En nog ff ov er Feijenooid, de enigste spits die zij kunnen halen stond Leo B,  zelf in op de a12 van Den haag naar Rotterdam..

 

 

Allemaal een top weekend en tot volgende week Forepark same ground, same players an same points.

 

laterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0
Zaterdag 9 oktober 2010 om 00:09 uur

ADO supporter Leidschenveen

Kees schreef:

Dat betekent volgens jouw rijtje uiteindelijk: 15 punten uit 12 wedstrijden. Oftewel plaats 9, 10 of 11.

 

In mijn beleving een prima resultaat en ongeveer waar we thuishoren.

 

ps Een beetje meer is natuurlijk nooit weg.

Ik zit op EL heel veel wedstrijden te kijken, eigenlijk TE veel.

 

Heerenveen vind ik een leuke ploeg, en die hebben voorin Bas Dost en Roy Beerens ( staat volgens mij weer in de basis morgen ), als zij het op hun heupen hebben, vrees ik het ergste.

 

Utrecht blijft natuurlijk ook een gevaarlijke ploeg, ik moet wel zeggen dat het bji Utrecht nogal een verschil maakt of ze uit of thuis voetballen.

Groningen ben ik niet echt van onder de indruk. Die Matasz voorin is leuk, maar dat is een ploeg waar je punten tegen kan pakken.

Het programma wordt de komende tijd erg zwaar.

0
Zaterdag 2 oktober 2010 om 17:58 uur

Haagse Roel

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Heerenveen 0

Excelsior 3

Twente 0

Groningen 1

Utrecht 0

 

sorry...............

Heerenveen 1

Krantenclub 3

twente 0

Groningen 1

Utrecht 1

 

scheelt toch 2 pnt ;)

0
Zaterdag 2 oktober 2010 om 16:27 uur

ADO supporter Leidschenveen

bulldog schreef:

dan doe ik een haagse bluf gok lulijzer

heereveen 3 punten ado

excelsior 3 punten ado

twente 0 punten ado

groningen 1 punt ado

utrecht 3 punten ado

 

Heerenveen 0

Excelsior 3

Twente 0

Groningen 1

Utrecht 0

 

sorry...............

0
Zaterdag 2 oktober 2010 om 16:18 uur

bulldog

dan doe ik een haagse bluf gok lulijzer

heereveen 3 punten ado

excelsior 3 punten ado

twente 0 punten ado

groningen 1 punt ado

utrecht 3 punten ado

 

0
Zaterdag 2 oktober 2010 om 15:09 uur

ADO supporter Leidschenveen

Uit mijn hoofd is de eerstvolgende wedstrijd thuis NA Excelsior, tegen Utrecht. Dan is het sowieso CC verplichting.

 

Ik las dat Vd Kallen spontaan weer wat business sponsors er bij heeft gekregen, geweldig. Dat is ook wel nodig, want ik vind de hoofdtribune angstvallig leeg dit jaar.

 

Als, als, als ADO minimaal een punt pakt in Heerenveen, dan is het denk ik tegen Excelsior voor het eerst officieel uitverkocht. Diegenen die dan van de actie gebruik maken, kunnen dan beter niet wachten tot de zaterdag van de wedstrijd om kaartjes te kopen.

0
Woensdag 29 september 2010 om 20:01 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Voorbeschouwing ADO DH-FC Zwolle (Vr)
Komende donderdagavond 30 september om 19:30 uur spelen de vrouwen van ADO Den Haag thuis in het Kyocera Stadion de derde competitiewedstrijd van het seizoen tegen nieuwkomer in de Eredivisie FC Zwolle. De Haagse vrouwen klopten maandagavond drievoudig landskampioen AZ in eigen huis met 2-1 en zijn nu gedeeld koploper in de Eredivisie.
De wedstrijd ADO Den Haag – FC Zwolle belooft voor beide ploegen een interessante ontmoeting te worden. Nog niet eerder troffen beide clubs elkaar. Spelen in een stadion is voor de meeste speelsters van FC Zwolle een nieuwe belevenis. De Zwolse ploeg van trainer/coach Bert Zuurman verloor de eerste competitiewedstrijd op eigen bodem nipt met 2-1 van AZ. De tweede wedstrijd uit tegen FC Utrecht moest wegens een onbespeelbaar geworden veld bij een 1-1 stand worden gestaakt.
De selectie van de Zwollenaren telt een aantal in de Eredivisie bekende speelsters. Doelverdedigster Nadja Oldhuis kwam eerder uit voor FC Twente en sc Heerenveen. Verder zijn Mariska Kogelman (ex-sc Heerenveen), Bouchra Moudou (ex-AZ) en Lisanne Vermeulen (ex- FC Utrecht) speelsters met ervaring in de Eredivisie. Niet onbelangrijk voor FC Zwolle zijn de beide uit Kenia afkomstige middenveldsters Martha Karimi en Doreen Nabwire (scoorde doelpunt tegen FC Utrecht). Verder werd het elftal aangevuld met Linda van Beekhuizen en Judith Frijlink (beiden van satellietclub Be Quick ’28), Lydia Borg (ex-DTS Ede) en Chelsea Disseldorp (ex-Voorschoten ’97).

ADO Den Haag, gesterkt door de mooie 2-1 uitoverwinning op AZ, zal donderdagavond voor eigen publiek willen bewijzen dat het een belangrijke kandidaat is voor de titel. Ondanks een aantal afwezigen speelde de ploeg van trainer/coach Sarina Wiegman afgelopen maandavond tegen AZ fris van de lever en kwam de overwinning van de geelgroenen uiteindelijk geen enkele maal in gevaar. De ploeg oogt gretig en zit vol strijdlust.

Hoewel ADO Den Haag favoriet is, mag FC Zwolle niet worden onderschat. De Blauwvingers zullen alles in het werk stellen de eerste punten binnen te halen. De thuisploeg daarentegen kan na een overwinning alleen de ranglijst aanvoeren. Voor het publiek belooft het dus een zeer aantrekkelijke wedstrijd worden. Reden genoeg om donderdag aanwezig te zijn in het Kyocera Stadion.

 

0
Dinsdag 28 september 2010 om 19:18 uur

ADO500

Er waren weer erg veel scouts zaterdagavond. Ik heb in ieder geval scouts gezien (en gesproken) van PSV, N.E.C., Utrecht en Groningen. Er waren er nog meer maar ik weet niet van welke clubs die waren. Ik denk dat er in totaal zeker een stuk of 20 scouts op de tribune zat.

 

Ik heb bij niemand los kunnen krijgen voor wie ze kwamen kijken. Daar doen ze steeds heel geheimzinnig over.

0
Maandag 27 september 2010 om 13:06 uur

DeHaagseHyena

Nootdorper schreef:

Laten wij niet te vroeg juichen met z'n allen. Ook ik geniet van deze ploeg en heb nu al meer genoten dan het hele vorige seizoen, maar laten wij niet vergeten welke ploegen wij tot nu toe hebben gehad (op PSV en Roda na dan).

 

Het is ook tegen de wat mindere ploegen tegen wie wij hebben gespeeld elke keer weer met de hakken over de sloot en niet heel overtuigend. Ook Heracles speelde een deel van de wedstrijd gewoon beter dan ons cluppie.

 

Volgende week tegen Heerenveen. Na die wedstrijd weten wij denk ik meer waar wij ongeveer staan dit seizoen.

 

Voorlopig kan ik het niet laten om naar teletekst te kijken maar weet ook dat dit na de moeilijke reeks die er nog in het verschiet ligt zo maar anders uit kan komen te zien

Buiten de top-5 (kwalitatieve top-6) PSV,AJAX,AZ,UTRECHT,RODA en TWENTE kan je tegen de rest gewoon winnen en zijn punten tegen die 5 ploegen gewoon bonus.

0
Zondag 26 september 2010 om 11:24 uur

fcthehague

Hi,

 

Weet iemand of het verplicht is om ook een legitimatie voor kinderen mee te nemen ? Heb me broertje uit utrecht op visite, maar denk er nu pas aan of ik een ID nodig heb.. Hij is pas 7 en lijkt mij sterk dat dit nodig is, want tot je 14e ben je niet verplicht een ID bij je te hebben.. Sterker nog hij heeft niet eens een eigen ID. Heb wel via ticketbox al een kaartje gekocht op mijn SCC.

 

Hoop dat iemand mij kan helpen hiermee die zelf ook zijn kinderen mee neemt zonder dat die kleine zelf een (S)CC heeft.

0
Zaterdag 25 september 2010 om 12:39 uur

Nu online

guru, Marcie, Haraldberg1, fcdh-denhaag, ruudjuh070, Jap en 187 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 915
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5