Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 923
Volgende pagina

Dannyy

070 schreef:

Laudrup of Van Marwijk? Over een niet-reëel verwachtingspatroon gesproken...
Wang geeft zelf toch aan een ervaren internationale trainer te willen? Aan wie zat jij dan te denken? Als je top-5 wilt spelen moet je groot denken.
0
Maandag 9 maart 2015 om 13:51 uur

<FCDH>

Dannyy schreef:

Laudrup vind ik wel een mooie trainer voor ons. Of van Marwijk.
Vaarwoog word geen trainer meer in Nederland zei ie gister
0
Maandag 9 maart 2015 om 10:59 uur

Dannyy

<FCDH> schreef:

Overgens wang wil liever internationale ervaren trainer voor ADO

Staat op adofans
Laudrup vind ik wel een mooie trainer voor ons. Of van Marwijk.
0
Maandag 9 maart 2015 om 10:58 uur

<FCDH>

Overgens wang wil liever internationale ervaren trainer voor ADO

Staat op adofans
0
Maandag 9 maart 2015 om 10:55 uur

GroenGeleGroninger

DHFC070 schreef:

Die hebben kwalitatief misschien niet de beste spelers maar het is wel echt een team met een top trainer, die zijn jongens al jaren bij verschillende ploegen boven zichzelf laten uitstijgen.
Ik geloof er nooit zo in dat trainers het beste eruit halen. Uiteindelijk staan ze toch met z`n elfen op het veld en doet de trainer niet mee. Excelsior heeft gewoon balanstechnisch een heel goede selectie staan, degelijke verdedigers die weinig fouten maken, solide middenveld en een prima aanval met scorend vermogen. Zijn zat ploegen die dat soort dingen niet op orde hebben en vind het eigenlijk dan nog niet eens zo gek dat ze het zo goed doen.
0
Zondag 8 maart 2015 om 16:21 uur

Advertentie

DHFC070

Dappere dodo schreef:

Staan onze Kralingse vrienden nog altijd 0-0 tegen de neuzen? Pfffff
Die hebben kwalitatief misschien niet de beste spelers maar het is wel echt een team met een top trainer, die zijn jongens al jaren bij verschillende ploegen boven zichzelf laten uitstijgen.
0
Zondag 8 maart 2015 om 15:50 uur

Rob2002

Dappere dodo schreef:

Booij stopt na dit seizoen bij Go Ahead... Iets voor ons?
Nee. Is niet beter als Fraser.

Ik heb een tijdje in Deventer gewerkt, en collega`s van mij waren niet heel erg tevreden over hem. Liet GAE niet spelen zoals zij graag wilden zien; met hart, passie en aanvallend.....
Aangezien wij met het Chinese geld omhoog willen past deze trainer niet meer bij ons.
0
Zondag 8 maart 2015 om 10:55 uur

pmc

<FCDH> schreef:

Ik vermoed dat als ADO dit jaar geen 8e wordt dat fraser de laan wordt uitgestuurd let maar op de chinezen leggen de lat hoog neer
En dan komt er toch een soort van Vitesse spook om de hoek kijken, huur spelers en de doelstelling als trainer niet halen wegwezen, geloof niet dat daar de supporters vrolijk van worden.
0
Vrijdag 6 maart 2015 om 14:43 uur

Dannyy

Petah schreef:

Laat ik het anders zeggen ik bloed groen en geel kom me leven lang al bij de club heb geld zou ik de club sponsoren maar een functie zou ik ook naast me neerleggen want dan moet ik beslissingen maken die ik helemaal niet wil

Vind overigens wel dat advocaat met zijn netwerk den haag veel beter kan helpen als dat ie nu doet maar aan de andere kant hij werd met PSV geen kampioen jol met de neuzen niet misschien zijn deze trainers wel realistisch en denken ze ik ben supporter in me hart en wil dat niet kwijtraken als ik straks slecht presteer met de club

zie Maurice steijn
Onzin, Advocaat is een gigant als trainer. Zou ook zeker TD kunnen zijn, echter heeft hij totaal geen interesse in ADO DEN HAAG en vult hij liever zijn zakken in Rusland of Qatar, als het maar ver buiten Den Haag is.

En dat Fontein weggaat komt die "iconen" alleen maar goed uit, hebben ze weer een excuus om niets te doen.
0
Vrijdag 6 maart 2015 om 09:37 uur

Ronaldo

Een leuk stukje van eind januari;

Overname ADO rond. United Vansen lost van der Kallen & Co af. Het spel gaat nu beginnen

Geplaatst op vrijdag 23 januari 2015 om 15:50 uur

De kogel is door de kerk oftewel, het geld is binnen bij van der Kallen &Co. United Vansen is de nieuwe eigenaar en het grote wachten is beloond, althans, het echt wachten begint natuurlijk nu pas. Want gaat de Chinese eigenaar nu wel of geen geld beschikbaar stellen voor versterking van de selectie van Henk Fraser.

Nu de overname definitief is zijn wij heel erg benieuwd naar wat er gaat gebeuren binnen de club. Maarten Fontein, overal zeer zelfverzekerd uitdragend dat hij ook na de overname directeur blijft zou wel eens minder zeker van zijn plek kunnen zijn als hij zelf beweert. De nieuwe Chinese eigenaar is erg gecharmeerd van een bekende Haagse trainer maar de heer Fontein ziet alleen maar zitten in Dick Advocaat bleek een aantal weken geleden bij van der Valk in Nootdorp (lekker handig ook zo`n geheim gesprek bij van der Valk in Nootdorp). Toevallig was het haagsamateurvoetbal.nl op hetzelfde moment ook in van der Valk en zagen nog een oude bekende en zeer betrokken persoon binnenlopen die net zo verbaasd leek over Fontein en Advocaat als wij dat waren. Kortom, het spel gaat nu echt beginnen bij ADO waarbij dissident Chung Li wel weer eens een rol zou kunnen krijgen binnen de club.
0
Donderdag 5 maart 2015 om 16:35 uur

Nu online

opper, fcdh-middennoord, TheMariner, Haraldberg1, ADO079, James, pajam, Bleek, Renearmand56, Dang3r, fcdh-denhaag, Jk23 en 375 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 923
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5