Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 932
Volgende pagina

supporter-noord

Max schreef:

Dat is een van de weinige dingen van Steijn die ik begrijp. Hocher mist m.i. handelingssnelheid voor het eredivisieniveau. Een van de mislukte aankopen van Vd Brom waar wij nu mee opgescheept zitten.
Handelingssnelheid ? lijkt me niet het allerbelangrijkste voor een voetballer. Als hij er een paar vrije trappen inschiet of goeie voorzetten geeft hoor je niemand meer. Laat hem eerst maar eens een paar wedstrijden vast in het elftal spelen en niet laten invallen of halverwege wisselen. Heeft nooit een echte kans gehad en dan oordelen. Die jongen heeft genoeg kwaliteit, lijkt me.
0
Zondag 27 november 2011 om 15:02 uur

Francisco

Bert schreef:

Saeijs is behoorlijk op zijn retour. Er zijn ook wedstrijden waarin Horvath heel behoorlijk gespeeld heeft.

Afgelopen zondag was een domme actie van hem. Maar tegen Roda kun je hem niks kwalijk nemen. Immers liet zijn man lopen en hij kwam 2 tegen 1 te staan. Toen trok die aan de noodrem neem ik hem niet kwalijk kenmerk van een verdediger. Aan deze jongen gaan we nog plezier beleven. Bovendien met een Mörec als die fit is hebben we nog een alternatief achter de hand.

Het gebrek aan verdedigers zou morgen geen probleem moeten zijn als je gewoon met 3 verdedigers zou gaan spelen en een extra aanvaller of middenvelder erbij.

Verwacht trouwens ook dat Luksik meer als middenvelder gaat spelen.

was in mijn ogen wel dom: Nogmaals de kans moet er nog wel in!! en je weet rood dan de rest vd partij met 10 man en een schorsing. Ik blijf het onnodig vinden deze rode kaarten bewust te pakken ( ook die van Supusepa tegen Heerenveen)
0
Zaterdag 26 november 2011 om 20:03 uur

frans swa

Kzie t wel zitten in Morec, hoop dat ie zn kans pakt
0
Zaterdag 26 november 2011 om 10:15 uur

ADODENHAAG

jamesjones schreef:

En geeft ook gelijk al aan hoe erg de fans gelijk hadden met dat de achterhoede onderbezet is. Als Kum een gele kaart pakt ben je die ook nog kwijt binnenkort......
Morec is niet eens zo slecht als centrale verdediger en ook Beugelsdijk komt er wel aan, maar wat pas zwak bezet is zijn onze rechts- en linksback positie. Daar staan Ammi en Supusepa prima, maar als eentje van hun wegvalt moet je zo improviseren dat je team er absoluut niet beter van wordt. Natuurlijk, alle middenmotors in de Eredivisie hebben dit wel, maar laat het bij ons nou zo zijn dat we een blessuregevoelige rechtsback hebben, en 2 kaartenpakkers als centrale verdedigers. Hopelijk kan Morec zich laten gelden als hij weer de kans krijgt, en eventueel N`Toko als hij er weer klaar voor is. In principe is er nog hoop in de centrale verdediging. (kijk eens naar 2006-2007 hoe zwakke (centrale) verdediging je had)
0
Vrijdag 25 november 2011 om 20:06 uur

Bert

pmc schreef:

Hoe zij die opper neus het ooit eens? elk nadeel heb zijn voordeel!
Informatie vertrektijden Excelsior

Supporters die gebruik maken van de verplichte buscombi dienen zondag om 10.20 uur te verzamelen in de bussluis van het Kyocera stadion in Den Haag. De instapprocedure begint om 10.30 uur. Supporters dienen via de tourniquets in de bussluis naar de bussen te gaan. De ingang van de bussluis aan de kant van P2 is geopend waardoor men naar de bussluis kan gaan.

Wil je shouter Jimme nog een mail sturen dat jij hem ophaalt?

Ik ben rond 10.10 uur bij Ado ik bel je dan wel. Hou er rekening mee dat door dat fouilleren die hele instapprocedure een uur in beslag neemt. als je achterin de rij staat is de kans dat we nog bijelkaar kunnen zitten niet groot meer. Kijk ook niet raar op als ze geen koffie hebben. Ik zorg daarom vooraf voor voldoende cafeïne
0
Vrijdag 25 november 2011 om 17:42 uur

Prutser 070

tjapi01 schreef:

nog ideeen over de opstelling?

Naar verluidt doen: immers,horvath,morec,rado,w.verhoek niet mee!

Coutinhou
Ammi Kum ? (Leeuwin,ntoko,mulders,supusepa) Supusepa/luksic
Toornstra visser Mulders/Hocher
Chery J.Verhoek Vicento
Ik wil Leeuwin wel weer is zien hij begon dit seizoen ongelukkig maar heeft vorig jaar laten zien dat hij echt wel kan voetballen. Denk dat hij zich graag wilt bewijzen als hij de kans krijgt tegen Excelsior. Dus zou achterin wel met Ammi Kum Leeuwin en Supusepa spelen.
0
Vrijdag 25 november 2011 om 13:54 uur

Prutser 070

En ja hoor Horvath krijgt er nog een wedstrijd bij, meteen toen ze aangaven om in beroep te gaan zei ik al dat dat het domste is wat je kan doen. Het kost geld en de kans dat ze hem minder wedstrijden gingen geven was heel klein en je kon verwachten dat ze er een wedstrijd bij zouden geven. Had die 3 wedstrijden nou gewoon geaccpeteerd, bij Strootman was de overtreding niet eens rood en toen kreeg hij er een wedstrijd bij na beroep. Ik snap echt niet waarom wij dan nog in beroep gaan terwijl dit eigenlijk ook gewoon terecht is dat hij wordt geschorst.

Ik ben wel benieuwd naar N`toko die paar minuten die hij vorig jaar speelde maakte hij een aardige indruk. Hij begint nu weer fit te raken dus hoop dat hij snel weer minuten kan gaan maken.
0
Vrijdag 25 november 2011 om 11:19 uur

Prutser 070

Ik begrijp eerlijk gezegd niet dat de club in beroep gaat tegen de schorsing van de KNVB, dat is echt pure geldverspilling. Strootman ging in beroep en die kreeg er zelfs een wedstrijd bij terwijl het niet eens een rode kaart is. Verwacht ADO dan echt dat ze Horvath vrijspreken of ook 2 wedstrijden geven net als Strootman.

Volgens mij is de kans groter dat ze het verhogen naar 4 dan dat ze hem kwijtschelden. Dit moet je gewoon accepteren en Horvath op aanspreken.
0
Woensdag 23 november 2011 om 18:14 uur

Advertentie

oodh

dirk schreef:

Als Steijn via de achterdeur of noem het voor mijn part de U bocht-constructie probeert Boussaboun binnen te halen door Höcher buiten de deur te zetten, dan is hij voor mij geen volwassen kerel maar een klein kind. Ik bedoel, hij mocht van de RvC Boussaboun niet binnenhalen en door financieel ruimte te scheppen door Höcher af te serveren, lijkt hij alsnog zijn zin door te drijven. Het is een indruk, ik hoop ongelijk te hebben en dat Steijn zich bij zijn beslissingen laat leiden door rationele argumenten.
Ik heb Steijn lang het voordeel van de twijfel gegeven en het hier zelfs voor hem opgenomen tegen shouters die hem na 1 wedstrijd al niet zagen zitten, maar ik neig er nu toe hem NIET de juiste trainer/coach voor ADO Den Haag te vinden. Waarbij ik nog opmerk dat De Vogel helemaal geen kans van hem heeft gekregen. Ik weet wel dat zowel Hócher als De Vogel aankopen van Van den Brom waren, maar naar buiten toe is steeds gezegd dat die de volledige instemming van de toenmalige assistent-trainer hadden. Inmiddels heb ik het idee dat de inmiddels tot hoofdtrainer omhoog gevallen assistent er heimelijk een andere visie op na hield en dat hij behoudens Chery alsnog probeert de Van den Brom-aankopen weg te werken. In mijn visie een ernstig geval van jammer.
Helemaal mee eens! Denk dat de aankopen van Van den Brom helemaal niet zo slecht zijn. Kan me niet voorstellen dat Höcher niet mee zou kunnen op eredivisieniveau. Maar om de een of andere reden mag Steijn hem niet. Verkoop van De Vogel slaat ook nergens op. Geen enkele kans gehad van hem. Volgens mij is Steijn typisch zo`n mannetje dat als hij je niet mag, je het wel kan schudden. Met Boussabon heeft hij kennelijk wél wat. Gewoon als bestuur de poot stijf houden: niet doen dus. In zijn nadagen, geen restwaarde, blokkeert de jeugd. Vooral niet deze man het beleid laten bepalen.
0
Dinsdag 22 november 2011 om 13:21 uur

dirk

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees, je moet Steyn beoordelen op wat hij als eindverantwoordelijke binnenhaald. Dat zijn tot nu toe Horvath, J.Verhoek, Morec en Tano. De transfers vanaf eind augustus!

Bovendien bepaald hij met wie er verlengt mag / moet worden. Hij wil graag door met Kum, Vicento, van Duinen, Coutihno en Zwinkels.

En het lijkt inderdaad dat hij Hocher afgeschreven heeft. Op zich niet zo gek, want die heeft nog niks laten zien. Bovendien is Hocher ook al 27 jaar en geen talent meer. De Vogel is een ander verhaal.

Als hij na Brouwer ook Hocher kwijt kan raken, dan mag hij wat mij betreft best Boussaboun aantrekken. Dan gaan we achteraf wel beoordelen of dit een goede of verkeerde beslissing was.

Je kan opmerkingen maken over zijn rol als trainer. Maar gezien ons budget en de spelers die gekomen zijn, vind ik het technische spelersbeleid nog niet zo slecht. Maar dat is mijn persoonlijk mening!
Als Steijn via de achterdeur of noem het voor mijn part de U bocht-constructie probeert Boussaboun binnen te halen door Höcher buiten de deur te zetten, dan is hij voor mij geen volwassen kerel maar een klein kind. Ik bedoel, hij mocht van de RvC Boussaboun niet binnenhalen en door financieel ruimte te scheppen door Höcher af te serveren, lijkt hij alsnog zijn zin door te drijven. Het is een indruk, ik hoop ongelijk te hebben en dat Steijn zich bij zijn beslissingen laat leiden door rationele argumenten.
Ik heb Steijn lang het voordeel van de twijfel gegeven en het hier zelfs voor hem opgenomen tegen shouters die hem na 1 wedstrijd al niet zagen zitten, maar ik neig er nu toe hem NIET de juiste trainer/coach voor ADO Den Haag te vinden. Waarbij ik nog opmerk dat De Vogel helemaal geen kans van hem heeft gekregen. Ik weet wel dat zowel Hócher als De Vogel aankopen van Van den Brom waren, maar naar buiten toe is steeds gezegd dat die de volledige instemming van de toenmalige assistent-trainer hadden. Inmiddels heb ik het idee dat de inmiddels tot hoofdtrainer omhoog gevallen assistent er heimelijk een andere visie op na hield en dat hij behoudens Chery alsnog probeert de Van den Brom-aankopen weg te werken. In mijn visie een ernstig geval van jammer.
0
Dinsdag 22 november 2011 om 13:05 uur

Nu online

Tante Wil, buurmanBrutus, opper, R.E., kojak1, ADOZoetermeer, Cor-0174, Superjantje, JvDH, RemcoOnX, Franky en 265 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 932
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1