Welkom in de shoutbox, gast
michel
Tim Janssen teruggezet naar het 2e van RKC.
Kan een voordeel zijn voor ons.
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=47525
![]() |
Vrijdag 24 augustus 2007 om 15:27 uur |
Midden-Oost
Richard
ADO DEN HAAG NEWS :
JESPER HAKANSSON HEEFT ZIJN CONTRACT
INGELEVERD !!
RAIMOND VICTORIA IS OP PROEF
Zal wel te maken hebben met de rol als reserve. Die jongen heeft echt elke minuut in de voorbereiding laten zien een basisspeler te zijn. Wanbeleid binnen onze club mensen, niet meer normaal zulk nieuws op de vroege ochtend. Misschien moeten wij onze seizoenskaart ook maar es inleveren.
![]() |
Dinsdag 21 augustus 2007 om 11:04 uur |
langepino
Prima zaak, vind die Stoffels niet onaardig en Tedje Immers kan zo op de plek van Yuri gaan spelen. Toch vreemd dat je eist van Vloet dat-ie kampioen moet worden maar hem opscheept met amateurs.
Maar gekgenoeg zijn het nog je beste spelers ook, lees: Meric, Coster en Stoffels.
Als ik het bestuur was zou ik Meric ook 5 jaar vastleggen en uiteraard zonder clausule. Die actie dat die door de verdediging sneed met die bal op de lat, tsja.... dat zijn gasten waarvoor je naar het stadion komt. Die gozer wordt goud waard !!! Waar zie je dat nog, pluim voor de scout !
![]() |
Maandag 20 augustus 2007 om 21:35 uur |
Richard
Bestuur, bestuur, bestuur.............vanmiddag heb ik gekeken naar zichzelf overschattende klootzakken die een hand boven het hoofd worden gehouden door Wiljan ! Had anders verwacht van hem ! Gewoon helemaal klaar met de Bosschaartjes, Rankovicjes en Knoppertjes ! Wat een vreselijk drama is dit weer zeg !
![]() |
Zondag 19 augustus 2007 om 19:20 uur |
jajoh
Haar advies was om zoveel mogelijk mailtjes te sturen over die parkeerkosten, want ik voel me echt behoorlijk genaaid, stelletje longhonden daar! Het bestuur krijgt er dus lekker ouderwets weer flink van langs a.s. zondag...
![]() |
Vrijdag 17 augustus 2007 om 16:34 uur |
Cor
tsja.....wilde eigenlijk een heel verhaal gaan houden maar ik hoop maar dat t aan de hoeveelheid bier ligt ! Anders ziet t er somber voor je uit jongen.....wat moet jij in godsnaam met je lullige leventje.........heel veel sterkte en beterschap ! En dat meen ik oprecht ! Ben trouwens weer aan het werk.....en jij ?
![]() |
Maandag 13 augustus 2007 om 13:09 uur |
Ties
Ha, ha, Ties, heb nog steeds geen idee wat er te lachen valt, maar goed, waarschijnlijk een van de vele export Hagenezen die hun stad en club ontvlucht zijn en hier het hoogste 020-woord voeren, maar goed (alhoewel). ook vanavond weer in Den Haag biertje wezen drinken,. normaliter tot 2 uur `s-nachts, maar sinds een paar weken heeft een overijverige ambtenaar ontdekt dat vergunningen maar tot 1.00 uur geldig zijn, dus vanaf nu 00.30 Andre Hazes.... maar Ties, waar jij woont ligt alles al vanaf 22.00 uur op z`n nest... en hebben alle tijd, om net als iedereen die geen 070 voor zijn telefoonnummer heeft staan zich druk te maken om alles en nog wat, maar waarom eigenlijk ?????
![]() |
Maandag 13 augustus 2007 om 10:41 uur |
Advertentie
bolke de echte
Beste Bolke, dus jij gaat wachten tot er weer een seizoen naar de klote is en FCDH wellicht op sterven na dood is..........Wat jij van ons vraagt is wat wij al jaren doen kerel.........................wachten op leuk voetbal, verliezen mag dan best een keer,en een beleid wat de club ergens naartoe brengt.
Waar staan we nu ??? De doelstelling was om nu EREDIVISIE te spelen voor het linkerrijtje hoor !!!!!!!!!!!!!!!
Nu spelen we in de klojodivisie en de eerste wedstrijd wordt je gewoon weggespeeld. Dream on , er moet heel snel iets veranderen anders wordt het een drama.
En begrijp me goed ,daar zit ik en alle " negatievelingen" zoals jullie ons noemen, echt niet op te wachten hoor. Ook wij willen maar 1 ding en dat is promoveren...........Maar dat het komt wel goed gedoe geloof ik niet meer in.
![]() |
Zaterdag 11 augustus 2007 om 19:46 uur |
marcelinno
roel,hoeveel wedsrijden zijn er nou gespeeld,precies1,daar kan je toch nog niks van zeggen,ik vond ado,behalve de eerste 20minuten beter,en dat er op ons jacht gaat worden moeten we maar aan wennen.wij wonnen ook vorige jaren van F en A,voor de rest niks.nou dat gaat nou bij ons gebeuren,iedereen wil van ons winnen,en ik vind mvv niet de slechtste tegenstander.na 3a4 wedstrijden kan je zien waar we staan,maar het gaat me nu te ver om nu al de handdoek te gooien en maar weer als vanouds op bestuur te mekkeren.en ik hoop je zondag effe te zien.
kojak heb je wel verstand van voetbal.dan moet je toch weten dat al heb je op papier de beste spelers(waar ik zelf aan twijfel).
Je toch ook een team moet zijn en strijdlust moet tonen.
dat Den Haag opties beter was wat veldspel betreft komt omdat MVV het spel aan den haag liet om via snel combinatie voetbal toe te slaan.
De eerste goal kan gebeuren maar de tweede goal + nog 4 100% kansen uit counter voetbal zegt denk ik wel genoeg.
MVV wat al jaren niet op het hoogste niveau heeft gevoetbald was volwassener dan de lamzakken van den haag en dan kan je nog 100 over de top spelers gaan halen maar dan blijf je de zelfde problemen hebben,misschien is kluivert ook wel een optie voor jou,ik was een fan van hem maar al zet je hem bij fc bal op het dak die jongen kan het gewoon niet meer opbrengen en dat is ook het probleem bij den haag.
Ook zijn ze bij den haag geil op namen,nou ik zal je vertellen als je ook bij laakkwatier bent geweest dat ik twee spelers eruit vondt springen en dat was Meric en Immers,en wat de laatste betreft kopsterk,een teamspeler en een oog voor het goal wat is er met hem gebeurd ze konden hem voorniks krijgen nee dan neem je een van der haar en een hoogendorp.
Hoogendorp wil wel maar kan niet meer en van der haar kan soms een goaltje meepakken want hij is te traag om mee te voetballen.
Maar kojak viel plezier en ik hoop dat ik ongelijk heb,maar ik kan mij in de 30 jaar dat ik al bij den haag kom de laatste tien jaar niet betrappen dat ik het verkeerd gezien heb
![]() |
Zaterdag 11 augustus 2007 om 17:13 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |