Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elftal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 947
Volgende pagina

den haag

Kunne we dus ook vergeteee

 

Jeremain Lens staat in de belangstelling van Feyenoord. Afgelopen maandag bekeek technisch adviseur Leo Beenhakker van de Rotterdamse ploeg de 21-jarige aanvaller van AZ tijdens het uitduel van de beloften tegen Jong NEC. Mario Been, die komend seizoen naar Feyenoord vertrekt als nieuwe hoofdtrainer, werkte vorig seizoen bij NEC samen met Lens en heeft de aanvaller hoog zitten.

Afgelopen zomer keerde Lens na een huurperiode terug in Nijmegen. Tot dusver kwam hij slechts vier keer in actie. Hij brak immers tot twee keer toe een middenvoetsbeentje. Nu is hij weer fit en probeert hij zich terug te knokken in de basiself. Zijn verbintenis in Alkmaar loopt nog tot medio 2013.

Beenhakker heeft zijn technische bevindingen volgens De Telegraaf gerapporteerd aan de Feyenoord-directie en concentreert zich voorlopig op het Poolse nationale elftal, waarmee hij twee WK-kwalificatiewedstrijden speelt. Behalve Lens staan ook de NEC-verdedigers Youssef El-Akchaoui en Dani Fernandez op het lijstje van potentiële versterkingen.

0
Vrijdag 13 maart 2009 om 10:50 uur

Kaos

Tja schreef:

Amen!!!!!!!!!!
ook eens
toeschouwers gaan eindelijk omhoog = inkomsten
geen boetes = geen onnodige uitgaven

je vergeet er alleen 1 ding bij te vernoemen, die naar mijn mening ook positief,

de aangetrokken spelers zijn zeker ok, met name derijck vind ik slim inzake het contract.

waar ik naar toe wil is wat ik al eerder zei, dat er gewoon geld was voor versterkingen als een luijcks lens en of denneboom.
Wat denk jij als je die er voor volgend seizoen bij kan halen met een goed verhaal.

Ze zijn dus ook goed bezig met de verjonging van het elftal, wat dus nog wel moet is dat ze van de ouderen met een salaris teveel op de begroting drukt af komen.

Met dit geld plus een investering kan je dat soort spelers dus gaan halen

dan gaat het toch ongelovelijk snel voorruit.

er zitten nu structureel een paar duizend mensen meer = inkomsten

Ik hoorde trouwens net, ik wee tniet of het waar is, dat het voor zondag bijna uitverkocht is
0
Donderdag 12 maart 2009 om 12:26 uur

Robin 1

Ik begrijp het hele gezeur niet.
Wetzel functioneert naar behoren.
Een nette man die samen met v.d. Kallen bezig is de club op poten te zetten.
Er moest aan het begin van dit seizoen een geheel nieuwe organisatie komen, schulden moesten weggewerkt worden, en de selectie moest op peil gebracht worden.

Vergeet niet dat we vorig jaar aan het einde van de competitie gewoon op de zesde plaats stonden.
In de winterstop is het elftal versterkt met in ieder geval twee goede aanwinsten (Powel heeft mij nog niet overtuigt)

Langzaam trekken we meer publiek, en de resultaten zijn zoals je zou mogen verwachten met dit elftal.

Wetzel doet gewoon goed werk, en maakt voorlopig z`n grote mond waar.
Daarom nogmaals, is gewoon allemaal onruststokerij en nergens op gebaseerd.

Het enige wat ik mij inderdaad kan voorstellen dat dit van heren komt die het bij onze trots te rustig vinden en het nodig vinden weer onrust te trappen
0
Donderdag 12 maart 2009 om 12:18 uur

JAJAa

Wetzel neemt Bosschaart weer in genade aan
Geschreven op woensdag, 11 maart om 23:53

André Wetzel heeft Pascal Bosschaart weer in genade aangenomen. De linksback, die ondanks een succesvolle stage afzag van een contract bij het Zweedse Helsingborgs IF, behoort weer volledig tot de A-selectie van ADO Den Haag. De door Wetzel opengelaten kier van de deur is de laatste weken door Bosschaart optimaal benut.

In januari werd Bosschaart op basis van `gebrek aan inzet` naar het tweede elftal verbannen. "Pascal heeft die deur zelf opengedaan door prima te presteren op de training, maar vooral tijdens wedstrijden van het tweede", vertelt Wetzel woensdagavond aan AD/Sportwereld. "Pascal heeft aangetoond dat hij veranderd is. Dat is een goede zaak. Laten we hopen dat het niet tijdelijk is."

Bosschaart stapte zelf naar Wetzel. "Ik heb een gesprek aangevraagd en dat verliep positief", legt de verdediger annex middenvelder uit. "Ik heb zelf niet het idee dat ik heel anders ben gaan spelen of trainen, al gaat het voetballen in het tweede wel lekker. Ik kan belangrijk zijn voor het team. Zaak voor mij is om deze lijn vast te houden."

"Het gaat erom dat Pascal het uiterste uit zijn loopbaan haalt. Ik ben blij dat hij terug is", aldus Wetzel. Bosschaart kijkt niet graag terug op de laatste maanden. "Dit was wel het dieptepunt in mijn loopbaan." De geboren Rotterdammer is vanaf 2006 actief bij de Haagse club, daarvoor kwam hij uit voor FC Utrecht en Feyenoord. De linkerverdediger speelde dit seizoen zeven duels voor de Zuid-Hollandse formatie.

0
Donderdag 12 maart 2009 om 00:43 uur

Mike

hjfff schreef:

En ook vandaag waren ze weer lekker bezig;

- Een uitstekende hoekschop van Tim de Meersman werd door Milic bij de eerste paal snoeihard ingekopt. 

- Een briljante pass van De Meersman viel precies achter de verdediging van de Friezen. Caracciolo verscheen met een prima loopactie voor het doel, maar zag zijn inzet over het doel verdwijnen.
Ja....? En.....?
Ik neem aan dat ze op de training ook wel eens scoren...?
Er komen nu 8 finales. Dan ga je geen grote verschuivingen doen in je team. Belangrijk om je 16, 18 beste spelers nu vertrouwen te geven.
Het elftal begint lekkerder te spelen en dan gaan er hier weer mongolen Milic en de Meersman roepen.
0
Dinsdag 10 maart 2009 om 09:01 uur

rien1

old firm schreef:

Misschien is het een goed idee om het over te nemen en na de wedstrijd blijven hangen en ook een ere haag te maken voor de spelersbus!!!!! kk wetzel!!!!!!!
Tot aan 020 zelf dan toch wel?? Tjongejonge!!! Volgens mij is deze man een beetje heel erg de weg kwijt. Hij moet zich nu echt voor 100% op het 1e elftal gaan storten, anders spelen we volgend jaar weer tegen Omniworld. Met al zijn respect erbij!!
0
Zondag 8 maart 2009 om 09:40 uur

rien1

 Hehheh, het houdt maar niet op daar! Nu Eyong Enoh weer afgevallen bij 020. De verdediger uit Kameroen heeft spierklachten en kan ook al niet spelen. 
Weer 1 bijgevoegd aan de blessurelijst die zo wel erg lang wordt. Nu zowat een heel elftal aan blessures dus. 
Tja, alle kleine beetjes helpen nietwaar??
Al zullen ze nog genoeg overhouden natuurlijk.

Zal morgen trouwens vroeg naar het stadion gaan, want die lange rijen zie ik alweer voor me op doemen.  En de wedstrijd begint al om 12.30u.
0
Zaterdag 7 maart 2009 om 18:38 uur

Midden-Oost

jajoh schreef:

Lees ik net dat Wetzel hoopt dat er geen "joden" wordt gezongen. Ik wordt zo moe van dat gelul. Laat die joodjes zichzelf eerst maar eens geen joden meer noemen, daarna praten we verder. Als er door Utrecht "Haagse Joden" word gezongen hoor ik niemand, Als Ajax "K....hagenzen zingt is dat ook niet erg, maar o o wat een drama als wij de joden joden noemen!!

WORDT EEN HEET MIDDAGIE MORGEN!!!!! COME ON THE HAGUE
Ik wordt ook zo moe van dat gelul over `joden`. Er zijn nogeens uitsupporters aanwezig dus klinkt het al helemaal zielig. Lekker met je grote bek achter het hek staan te blèrren, ja dat komt volwassen over. 

Het zou ons sieren om gewoon postief achter ADO te gaan staan dan als een stel misselijke pubers te gaan lopen schreeuwen. Moet je eens kijken wat we hiermee bereiken... 

Ik hoop op een leuke wedstrijd met heel misschien een puntje een een beetje respect voor MvB en zijn elftal.
0
Zaterdag 7 maart 2009 om 11:30 uur

Advertentie

Kess1

In de aanloop naar het duel van zondag met ADO Den Haag heeft Ajax weer bijna een elftal aan geblesseerde spelers.
Van Basten zit vooral dun in zijn middenvelders. Jan Vertonghen (hamstring) en Gabri (kuit) zijn voorlopig niet inzetbaar. Eyong Enoh (spierklachten), Vurnon Anita (heup) en Kennedy Bakircioglü (lies) sloegen vrijdag de training ook over. Het is onduidelijk of ze tegen ADO Den Haag kunnen spelen. Siem de Jong, Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heyden ontbreken al langer. Dennis Gentenaar heeft een knieblessure en topschutter Luis Suarez is geschorst.
Dario Cvitanich reist waarschijnlijk wel mee naar ADO Den Haag. Ismaïl Aissati is ook klaar voor meer speelminuten. De Marokkaan vormde vrijdag tijdens de training een middenveld met Rasmus Lindgren en Evander Sno. De voorhoede bestond uit Urby Emanuelson, Miralem Sulejmani en Leonardo.
(bron AT5)

leonardo en sulemawattes zijn de volgende in de ziekenboeg ( Buijs Forever)
En van Basten? die is echt niet zeker van zijn zaken voor komende zondag)
0
Zaterdag 7 maart 2009 om 09:56 uur

Kess1

In de aanloop naar het duel van zondag met ADO Den Haag heeft Ajax weer bijna een elftal aan geblesseerde spelers.
Van Basten zit vooral dun in zijn middenvelders. Jan Vertonghen (hamstring) en Gabri (kuit) zijn voorlopig niet inzetbaar. Eyong Enoh (spierklachten), Vurnon Anita (heup) en Kennedy Bakircioglü (lies) sloegen vrijdag de training ook over. Het is onduidelijk of ze tegen ADO Den Haag kunnen spelen. Siem de Jong, Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heyden ontbreken al langer. Dennis Gentenaar heeft een knieblessure en topschutter Luis Suarez is geschorst.
Dario Cvitanich reist waarschijnlijk wel mee naar ADO Den Haag. Ismaïl Aissati is ook klaar voor meer speelminuten. De Marokkaan vormde vrijdag tijdens de training een middenveld met Rasmus Lindgren en Evander Sno. De voorhoede bestond uit Urby Emanuelson, Miralem Sulejmani en Leonardo. 


leonardo en sulemawattes zijn d evolgende in de ziekenboeg ( Buijs Forever)
0
Zaterdag 7 maart 2009 om 09:50 uur

Nu online

ADOZoetermeer, bramhaag, den haag, Huge, Max en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 947
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5