Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 953
Volgende pagina

Aad

<FCDH> schreef:

Nu kun je zien dat vd kallen maar wat zeg en het beleid gebaseerd is op ze eigen zakken hij was zo gecharmeerd van jol nou jol zit al dik 3 weken zonder club en nog steeds heeft den haag hem geen aanbod gedaan terwijl het zo slecht gaat
Nou als je "zakken vullen" bestaat uit het naar de kloten helpen van je investering heb je helemaal gelijk .........

En weet jij of er niet een aanbieding is gedaan aan Jol maar dat die gewoon (zoals steeds) uit is op een vet contract elders.
0
Maandag 23 december 2013 om 12:24 uur

<FCDH>

Edwin schreef:

Weer zo`n aanname, die nergens vandaan komt. Is het nou zo moeilijk??? Ik schrijf nergens dat ik dat geloof....
Maar we zullen zien wie er gelijk krijg dan horen we elkaar hier weer laters
0
Maandag 23 december 2013 om 12:18 uur

Edwin

<FCDH> schreef:

Hahaha erg he geen gelijk krijgen zeker alleen ja knikkertjes gewend :-)
Ik heb er geen probleem mee om geen gelijk te hebben (hebben en krijgen zijn twee verschillende dingen), maar dan moet het wel met goede argumenten en bewijzen zijn en niet met net zolang ongefundeerd blijven schreeuwen tot iedereen je maar gelijk geeft om van het gezeik af te zijn...

Daar hou je alleen jezelf maar mee voor de gek....
0
Maandag 23 december 2013 om 12:10 uur

<FCDH>

Edwin schreef:

Ja natuurlijk, dat soort zaken zijn binnen een paar uur geregeld.... In jouw wereld waarschijnlijk wel, maar in de grote mensenwereld (helaas) niet.


Je verzint er dingen bij om je gelijk te halen...

Ik verdedig namelijk nergens welk beleid dan ook.....
Hahaha erg he geen gelijk krijgen zeker alleen ja knikkertjes gewend :-)
0
Maandag 23 december 2013 om 12:07 uur

Edwin

wdr schreef:

Ik weet niet of je het verdedigt, maar je bent er wel voor om Steijn aan te houden en je vindt dat een trainerswissel niets oplost. En dat Jol en Adriaanse niet beter zijn dan Steijn want ze hebben momenteel geen baan dus zullen ze niet goed zijn. Je hebt natuurlijk recht op je mening, die respecteer ik, maar ben het wel super oneens met je. In dat opzicht, dat je niet voor vervanging van Steijn bent, verdedig je dus eigenlijk het beleid van de club om niets te doen en Steijn aan te houden.
Aparte manier van redeneren.... Omdat je Steyn niet helemaal met de grond gelijk maakt, ben je het eens met het hele beleid, dat gevoerd wordt....

Het klopt, dat ik denk (verwacht) dat een trainerswissel niets oplevert, omdat het verleden dat aantoont. In een enkel geval heeft het een tijdje effect, maar meestal komt er eerst een nog grotere dip.

Natuurlijk mag je het met me oneens zijn, maar kom dan met dingen, die ik echt gezegd heb en niet met wat jij denkt, dat ik tussen de regels bedoel te zeggen.
0
Maandag 23 december 2013 om 11:58 uur

Edwin

<FCDH> schreef:

Dan had ie er al geweest maar blijf jij het flut beleid maar verdedigen tot we degraderen
Ja natuurlijk, dat soort zaken zijn binnen een paar uur geregeld.... In jouw wereld waarschijnlijk wel, maar in de grote mensenwereld (helaas) niet.


Je verzint er dingen bij om je gelijk te halen...

Ik verdedig namelijk nergens welk beleid dan ook.....
0
Maandag 23 december 2013 om 11:47 uur

wdr

Het is dus een hele domme langetermijnvisie om een beginnend trainer die nog nooit een resultaat heeft neergezet gelijk een contract voor vier jaar te geven, Kees. Dat is fout 1 van Kallen. Fout 2 is het niet ingrijpen als die langetermijnvisie een verkeerde visie blijkt te zijn. In het voetbal is het heel normaal om in te grijpen als het fout dreigt te gaan. Fout 1 maken is niet handig, fout 2 maken is pure gekte.
0
Maandag 23 december 2013 om 10:47 uur

Mike

lulijzer schreef:

Niet zo lelijk doen hoor. Foei.
Overigens steun ik Steijn volledig, en hoop dat de club zich niet gek laat maken door alle stemmingmakerij.
Het zit nu even wat tegen, maar alles komt goed. Steijn heeft `t zo weer op de rails.
En waar baseer jij dat op?
Statistisch gezien zullen we echt nog wel een keer een punt pakken, daar heb je gelijk in.
Ik wordt ziek van alle excuses. Teveel blessures; veld is toch anders dan we verwacht hadden; spelers geschorst; scheids floot tegen; we hebben wel erg veel pech.
Wat zullen ze de volgende keer verzinnen? Steek de hand nou eens een keer in eigen boezem. Geluk kun je ook afdwingen.
De trainersstaf weet het gewoon ook niet meer maar dat is ook niet raar als je beperkingen hebt.
Steijn en Fräser komen gewoon te kort. Dat kun je stemmingmakerij noemen maar dan moet je je groen-gele oogkleppen afzetten. We spelen al 2 seizoen geen fatsoenlijke wedstrijd meer. Er is niet een wedstrijd (misschien op die tegen Cambuur na) dat we eens gewonnen hebben op basis van overmacht.
En dat is een schande als je een heel elftal hebt kunnen kopen!!!
0
Maandag 23 december 2013 om 10:23 uur

Advertentie

gillah

slash070 schreef:

ggh.nl


Scheidsrechter Tom van Sichem hekelt het commentaar dat hij kreeg naar aanleiding van de strafschop die hij gaf aan PSV tijdens het duel met ADO Den Haag (2-0). De arbiter stuurde tevens doelman Gino Coutinho van het veld.
Assistent-trainer Henk Fräser maakte tijdens de rust zijn onvrede kenbaar. “Fräser meldde diverse keren dat ik een ‘heel eng mannetje’ was”, aldus Van Sichem tegenover NUsport. “Mensen van ADO Den Haag haalden hem wel weg, maar binnen stond Fräser mij weer op te wachten.”
“Ik heb toen gezegd dat hij weg moest gaan, omdat ik hem anders zou verwijderen. ‘Dan doe je dat maar’, was zijn antwoord. Ik was het daarna met m’n assistenten eens dat het respectloos was zoals Fräser zich gedroeg en heb hem verteld dat hij werd weggestuurd”, vervolgt van Sichem.
“Vorig jaar hebben we na de dood van amateurgrensrechter Nieuwenhuizen iets afgesproken. Voetballers, trainers en scheidsrechters hebben een manifest ondertekend. Heel jammer dat mensen van ADO zich dan toch zo gedragen. Ik vond het respectloos”, besluit de arbiter.
Door te verwijzen naar Nieuwenhuize bewijst Van Sichem wel het gelijk van Fraser: eng mannetje
0
Zondag 22 december 2013 om 22:28 uur

Een oudere supporter

troje schreef:

Al met al een waardeloze dag met rood voor Fraser en Coutinho, het vooruitzicht Coutinho te moeten missen tegen NEC, Gehrt met een blessure eraf, gemiste penalty, een scheids die in het nadeel van Den Haag fluit en de winterstop in moeten gaan op een NC plek. Maar waarom valt iedereen over van Sichem? Den Haag had tot dat moment met Coutinho niet 1 keer een speler met bal in de zestien van PSV gekregen. En met tien man de rest van de wedstrijd hebben we nauwelijks balbezit op de helft van PSV gehad! Het spel is gewoon ontzettend ruk! Spelers lopen er totaal niet gemotiveerd bij! Het probleem ligt toch echt bij de coach.
Ik moet je (helaas) gelijk geven. Ik had het graag anders gezien en tegen beter weten in gehoopt op een stunt.

Maar waar ik me al tijden aan erger: Een schreeuwende en gebarende technische staf naar scheids en grensrechters. Elke wedstrijd weer. Eerst alleen Steijn en nu dus ook Fraser. Houd daar toch eens mee op!
Slecht voorbeeld doet slecht navolgen. Weer een paar spelers, Wormgoor en Meijers geel vanwege commentaar op de leiding. Je weet het van tevoren al, je bent gewoon het mikpunt van ze.

Die van Sichem krijgt van mij trouwens een 3, en dat is nog hoog.
0
Zondag 22 december 2013 om 22:16 uur

Nu online

Ran1972, James, Law, Aad, MikeDH, ADOZoetermeer, Bleek, Swaber, Kees, fcdh-denhaag, ADO079 en 278 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 953
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2