Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: utrecht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 957
Volgende pagina

<FCDH>

2010

Januari
zo. 24 14:30 uur Sparta - FC Den Haag
za. 30 20:45 uur FC Den Haag - sc Heerenveen

Februari
di. 02 19:45 uur FC Groningen - FC Den Haag
za. 06 18:45 uur PSV - FC Den Haag
za. 13 19:45 uur FC Den Haag - Willem II
zo. 21 12:30 uur Feyenoord - FC Den Haag
vr. 26 20:45 uur FC Den Haag - Roda JC

Maart
za. 06 19:45 uur FC Den Haag – Vitesse
vr. 12 20:45 uur FC Twente - FC Den Haag
za. 20 14:30 uur FC Den Haag - VVV
vr. 26 20:45 uur NAC - FC Den Haag

April
zo. 04 12:30 uur FC Den Haag – Ajakes
zo. 11 12:30 uur FC Utrecht - FC Den Haag
wo. 14 21:00 uur FC Den Haag – NEC
zo. 18 14:30 uur FC Den Haag - RKC

Mei
zo. 02 14:30 uur Heracles - FC Den Haag
 

zeggen jullie het maar?bij degradatie is het volgens mij over en uit met de club?

0
Zaterdag 19 december 2009 om 22:02 uur

Kees

Aad schreef:

Man we hebben thuis meer punten verspeeld dan uit. Konden we alle wedstrijden maar uit spelen. Ook goedkoper voor de club. Houden we geld over om het en Atteveld een hoger salaris uit te betalen. Prestaties moeten beloond worden !!!!!

Dat klopt maar we hebben Psv, Twente,AZ,Feijenoord,Utrecht, NAC en Heracles uit het linkerrijtje al thuis gehad. En Groningen eindigt dadelijk ook in het linkerrijtje. M.a.w. 8 clubs uit het linkerrijtje al thuis. Het kan alleen maar beter gaan ........

0
Zaterdag 19 december 2009 om 21:57 uur

Haagsche Trots

# Ronde 18 uitslag #
1 Rkc - Sparta - 2
2 Az - ADO - 2
3 Feyenoord - Willem II -1
4 Heracles - Vvv - 1
5 Groningen - Heerenveen - 2
6 Nac- Ajax - 3
7 Utrecht - Twente -2
8 Nec - Vitesse - 3
9 Roda - Psv - 2
 

0
Vrijdag 18 december 2009 om 16:54 uur

JB

Ooievaar schreef:

Dat zou goed nieuws zijn als die fladderende flapdrol zo snel mogelijk van het toneel zou verdwijnen. De man heeft louter en alleen voor ellende en onrust gezorgd.

 

Maar bij hem moet het natuurlijk niet blijven.

 

Wat mij betreft gaat de grootste sponsor - de gemeente - eens heel snel de regie nemen en mensen aan het roer zetten die ontegenzeggelijk een ADO-hart hebben, en die er niet voor eigen eer en glorie en portomonnee zitten.

 

Dus wat mij betreft zo snel mogelijk afscheid nemen van Mark v.d. Kallen, jokkebrok en ijdeltuit Jagersma en de rest van de RvC die van toeten nog blazen weten.

 

De gemeente - lees de belastingbetaler - heeft er tientallen miljoenen inzitten, maar vind het blijkbaar best dat dit geld word verkwanseld door avonturiers, ijdeltuiten, baantjesjagers en amateurs.

 

Ondanks de negende begroting worden we wederom vergast op degradatievoetbal, is het op De Afrap een bende, en funcioneert het scoutingsapparaat op geen stukken na. Vriendjespolitiek en onkunde vieren hier hoogtij. Omdat ook hier de verkeerde mensen aan de knoppen zitten te draaien.

 

Ik laat me geen zand in de ogen strooien met lulverhalen over kredietcrisis, pech en meer van dat soor dooddoeners. Ook op kantoor wordt er wanprestatie op wanprestatie gestapeld.

 

Het hele eieren eten is dat de club tot op de dag van vandaag slecht wordt geleid. Hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar om nu nog geen stadionnaam te hebben, prachtig nieuw stadion, op een triple A locatie waar per dag een miljoen auto's passeren. Kredietcrises? M'n zolen!

 

Hoe is het toch mogelijk dat er nog steeds veel te veel niets presterende directeuren en assisten hiervan die een vermogen kosten, maar niets presteren daar ten kostte van het spelersbudget rondhobbelen?

 

Waarom wordt de catering niet in clubbeheer gehouden, en gaat elke verkochte snack en glas frisdrank naar de clubkas? Zo ingewikkeld is dat toch niet? maar het interesseert ze gewoon geen flikker.

 

Waarom wordt de merchandise niet veel breder opgezet en komt de club met fiilalen in de stad waar je alles van de club kunt kopen je ook je kaartje kan halen voor de eerstvolgende match.

 

Dat de club niet leeft onder de bevolking is een gotspe. Als je ondanks dit brandhout met nederlaag op nederlaag thuis gemiddeld ruim 10.000 man weet te trekken, dan geeft dat aan dat dat nieuwe stadion natuurlijk wèl degelijk een voltreffer is.

Kan je nagaan als men wèl acceptabel voetbal zou zien, dan is die tweede ring een kwestie van tijd, en draai je ook hier met een gemiddelde van in de 20.000. Zeker als de toegangsprijzen zouden dalen, ook hier gaet de kost voor de baet uit.

 

Maar dan moet je natuurlijk wèl mensen aan het roer hebben staan die louter en alleen denken aan het belang van de club, en er niet een verborgen agenda op nahouden, of baantjesplakker zijn.

 

Dus wat mij betreft krijgt de gemeente alle zeggenschap, die heeft er wèl belang bij dat de club gaat draaien, en wordt elke euro zinvol besteed.

 

Zij dienen dan hun oor te luisteren te leggen bij mensen als Kees Jansma, Dick Advocaat, Aad de Mos, en voor de jeugd mensen als Carlos Roeleveld en Aad Kila. Laat hun adviseren en doe daar dan wat mee.

 

Als de dagelijkse leiding bij dit soort mensen komt te liggen, haal je in ieder geval kennis- en ervaring in huis. Dan is het afgelopen met contracten die de club zich eigenlijk niet kan veroorloven en verdomd weing rendement opleveren zoals Bosschaart, Milic, Hoogendorp en toch ook Knopper.

 

Hierdoor kan je meer de focus leggen op de jeugd en op de scouting, want dat levert veel meer op als oude, dure niet meer stralende sterren halen.

 

Door dan flink te gaan snijden in overhead - nietsnutten op kantoor - kan je weliswaar terug in de begroting, maar ondervang je dit door goede jeugd te laten doorstromen, waardoor je ook minder kwijt bent aan salariskosten.

 

Laat de gemeente dan ook maar een stadiondirecteur aanstellen die daar op de loonlijst staat,dat scheelt de club dan ook weer een niet misselijk salaris.

 

Dan ben je er ook van verzekerd dat figuren als Ringeling, Jansen, De Boer, Kallen, Jagersma, Oscar van Alkemade, fam. Wetzel en de zoon van Lex zich met de dagelijkse gang van zaken bemoeien, c..q. de boel in de soep laten draaien. 

 

Ik zie de club niet omvallen, omdat de gemeente er al zo ontzettend veel miljoenen gemeenschapsgeld ingestoken heeft mede door het nieuwe stadion, wat een blessing in disguise is, dat het mij raadzaam lijkt om zelf maar eens de regie te nemen en te houden. Als zij dan professionals aanstellen, die de focus niet opzich zelf maar op de club leggen, dan ben ik er van overtuigd dat we binnen niet al te lange tijd een jong- fris en presterend ADO aan het werk zien.

 

Maar hoe sneller er wordt ingegrepen hoe liever het me is, ondanks dat we in potentie echt kunnen groeien, wordt dit belemmerd doordat er op dit moment nog steeds de verkeerde mensen aan de knoppen staan te draaien, dus snel de bezem er doorheen. We moeten ten allen tijde zien te vookomen dat er wederom gedregadeerd wordt, dat werpt ons jaren achterop. 

 

 

Waarom wordt de merchandise niet veel breder opgezet en komt de club met fiilalen in de stad waar je alles van de club kunt kopen je ook je kaartje kan halen voor de eerstvolgende match.

Nog breder?

 

Officiële Fanpoints ADO Den Haag
Naast de fanshop in het stadion en de online fanshop (http://fanshop.adodenhaag.nl), zijn de officiële wedstrijdkleding en merchandise op meerdere plaatsen in de stad verkrijgbaar. Hieronder vindt u een overzicht van onze officiële Fanpoints:

Naam Adres Postcode/Stad
AAC Ms.van Riemsdijkweg 6 1033 RD Amsterdam !!! 
A.J. Sports Dierenselaan 49 2573 KB Den Haag
Brandunit Keurweg 8 5145 NX Waalwijk
BP Veenendaal V.O.F. Duinstraat 16 2584 AZ Den Haag
De Jongens Vlamingstraat 6 2511 BB Den Haag
De Wilde Pr.Henderikstraat 14 2671 JH Naaldwijk
Free Kick Sport Weimarstraat 343 2562 HK Den Haag
Formuleshop Pieter Doelmanstraat 8a 2405 CE Alphen a/d Rijn
Formuleshop Fransenstraat 5 3131 CC Vlaardingen
Intertoys Haag Zuid Apeldoornselaan 151 2573 LG Den Haag
John van Zweden Oude Haagweg 20 2552 EP Den Haag
Kickin it sports Dorpsstraat 117 2712 AE Zoetermeer
Sport Planet Loosduinsehoofdstraat 172 2552 AL Loosduinen
Ruud’s Dartworld Almeloplein 53 2533 AC Den Haag
Tabac & Gifts Patrick Lejewaan Terletstraat 23 2573 EW Den Haag
Trends B.V. Nijverheidsweg 23-27 1851 NW Heiloo
Zigger Leyweg 651 2545 GK Den Haag
Primera Roy van den Hoogen Theresiastraat 53 2593 AA Den Haag
Primera van de Wegen Betje Wolfstraat 132 2533 HT Den Haag
Primera Appelstraat Appelstraat 230 2564 EL Den Haag
Primera van der Zwaan Turfmarkt 18 2511 CA Den Haag
Primera van de Arend Goeverneurlaan 664 2523 CS Den Haag
Primera Groenendijk Koninginneweg 11d 2771 DN Boskoop
Primera de Archipel Bankastraat 3a 2585 EE Den Haag
Primera Kalloe Laan van Wateringseveld 488 2548 CL Den Haag
Primera Dewir Wet. Hillenaarplantsoen 85 2284 VS Rijswijk
Primera Ambachtsgaarde Ambachtsgaarde 176 2542 EJ Den Haag
Primera Ypenburg Oude Kustlijn 87 2496 SK Den Haag

 

 

En wat de kaartjes betreft, zelfs bij mij in IJsselstein kan ik bij meerdere ticketbox adressen mijn kaartjes halen (grappig hoor, in zo'n winkel vol Utrecht spul je ADO kaartje halen :D).

En als ik daar niet meer naar binnen zou durven, kan ik altijd mijn kaartjes nog via internet  bestellen.

Ik vind dat ook dat dus meer dan voldoende geregeld is.


 

0
Vrijdag 18 december 2009 om 14:13 uur

Vincent

bijna zelf vergeten in te sturen, door al dat gedoe:-))



# Ronde 18 uitslag #
1 Rkc - Sparta - 2
2 Az - ADO - 3
3 Feyenoord - Willem II -1
4 Heracles - Vvv - 1
5 Groningen - Heerenveen -1
6 Nac- Ajax - 1
7 Utrecht - Twente -2
8 Nec - Vitesse - 2
9 Roda - Psv - 2

 

0
Vrijdag 18 december 2009 om 05:57 uur

Robin Straub

# Ronde 18 uitslag #
1 Rkc - Sparta - 2
2 Az - ADO - 2
3 Feyenoord - Willem II - 1
4 Heracles - Vvv - 1
5 Groningen - Heerenveen - 1
6 Nac- Ajax - 2
7 Utrecht - Twente - 2
8 Nec - Vitesse - 3
9 Roda - Psv - 2
 

0
Donderdag 17 december 2009 om 19:49 uur

Kees

# Ronde 18#
1 Rkc - Sparta -2
2 Az - ADO - 2 TWEE ZWEI TWO DEUX DOS
3 Feyenoord - Willem II -1
4 Heracles - Vvv -2
5 Groningen - Heerenveen -1
6 Nac- Ajax -1
7 Utrecht - Twente -1
8 Nec - Vitesse -1
9 Roda - Psv - 2

 

Hee Zeeuwse babbelaar weer bedankt. IK heb je afgelopen zondag niet gezien. Begreep van Paul dat je er wel was.

0
Donderdag 17 december 2009 om 19:05 uur

Advertentie

g

# Ronde 18#
1 Rkc - Sparta -3
2 Az - ADO -1
3 Feyenoord - Willem II -1
4 Heracles - Vvv -1
5 Groningen - Heerenveen -3
6 Nac- Ajax -2
7 Utrecht - Twente -2
8 Nec - Vitesse -2
9 Roda - Psv - 2

0
Donderdag 17 december 2009 om 18:36 uur

RicoFCDH

1.Rkc - Sparta -2

2. AZ - ADO -1

3. Feijenoord - Willem2 -1

4. Heracles - Vvv -1

5. Groningen - Heerenveen -1

6. Nac - Ajaks-2

7. Utrecht - Twente -1

8. Nec - Vitesse -1

9. Roda - Psv -2

0
Donderdag 17 december 2009 om 17:51 uur

rien1

vincent-toto schreef:

Week 18 prognoses naar : ado-vincent@zeelandnet.nl

 

 

# Ronde 18 uitslag #
1 Rkc - Sparta -
2 Az - ADO -
3 Feyenoord - Willem II -
4 Heracles - Vvv -
5 Groningen - Heerenveen -
6 Nac- Ajax -
7 Utrecht - Twente -
8 Nec - Vitesse -
9 Roda - Psv -
 

@Vincent, bij deze mijn toto ronde 18 en alvast weer bedankt!

 

1.Rkc - Sparta -2

2. AZ - ADO -3

3. Feijenoord - Willem2 -1

4. Heracles - Vvv -1

5. Groningen - Heerenveen -3

6. Nac - Ajaks-2

7. Utrecht - Twente -3

8. Nec - Vitesse -2

9. Roda - Psv -2  

0
Donderdag 17 december 2009 om 17:35 uur

Nu online

Langebach2, bommetjebas, Dang3r en 159 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 957
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5