Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 960
Volgende pagina

Ries

Johan schreef:

Kum: is uitstekend zoals al wedstrijden lang. Een van de weinigen met het mes tussen de tanden.
Schwiebbe: speelde heel redelijk. Iig beter dan menig "bekende" speler, die deze jongen zouden moeten ondersteunen in zijn ontwikkeling.
Elia: vind ik niet meer zo logisch dat ie wisselvallig is. Hij is gewoon minder dan bijvoorbeeld een Castelen die op zn achttiende al excelleerde en waaraan je kon zien dat ie de top ging halen. 
Tininho: wisselen deze man. Veel te traag, lijdt balverlies bij de vleet en vergeet altijd in te stappen.  
Het probleem van Elia zit op de bank: Frans Adelaar.
Ik vind `t onbegrijpelijk hoe Adelaar die jongen zo vaak uit positie laat spelen, want daarmee creeert Elia géén duidelijkheid bij zijn medespelers en is -ie nóg voor de rest al zijn krachten kwijt.

ADO Den Haag komt momenteel aanvallentekort en da`s verbazingwekkend als je kunt kiezen uit Verhoek, Elia, Kolk, De Vries en Mols.
Oftewel: topscorer van GGD-divise van afgelopen seizoen, twee talentvolle jongens en twee doorgewinterde profs.
Eveneens Adelaar zijn verantwoordelijkheid.
0
Vrijdag 10 november 2006 om 19:21 uur

Johan

sv schreef:

bodde- viel tegen gister,maar 1 mindere dag kan gebeuren
schwiebbe-ook niet gezien gister maar dat kan je die gozer niet kwalijk nemen ,adelaar had ranckovic gewoon moeten laten beginnen in zo n wedstrijd
elia- kan veel beter dan dat die laat zien op dit momment,maarja harstikke jong dus logisch dat die wisselvallig presteert!
knopper- is 30 ofzo maar loopt als een gozer van 40  over het veld!
tininho- kan beter dan die laat zien maar is gebaat bij een goed draaiend team(vorig jaar nec heeft die dat bewezen)
bosschaart-presteert het hele seizoen tot nu toe bagger,maar gister speelde die een aardige wedstrijd
vreven-bij 1 gele kaart voortaan wisselen want hij blijft provoceren ondanks dat kaart op zak heeft,en speelt onder zijn oude niveau van vitesse.
kum- prima wedstrijd gister gespeeld
mols- oud maar nog niet versleten,en heeft de pech dat die op een eiland speelt met niemand omzich heen
Goran B-onopvallende verdediger die zelden mee naar voren opkomt.
kolk- te licht voor eredivisie!heeft zijn mommenten dat die wel laat zien dat die het aankan maar veel te weinig
zwinkels-is niks te verwijten,doet wat die moet doen.
 ADelaar-moet zijn elftal aanvallender laten spelen,en proberen zijn spelers wat meer te motiveren,wat hem gister duidelijk niet gelukt is de afgelopen weken!!
>>>>>>zo zie ik ut<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Kum: is uitstekend zoals al wedstrijden lang. Een van de weinigen met het mes tussen de tanden.
Schwiebbe: speelde heel redelijk. Iig beter dan menig "bekende" speler, die deze jongen zouden moeten ondersteunen in zijn ontwikkeling.
Elia: vind ik niet meer zo logisch dat ie wisselvallig is. Hij is gewoon minder dan bijvoorbeeld een Castelen die op zn achttiende al excelleerde en waaraan je kon zien dat ie de top ging halen. 
Tininho: wisselen deze man. Veel te traag, lijdt balverlies bij de vleet en vergeet altijd in te stappen.  
0
Vrijdag 10 november 2006 om 17:10 uur

Ooievaar

hagedammetje schreef:

wat vind men van het stuk dat op dit moment in het ad staat??
rijaard doet daarin namelijk zijn beklag over het feit dat ado hem heeft laten zitten na beschuldigingen van zijn vriendin.

daarom steunen wij hierin ado? of steunen we rijaard?

mijn stem ligt bij rijaard?

ben benieuwd naar die van jullie
Ik sta 110% achter Rijaard, zou de club sieren als ze die jongen eens in het zonnetje zouden zetten. En die ex van hem moet voor straf maar op schoot gaat zitten bij die pot van een Barend in de jojax kantine
0
Woensdag 8 november 2006 om 15:50 uur

fc hageneez

Boggel schreef:

Contact Kum moeten ze open breken tot 2012!!!
Loopt nu tot 2008....

Anders is ie pleite!!
ik vindt kum 1 van de beste talenten van den haag die de laaste jaren is doorgebroken samen met ie jongen die helaas naar rbc is vertrokken weet ff ze naam niet meer?
0
Maandag 6 november 2006 om 10:57 uur

Ooievaar

Ben er goed ziek van. We hebben een spits nodig!! Kolk en Elia scoren niet. Vreven is uitgerangeerd, opbouwend dramatisch, Tininho is veel te traag, en Boschaart voegt ook niets toe. Hoogendorp halen, die had er gisteren wel een paar ingelegd. Mols is subliem maar die jongen moet het helemaal alleen doen. Voor mij overigens onbegrijpelijk waarom die Adelaar de Vries zo laat inzette. Juist tegen ploegen als Excelsior moet je stormen en hoge ballen voor de pot, hoeft maar 1 keer goed te vallen. Natuurlijk kan hij niet voetballen, maar hij moet een bal op z`n kop krijgen. Net als Huub Smeets vroeger, ook al had hij meer techniek. We mogen nog blij zijn met een punt want die strafschop was op z`n zachts gezegd discutabel. We gaan zware tijden tegemoet. Deze pot had je absoluut moeten winnen.
0
Zondag 5 november 2006 om 14:26 uur

supporter

Ries schreef:

Wat was -ie snel joh, die negerd van Excelsior!
Gaat hij lekker naar Feyenoord en krijgt Adau Castelen terug!

De ene negerd voor de andere!

lekker belangrijk he.

 

ik wil graag Bousaboun (die jongen uit spoorwijk) lekker terug voor Ado

0
Zaterdag 4 november 2006 om 22:54 uur

Advertentie

Rome

VB schreef:

Dit heb je verdiendt aan slappe 020 praat op het gb te zetten. Ik iriteerde me ook mateloos aan die post van jou. Als je nog eens briefjes van joden tegenkomt hang je ze maar boven je bed.
Ach jongen... Je kan ook gewoon in huilen uitbarsten hoor...
0
Vrijdag 3 november 2006 om 19:40 uur

Midden-Oost

vincent schreef:

smaken verschillen natuurlijk maar vlgs mij heeft ado altijd het mooiste shirt vd eredivisie!!!
En dat lichtbluaw/donkerblauwe uitshirt vind ik echt heel erg mooi.
Tip: koop een seizoenkaart mag je meekiezen welk shirt ze uit dragen.
Ik kan nooit kiezen Vincent, vind ze allemaal oerlelijk. Ik vond het witte uitshirt 2 jaar geleden wel erg mooi. Nog mooier vind ik het shirt van het 100 jarig bestaan. Van mij mogen ze daar altijd in spelen. Maar idd smaken verschillen. Ben toch van mening dat met een kledingsponsor als Fila we een veel mooier tenue kunnen krijgen dan dat armzalige Hummel.

Maakt niet uit : Hoogendorp moet komen, zou wel ultra triest zijn als die jongen naar Willem II zou gaan. Bestuur investeren in die jongen is een haagse topper !!!

0
Woensdag 1 november 2006 om 12:25 uur

voetbalzone(hoop dat het een grap is)

Knopper hoopt op terugkeer bij Ajax
Geschreven door Matthijs van Laar op zondag, 29 oktober om 18:12

Richard Knopper heeft in interview met Dipo laten weten dat hij nog steeds hoopt op een terugkeer bij zijn oude liefde Ajax. “Ik denk dat iedere jongen daarvan droomt. Of het reëel is, dat weet ik niet," antwoord hij op de vraag of hij ooit nog terug wil keren bij de club waar hij zijn carrière als profvoetballer begon.

"Ik heb hier (bij Ajax, red.) twee seizoenen bijna elke wedstrijd gespeeld. Daarna is het wat minder geworden door een blessure,” aldus Knopper.

Nadat hij Amsterdam verliet, kwam de 29-jarige spelverdeler uit voor respectievelijk Aris Saloniki, SC Heerenveen en Vitesse. Op dit moment verdedigt hij de kleuren van ADO Den Haag.

0
Zondag 29 oktober 2006 om 18:24 uur

bodde of kum?

er zijn werkelijk nog mensen hier die bodde goed vonden. ongelooflijk. na 15 minuten had ie al 3 gele kaarten verdiend.

nee, dan die kum: wat een grote gaat dat worden. echt heel sterk, genoten jongen!
0
Zondag 29 oktober 2006 om 14:05 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 960
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1