Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 963
Volgende pagina

Taki

Thijs schreef:

Wat loopt iedereen nou te janken over Wetzel?
Iedere andere trainer had met dit materiaal verloren van Twente.
En 19 punten is gewoon netjes.
Zonder Wetzel is het maar de vraag of Dereijk en Buijs en Powell hadden getekend.
En wie zou er dan beter op die positie zijn?
AMEN.
Als er een wedstrijd verloren is of als het gewoon even tegen zit (waar je met deze ploeg gewoon mee te maken hebt), moet iedereen weer een zondebok aanwijzen. Nu dus Wetzel. Wat een gejank. Laat die man z`n werk doen. Hij houdt ons erin de komende jaren. Het is ook nooit goed. En als we zaterdag winnen staan we weer te dansen...zucht.
0
Donderdag 29 januari 2009 om 12:30 uur

Arendsoog

Hoe naïef kan je als trainer zijn? Als drie zeer belangrijke krachten in je verdediging ontbreken is het dan slim om de grote uitblinker van elke week in de verdediging te wisselen voor een speler die zelf al aangeeft niet goed in zijn vel te zitten. Ja roept Wetzel afspraak is afspraak, ook een volmondig Ja van een aantal Chinese gok bazen want Twente moet winnen, Nee roepen de mensen met verstand van voetbal, Ben je helemaal gek roepen mensen met een groen geel hart, Ja joh lachen, roepen de Twente supporters die overigens het Haagse accent al aardig onder de knie hebben, vrolijk volk die tukkers, maar dat wordt je ook wel van zo’n ploeg. Ja waarom Andre ? in het gokken geloof ik absoluut niet Ado timmert goed aan de weg verstandige aankopen gedaan om de mindere aankopen zoals Horvath, Kayha en Soltani te doen vergeten. Verstand van voetbal heeft Andre ook wel en de Twente supporters zoveel plezier doen, nee ze hebben ook al koffie en broodjes gehad. Zou Wetzel dan toch een man zijn die zijn afspraken altijd nakomt. Zullen we dan afspreken, dit moet je nooit meer doen en beste Waterman je moet maar denken de supporters waren teleur gesteld maar eigenlijk meer in de trainer dan in jou. Je keept voor ADO Den Haag je hebt de club nooit onheus benadeeld
dus ben Groen en Geel en hoor je bij ons dit was een fout van Wetzel en niet van jou.
0
Donderdag 29 januari 2009 om 10:39 uur

Dronken

Kom net thuis, stuk in mn donder gezopen. Helemaal terug op aarde na vanavond.
3 aankopen waren niet genoeg, koop er nog maar 7!!!!!!!!!!

Ik vrees voor zaterdag, groningrn is toch van kaliber Twente (bijna dan).
Ik word zo moe van dat positieve gelul, we gaan winnen, linkerrijtje Europe here we come, bekerwinnaar (ja, nou niet meer he).

Ik teken voor een bloedeloos gelijkspelletje
0
Donderdag 29 januari 2009 om 02:41 uur

northy

Dat we maar met een goeie pot mogen winnen.
Zit helaas aan de buis gekluisterd door griep....laat je horen gasten!!!!
0
Woensdag 28 januari 2009 om 17:25 uur

Let maar op

Haha, als er niet wordt gedacht vanuit de dol trieste gedachten dat alles rozengeur is dan moet je een persoon gelijk maar negeren en wordt hij als irritant bestempeld. Ongelooflijk!

Het zijn gewoon feit die ik op noem! Laat ik het dan enigzins bijstellen en zeggen dat bij afwezigheid van 2 centrale verdedigers en een middenvelder, voetballers als El Moussaoui, Schwiebbe en de Meersman minimaal op de bank zouden moeten zitten. Zelfs dit is niet het geval. Dat is gewoon wanbeleid. Ik wens jullie veel succes vanavond. Ik ben ook supporter en hoop dat we winnen, maar ik mag toch zeker wel mijn mening over Wetzel geven of niet soms? Die man is gewoon geen goede trainer, sla de statistieken er maar eens op na!
0
Woensdag 28 januari 2009 om 17:08 uur

iiii

Let maar op! schreef:

Vanavond zal iedereen die Den Haag en warm hart toedraagt de mankementen van Wetzel gaan zien. Het onvermogen om goede voetballers tevreden te houden en de idote wens om voetballers met amateur niveau profvoetballers te maken. Bosschaart, El Moussaoui, Schwiebbe en de Meersman. Geen van alle zal zelfs op de bank zitten vandaag tegen Twente. Tillema? De Geer? Resodihardjo? dat zijn jongens die de bank bij Den Haag warm houden of zelfs in de basis opstelling staan!

Wetzel alsjeblieft. Zet die verdomde ego van je eens opzij en die lelijke bril van je recht! Ga eens kijken naar kwaliteit. Dan had je die vier gasten die ik hierboven noemde niet op de tribune gezet, maar in het veld of minimaal naast je op de bank!

Bosschaart, El Moussaoui????
Heb jij de laatste paar wedstrijden van hun gezien? zeer matige voetballers, en zeker bij bosschaart komt er geen kwaliteit meer bij. Misschien dan moussaoui ooit nog iets goed kan doen. De geer is heel goed voor over een jaar. Reso vind ik ook geen ster maar 3x beter dan bosschaart en mousa bij elkaar.

 

Waarom zo negatief? We gaan winnen en dan zul je zien hoe blij iedereen is

0
Woensdag 28 januari 2009 om 13:30 uur

Zuid was ook gezellig

Stond van de week met Danny buys te praten bij DHC maar hij vond altijd tegen ONS voetballen erg moeilijk door de zeer fanatieke aanhang hij vond dit echt imponerend,
Dit moet echt nog meer terug komen net als in het zuiderpark dat als de spelers het veld op komen ze echt weer tegen een muur van geluid oplopen.
Dit zijn veel spelers niet gewend omdat de meeste harde kernen achter de goal zitten maar wij niet dus ik vraag een ieder echt de longen uit zijn lijf te schreeuwen bij opkomst.
Zodat de Twente spelers al met een 1-0 achterstand beginnen en dat ze staan te trillen op hun benen.
Come on The Hague.

Trouwens actie van de supporters voor de twente fans vind ik een 20 fair play punten waard. hoop echt dat de media dit ook eens oppikken.
Dan winnen wij misschien wel een UEFA ticktet en komt die tweede ring er sneller als wij denken.
0
Dinsdag 27 januari 2009 om 20:14 uur

rien1

zo hoort dat schreef:

Hartelijke ontvangst door supporterclub ADO Den Haag voor Twente-fans
27 januari 2009 om 17:52

Door de late afgelasting vorige week donderdag, komen niet alleen de ADO Den Haag-supporters woensdagavond op herhaling. Voor de aanhang van FC Twente staat voor de tweede maal een busreis naar Den Haag op het schema.

verzachten

Om deze lange reis iets te verzachten zorgen ADO Den Haag en haar officiële supportersvereniging bij aankomst in het stadion voor een broodje en een drankje voor alle bezoekers van het ‘uitvak’. `Het ontvangst voor de Haagse supporters bij de bekerwedstrijd tegen Jong FC Twente was ook uiterst hartelijk, dit gevoel is absoluut wederzijds`, laat de Haagse eredivisionist weten.

ADO Den Haag en de supportersvereniging wensen de Twente-fans dan ook sterkte met de busreis en hoopt ze morgenavond in het stadion te kunnen ontvangen.

De wedstrijd ADO Den Haag - FC Twente vangt woensdagavond om 20.45 uur aan.

Heel goed,FCDH supporters! En ik ben het dan ook bij deze 100% met Kees eens dat dit inderdaad echt de goede kant op gaat  Respect!

 

Tukkertjes, allemaal welkom morgen, alleen gaan wij natuurlijk wel winnen. Dat blijft natuurlijk wel zo 

0
Dinsdag 27 januari 2009 om 19:46 uur

Advertentie

Vakkie-G

Selectie geeft biertjes weg 

De selectie van ADO Den Haag biedt haar supporters na afloop van de wedstrijd tegen FC Twente twee vaten bier aan om samen te proosten in het supportersonderkomen.
Winnen of verliezen, de aanhang verdient sowieso een bedankje voor de onvoorwaardelijke steun in deze jaargang van de KNVB Beker en uiteraard ook in de competitie. De spelers zullen de strijd op het veld aangaan en er alles aan doen om de volgende ronde te halen. Na afloop willen ze dat vieren met hun supporters. “Uiteraard gaan we voor de volle winst vanavond, maar mochten we verliezen, dan komen onze spelers toch een biertje drinken bij onze supporters”, aldus André Wetzel, die in ieder geval nieuwkomers Danny Buijs, Berry Powel en Timothy Derijck heeft gevraagd naar het tijdelijk supportersonderkomen onder de Mansveld Tribune te komen.
0
Dinsdag 27 januari 2009 om 18:16 uur

Kees

Doet er niet toe! schreef:

Hallo allemaal, ik weet niet hoe het met jullie zit 
maar het begint bij mij aardig te kriebelen en dat is meestal een goed teken.
Dus ik brand met verlangen naar Woensdagavond 
D-Day = Den Haag Day.
En Kees doe eens een voorspelling gaan we winnen of verliezen?
Kortom FC Twente wees welkom in het hol van de Ooievaar!!!
Hallo, daar zijn we weer. Op jouw verzoek de voorspellingen:

Morgen gaan we helaas de kuikenbak in met 1-4.

Zaterdag winnen we met 3-1.

En je weet er zijn twee regels:

Regel 1 = Kees heeft altijd gelijk.  

Regel 2 = En als Kees geen gelijk heeft treedt automatisch regel 1 in werking.
0
Dinsdag 27 januari 2009 om 18:02 uur

Nu online

buurmanBrutus, Ronaldo, langnek, ton, Nees, troje, Dang3r, Haagse Haas, Francisco, Langebach2, supporter-noord, Erba1, kojak1, Superjantje, DHFC070, Aad, poemba, Haago, ADOZoetermeer, Max, Swaber, Bollie74, Franky, barney0700, Marten, FFL, Marcie, RF, James, lernst, Jk23, KaleHans, frans swa, Lellow, Rob2002, Q0172, ADODENHAAG, twaalfdespeler, Raoul88, lulijzer en 268 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 963
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5