Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 973
Volgende pagina

Mike

Zal niet de eerste keer zijn dat een team dat vroeg en makkelijk op een (ruime) voorsprong komt in-elkaar zakt. Ik zeg niet dat we (nog) gaan winnen maar het is zeker nog niet gebeurt!

0
Zondag 28 december 2008 om 13:00 uur

Kees

WE GAAN WINNEN

1-3       

2 X KNOPPER EN 1 X FABIO
0
Zondag 28 december 2008 om 12:15 uur

fcdh sassem

voorbeschouwing ggh:

Tegen NAC speelden we nog de pannen van de daken maar tegen Roda en NEC wisten we amper een bal goed te raken. Dat is Den Haag in 2008 bij vlagen fantastisch maar meestal slechter als verwacht. Het is een feit dat we moeilijk kunnen scoren daarom was ik ook blij toen ik over de komst van Barry Powel mocht horen. Barry heeft in ze leven al veel doelpunten weten te maken laten we hopen dat hij ook voor ons lekker veel het net weet te raken. Ook werd duidelijk dat de scouting (lees Wetzel) niet zulk goed werk heeft gedaan want spelers als de Meersman, Kaya en Waterman mogen na een half seizoen al weer gaan. Ik vind het jammer dat ook Schwiebe de pleiterik mag maken want die gozer kon best aardig een balletje raken. Daarnaast liep hij altijd de benen uit zijn reet om de bal af te pakken en schroomde hij ook niet om hier en daar een tegenstander te hakken. Wesley Verhoek kan voortaan ook ergens anders hard gaan lopen er schijnen al diverse atletiekverenigingen belangstelling te hebben om Wesley te kopen. Dat el moussaoui, Fernandez en Stoffels niet kunnen voetballen heeft Wetzel ook in de gaten om hun vertrek zal ik geen traan laten.Het contract met de cateraar is wel verlengt liet van de Kallen weten dat wordt dus weer koude worsten vreten. Zondag de wedstrijd van het Jaar en als het aan mij ligt is Van Basten dan flink de sigaar. Willen wij echter bij de neuzen winnen dan moeten wel wel heel fel aan de wedstrijd beginnen. Dus opgestroopte mouwen, bloed op de schoenen, schuim op de bekken en 11 spelers die tekeer gaan als gekken. Kijk naar 2005 daar brachten wij die neuzen behoorlijk van de wijs met doelpunten van Elia en JP Saeijs. Het werd toen een 2-2 gelijk spel met een schitterend Haags buitenspeldoelpunt, dat dan weer wel. In 1986 was het helemaal top onze boys zette toen het Olympisch stadion helemaal op ze kop. Het was een van de mooiste wedstrijden uit de geschiedenis van FC Den Haag en ik denk er nog graag aan terug tot aan de dag van vandaag. Van Basten wist de bal twee keer achter Reneetje Stam te schieten maar toch was het voor Ajakkes niet echt genieten. Heini Otto, Tony Morley en Alphons Groenendijk zorgde met hun goals dat er na 90 minuten 2-3 op het scoreboard stond en snoerde hiermee het Ajakkespubliek de mond.

Bij Ajakkes is het nog onzeker of Suarez mee kan spelen want hij heeft de vallende ziekte onder de leden. Suarez kan lekker ballen maar als ze tegenstander een scheet laat, laat hij zich al vallen. En een ding moet je weten die Kum laat behoorlijk vieze scheten. Op el moussaoui, Van Hese en Coutinho kan door Wetzel geen beroep worden gedaan maar als die gasten fit waren hadden ze ook niet in de basis gestaan. Het blijft kut dat we niet live onze helden kunnen steunen maar het wordt allesbehalve rustig achterover leunen. Op de een of andere manier heb ik het idee dat onze helden het zondag gaan flinke en dat we in de grootste kattebak van Nederland de neuzen helemaal van de mat af tikken. Het Amsterdamse publiek (als ze blijven zitten) zal zondag nog een keer een applaus voor Huntelaar laten horen en het zou toch geweldig zijn als wij dat afscheidsfeestje door een overwinning weten te verstoren . Als we met het hart spelen en echt alles hebben gegeven dan kan ik ook met een verliespartij leven. We moeten niet vergeten dat die gasten een begroting hebben van 65 miljoen dat is 6 keer zoveel als waar wij het mee moeten doen. Zondag zit ik met met maten voor de tv en met een lekkere pot bier verwennen we onze huigen en laten we hopen dat we vaak kunnen juichen! In de rust sate met brood en op de bank wie niet springt is een jood. En voor de spelers: Heb je ook zo een hekel aan die club uit Amsterdam pak ze bij hun neuzen en schop ze waar je kan.

Come on the Hague!!!


0
Zondag 28 december 2008 om 09:54 uur

Ooievaar

Hoe dan ook: We gaan boven de streep de winterstop in, dat is psychologisch belangrijk. Na de winterstop winnen thuis van Heracles met de nieuwe aanwinsten moet dat geen probleem zijn, trouwens die gasten schoppen uit nog geen krant van tafel af, en uit winnen van Volendam. Daar hebben we op eredivisie nivo nog nooit van verloren.

 Hoe meer Volendam verliest hoe liever het me is. Geldt ook voor Vitesse, Roda Graafschap, Heracles en Sparta. Daar gaan we allemaal boven eindigen. Dus worden we 12e.

Diegenen die morgen -straks - gaan, succes!!



0
Zondag 28 december 2008 om 01:15 uur

rien

Haagse Roel schreef:

Maar hopen dat het vertrek van De Kromme geen negatieve invloed heeft op het elftal, van mij mag Utrecht winnen, brengt Roda alleen maar in een dieper dal. En kan dat geneuzel over die salarissen ook svp afgelopen zijn, lijkt wel of je op de site van de FNV bondgenoten zit
 Ach, die Kromme stond toch altijd maar op een afstand te kijken
Utreg mag wel winnen ja, dan sluiten we af op de 14e plaats, of 1 plekkie hoger na de winst op 020
0
Zondag 28 december 2008 om 01:08 uur

Haagse Roel

rien schreef:

Helaas, 3-1 voor Fietstas. Gelijk in punten dus nu met ons.
Daarbij een klein voordeeltje dat Heracles-Graafschap 0-0 is geworden. Hera loopt niet veel verder weg, en graafschap loopt niet echt veel in. 

Maar eigenlijk moet je gewoon zelf de puntjes gaan halen. Morgen nog een concurrent, roda jc uit tegen Utreg. 

Gewoon 3 punten pakken in 020 dus
Maar hopen dat het vertrek van De Kromme geen negatieve invloed heeft op het elftal, van mij mag Utrecht winnen, brengt Roda alleen maar in een dieper dal. En kan dat geneuzel over die salarissen ook svp afgelopen zijn, lijkt wel of je op de site van de FNV bondgenoten zit
0
Zondag 28 december 2008 om 00:18 uur

Advertentie

Den Haag For Life

den haag schreef:

wat moet er gebeuren in arnhem
Volendam mag van mij winnen.
0
Zaterdag 27 december 2008 om 22:18 uur

Kees

Dus? schreef:

Is dit de belastingdienst site?

Of zit ik toch goed op een Haagse voetbal site die morgen tegen de aartsvijanden voetballen?
Ok, moet volendam vanavond winnen of zien we vitesse als concurrent? Ik weet het echt niet meer.
0
Zaterdag 27 december 2008 om 18:28 uur

Brian

Vooruitblik Marco Van Basten.

Na de vrijdagtraining keek trainer Marco van Basten vooruit naar de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag, het laatste duel van het kalenderjaar 2008. Gabri ontbrak op de training. De Spanjaard is ziek. Zaterdag wordt beslist of hij tegen ADO inzetbaar is.

Naast de langdurig geblesseerden Maarten Stekelenburg, Ismaïl Aissati, Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heijden is ook Rasmus Lindgren zondag niet inzetbaar tegen ADO Den Haag. De blessure aan zijn rechterenkel is nog onvoldoende genezen.

Hoe belangrijk is de wedstrijd tegen ADO Den Haag?

Marco van Basten: ,,Heel belangrijk. Zoals elke wedstrijd belangrijk is. Ook tegen ADO zijn drie punten te verdienen. Die punten hebben we nodig om ons doel te bereiken. Als je kampioen wilt worden dan moet je elke wedstrijd serieus benaderen.”

Wat verwacht je van ADO Den Haag?

,,Wat ze de afgelopen weken hebben gedaan, namelijk inzakken en vervolgens counteren. Dat doen ze met succes, getuige de resultaten van de laatste tijd. Ze hebben al een tijdje niet meer verloren en onder andere ruim van NAC Breda gewonnen. Dat zegt wel iets over de kracht van de ploeg.”

Je was erg tevreden over de 0-6-overwinning van Ajax op De Graafschap, vorig weekeinde. Kan het publiek een vergelijkbare wedstrijd verwachten als afgelopen week in Doetinchem?

,,Nee, want geen wedstrijd is hetzelfde. En verwachtingen zijn ook geen zekerheden. We willen de lijn doortrekken, dat wel. Want er is goed gevoetbald in Doetinchem. Maar vergeet niet dat we een uur lang met een man meer speelden. En voor de rode kaart van Joost Volmer kreeg ook De Graafschap scoringskansen. Ik was tevreden over hoe wij zijn blijven voetballen, nadat we met een man meer kwamen te staan.”

Never change a winning team?

,,Het zou raar zijn als ik nu de boel om zou gooien. Het is niet nodig. Al moeten we de komende dagen wel afwachten hoe het met Gabri gaat.”

Ajax verspeelde de afgelopen jaren veel punten in de decembermaand en vooral in de laatste wedstrijden van het kalenderjaar. Dit jaar lijkt sprake van een betere afsluiting. Hoe zorg jij daar als trainer voor?

,,Ongeacht of het maart, november of augustus is, we moeten de wedstrijden winnen. Wat deze laatste weken anders maakt dan voorgaande periode, is dat we na Ajax - Slavia Praag geen midweekse wedstrijden meer hebben gespeeld. Dus hebben we een ‘zondag-zondag ritme’. Dat maakt het makkelijker om het allemaal beter voor te bereiden. Ik heb dan weliswaar een paar keer gezegd dat we de laatste vier wedstrijden moeten zien te winnen, maar zo gemakkelijk is het niet. Anders zou ik het elke maand zeggen. Het is prettig als we allemaal met een goed gevoel op vakantie kunnen gaan, dus in dat opzicht is deze laatste wedstrijd in december wel iets anders.”

Zondag wordt er in de Amsterdam ArenA afscheid genomen van Klaas Jan Huntelaar. Wordt het een feestelijke middag?

,,Ik wil me nu alleen maar bezighouden met de wedstrijd Ajax - ADO Den Haag. Daarom wordt er pas na afloop afscheid genomen van Klaas. Hij verdient het om waardig afscheid te kunnen nemen van Ajax en van het publiek, maar niks is belangrijker dan de wedstrijd. Als wij die wedstrijd goed spelen en weten te winnen, dan draagt dat bij aan de sfeer rondom zijn afscheid. Dat spreekt voor zich. Ik hoop dat iedereen na de wedstrijd lekker blijft zitten, zodat het een mooi einde van 2008 wordt.”
0
Vrijdag 26 december 2008 om 19:30 uur

Haagsebluf

Zou mooi zijn.. ik ben dan wel van de partij!

Daar spreken we nog wel over dan, eerst maar zondag even winnen, hehe!

Niet teveel drinken 31 december dan, komen ongelukken van.. ;)
0
Vrijdag 26 december 2008 om 00:34 uur

Nu online

Baco070, Mr. FC DEN HAAG, 10 en 170 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 973
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5