Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 976
Volgende pagina

ADODENHAAG

Prutser 070 schreef:

Ik heb gezegd dat deze spelersgroep genoeg kwaliteit heeft om 12de te worden en dat vind ik nog steeds. Maar dan moeten ze het wel gaan laten zien in de komende wedstrijden.
Zelfde geld voor mij. Qua selectie valt het nòg mee, maar het voetbal , vooral van zaterdag, daar is VVV niet jaloers op.
0
Maandag 20 februari 2012 om 20:21 uur

pmc

super fc denhaag schreef:

je doet net alsof we een wereld elftal hebben staan. wie wil onze spelers en trainer nu hebben?? ik zou blij zijn als ze allemaal ergens anders tekenen. op drie na misschien.
Ik begrijp je antwoord niet helemaal maar dat kan ook aan mij liggen!
Ik bedoel dat we niet zo moeten streven naar een selectie die hooftzakelijk uit regio spelers bestaan.
0
Maandag 20 februari 2012 om 18:45 uur

Haagse_Aad

BLEISWIJK-1 schreef:

Aad, hou nou eens op man. Of je het nou wil of niet, maar Steyn zal de eerste twee wedstrijden echt niet ontslagen worden. Niet omdat ik dat niet wil, maar gewoon omdat er nog geen wanklank uit de spelersgroep komt. En zolang je nog geen bestuurslid hoort zeggen dat ze achter Steyn staan gaat er echt niks gebeuren. Het ontslaan van Steyn zou het bestuur ook zien als hun eigen falen.

Even voor je eigen gevoel. Je hoopt dat ADO de komende wedstrijden punten haalt en de kans is groot dat Steyn volgend jaar ook trainer is. Of ze verliezen de komende wedstrijden, met ontslag als gevolg, maar wel een zware degradatiestrijd. Wat gaat het worden?
Ben ik het niet mee eens Bleiswijk... ik denk echt dat als hij de komende 2 wedstrijden geen punten haalt hij echt niet mag blijven zitten..

Vergeet niet dat hij geen één speler uit de selectie beter heeft gemaakt.. Eerder spelers slechter door de onzekerheid die hij bij ze creeërt..

Verder zit er geen enkele lijn in het spel.. ja driehoekjes daar zijn ze goed in.. kunnen ze zelfs op de eigen achterlijn.. overigens zijn de driehoekjes vaak wel zonder rendement..

Hij is bij het bestuur blijven zeuren om Boussaboun.. Höcher moest daarvoor zelfs weg.. nou dat pakt tot op heden nog niet echt heel goed uit.. Höcher zou het echt niet slechter gedaan hebben dan Ali het nu doet.. en had nog meer toekomst perspectief voor de club..

Zijn wisselbeleid is om te huilen.. hij heeft nog geen wedstrijd onze kant op doen kantellen met een wissel..

En ga zo maar door..
Iedereen zegt over het bestuur dat ze daar geen voetbalverstand hebben.. dat zal best.. maar dit zien ze ook heus wel..

En tuurlijk hoop ik dat ze de komende wedstrijden winnen.. liefst met doelpunten van Verhoek, Visser en Boussaboun..
Maar ik zie dat gewoon niet gebeuren met deze trainer..
0
Maandag 20 februari 2012 om 16:11 uur

Haagse_Aad

Prutser 070 schreef:

Geloof mij maar dat het bestuur echt niet zomaar Steijn tijdens het seizoen gaat vervangen. Dat gaat echt voorlopig nog niet gebeuren, dus laat die hoop maar snel varen.

Toen met Wetzel en Atteveld was de situatie veel dringender en toen deed het bestuur ook pas op het allerlaatste moment iets. Ik verwacht dat Steijn het seizoen gaat afmaken of we dat nou leuk vinden of niet.
Ik denk als hij de komende wedstrijden geen punten haalt het bestuur hem dan toch echt op non-actief zal zetten..

De onrust en onvrede bij supporters en ook binnen de selectie zullen dan verder toenemen... en ik denk dat Steijn hier niet tegen opgewassen zal zijn..
0
Maandag 20 februari 2012 om 15:40 uur

Haagse_Aad

Weet iemand trouwens of vandaag inderdaad alleen de wissels trainen zoals op de ADO site staat en de basis vrij is en morgen de hele selectie vrij.. dat zou toch echt te belachelijk voor woorden zijn!!!
0
Maandag 20 februari 2012 om 10:58 uur

Advertentie

Mr. FC DEN HAAG

Kees schreef:

Het merendeel moet hier lekker De Mos blijven afkraken. Kan Beijersbergen op zijn manier nog steeds geil de publiciteit op blijven zoeken. Vooral een beginnend trainer voor een groep opstellen die net enorm hebben gepresteerd en een paar steekhouders kwijt is. Daarnaast die trainer laten bij staan door iemand met nog te weinig trainerservaring (Fräser) en ook nog eens Wilfried van Leeuwen (niets gepresteerd bij Quick Boys en deed het goed bij Sparta C1) eraan toevoegen. Daarnaast het technisch hart laten completeren door Wim van Laar zonder ervaring op het gebied van Betaald Voetbal als trainer. Het zullen alle vier ongetwijfeld vaklui zijn of worden maar zonder een stevige aansturing te licht om met zijn vieren een club op eredivisieniveau te leiden.

Had dit onder Aad de Mos ook plaatsgevonden:

Horvath/Mórec voor Derijck.

J. Verhoek voor Bulykin.

Omerou binnenhalen voor achterin terwijl je weet dat zo`n papierwinkel in Nigeria weleens weken kan duren. Die is hooguit nog voor een paar wedstrijden bruikbaar. En wachten we op een 18-jarige (!) verlosser.

Smolarek binnenhalen terwijl ie na een week of wat nog niet wedstrijdfit is. Goed ingeschat door de diversen.

Lalkovic binnenhalen terwijl hij nog nooit op enig niveau gepresteerd heeft. Ja, in een tweede team maar dat is een wereld van verschil. En zeker qua druk.

Ali Boussabon binnenhalen. Pffff.

En dan nogeens je gevaarlijkste aanvaller tijdens de winterstop laten vertrekken zonder een gelijkwaardige eredivisievoetballer binnen te halen.

Een man a la De Mos had allang Steijn gesouffleerd wat er zou moeten gebeuren. Maar nee , hoor lekker De Mos blijven afvallen en zeker door die Beijersbergen. En het liefste een uitvoerend technisch manager aanstellen zodat je zelf nog een grote vinger in de pap hebt. Kots- en kotsmisselijk word ik ervan. In een paar maanden tijd is er een enorm kapitaalsverlies op het veld ontstaan. Tevens is er weer veel good-will verloren gegaan.
Mooiste shout van afgelopen dagen wat mij betreft en Kees je slaat terecht de spijker op zijn kop! Echter vinden de meeste shouters en supporters het nodig om Aad de Mos als een media geile poenerige proleet af te schilderen! Terwijl de beste man zich dit jaar nog geen 1 minuut voor onze club heeft ingezet wordt hij nu al afgeserveerd als een complete mislukkeling, waarvoor hulde maar niet heus. Maar goed de meeste mensen denken hier helaas niet verder dan de achterkant van hun gelijk.
We zullen echter wel zien aan het einde van de rit waar deze huidige technische staf en selectie ons gaat brengen, misschien gebeurt er onderweg toch nog een klein wondertje....
0
Zondag 19 februari 2012 om 16:48 uur

Ooievaar

kako schreef:

En daar ben ik ook heel bang voor. Er zit geen enkel vertrouwen in de ploeg, dat je in de eerste helft dan ook nog eens pech hebt is dan jammer maar het is ook een stuk onkunde van mijnheer Verhoek. Van Immers die bal op de paal was pech en die inzet van Cherry misschien ook, maar Verhoek is echt belachelijk. Hij heeft gisteren geen kopduel gewonnen en liep steeds verkeerd. Gezien het programma heb ik er een hard hoofd in. VVV nog maar vijf punten achter, die halen ons echt in en op zeker dat we straks in de Koel gaan verliezen. Nacompetitie is wat ons rest, en dan is de JL dichtbij. We maken stapjes, echter wel de verkeerde kant op. En of er dan zwarte cijfers geschreven kunnen worden lijkt mij onmogelijk. Publiek zal wegblijven, de spelers zullen vertrekken voor veel minder geld dan dat ze vorig jaar waard waren en de opvolgers zijn van een veel minder kaliber, lees Wormgoor. Eigenlijk is het zolang ik kom ( 1975 ) al een klerezooi met af en toe een uitschieter. Helaas leren we er niets van en zijn we over een paar weken weer terug bij af. Om even jullie geheugen op te frissen, dit jaar degraderen na Europees gespeeld te hebben is ADO niet vreemd....in 1987-1988 speelde we Europees tegen Ujpest Dosza en Young Boys, dat jaar werden we een na laatste en was degradatie een feit. Let op als er niets gebeurd zal de geschiedenis zich herhalen.
Dat laatste is zo klaar als een klontje. Heb er inmiddels ook vier degradaties opzitten.

Er is maar één oplossing.

De echte sponsor, de gemeente dus - dient onmiddellijk in te grijpen.
Mark van der Kallen onmiddellijk uitkopen. Weg er mee. De rest is niet belangrijk dat zijn nulliteiten, geven alleen stompzinnige - lulverhalen of vijjarenplannen - enof beledigende - afseververen Aad De Mos - intervieuws af.

Dan iemand als Ernie Brands het seizoen af laten maken, andere geschikte kandidaten liggen vast. Maar je moet nu redden wat er te redden valt. Brands kan in elk geval een organisatie neerzetten. Deze trainer is te licht en geniet totaal geen aanzien binnen de spelersgroep. Vriendjespolitiek, telkenmale opstellen van Ali B, spelers op verkeerde plekken, maar blijf van mening dat de selectie veel te zwak is. Als je even nagaat hoeveel goals je alleen al hebt ingeleverd door Kubik en Don Kozak te laten gaan. Daarom trok v.d. Brom aan zijn stutten. Dat valt toch echt alleen die zakenman aan te rekenen.

Voor komend seizen advies vragen aan mannen als Kees Jansma, Gerard Slager, Harro Knijff, Piet de Visser, John van Zweden en wel degelijk Aad De Mos.

Laat hun mensen op sleutelposities neerzetten in bestuur, technische staf, scouting, catering en merchandise.

Mensen met een haags hart dus.

Dus exit zakenman van der Kallen die er alleen voor zijn eigen belangen zit. Kost wat inderdaad, maar deze man met zijn gevolg laten zitten zal voor de gemeente een aanzienlijk grotere kostenpost opleveren.

Er kan best wel wat gemaakt worden van deze club, kijk maar eens naar afgelopen seizoen hoe gezellig druk het was in dat prachtige stadion. Maar een eerste vereiste is dat er mensen met verstand van zaken en hart voor de club in alle geledingen van de club vertegenwoordigd zijn. Er valt zeker door dat stadion en locatie veel meer van deze club te maken, maar dan moeten er wel mensen aan de knoppen draaien die het belang van de club op de eerste plaats stellen, mogen ze best ook de ijdeltuit uithangen, geen probleem mee.

Deze club heeft dringend behoefte aan een bloedtransfusie. Haags bloed dus(...)

Dus nooit en nooit meer afhankelijk van één zakenman. Arnhem, straks weer natuurlijk, Alkmaar, Utrecht, het eindigt altijd in tranen.



0
Zondag 19 februari 2012 om 11:24 uur

Thijs

Max schreef:

Die tweede helft deed echt pijn aan mijn ogen, verschrikkelijk... Geen overtuiging, automatismen en voetballend vermogen.
Inderdaad Max, wat me zorgen baart is de discussie die Kum met publiek had.
We moeten echt door met deze selectie hoe vervelend ook :-(
0
Zaterdag 18 februari 2012 om 22:23 uur

marcellino

TONH schreef:

LEKKAH FIJN MET DIE STEIJN
ja ja die gaat het vdBROM systeem wel ff verder uitbreiden
smolarek op de bank?
waar haal jij die speler voor dan?
lalkovic,..waar leen je die speler voor dan
1-1 tegen excelsior
STEIJN GA MAAR OP DE WC ZITTEN EN KOM ER DAN EEN HALF JAAR NIET MEER VANAF.
ZO GAAN WE WEER ZITTEN KIJKEN NAAR DE NACOMPETITIE MET DIE STEIJN
VOLGENDE WEEK EEN GROOT SPANDOEK:
NIET MEER FIJN MET STEIJN
ik ga zo een kwartier schijten en aan steijn denken,dan gaat t wat makkelijker,.....dan loopt t er zo uit.
SCHAAAAAAAAAMMMMMMMMMM,........k....ut
Kim op zeg kan nu begrijpen waarom lalkovic niet voetbald totaal geen rust met de bal en totaal geen inzicht; of het komt door conditioneele achterstand of die jongen heeft gewoon geen zin om bij ons te voetballen)
Smolarek is geblesseerd daarom heeft hij zich om gekleed en zat niet bij de reserves ja wel op de bank maar niet bij de selectie

Denk je verder nou echt dat v/d brom meer uit dit elftal had gehaald
Vandaag stonden er wel geteld drie spelers die het niveau echt aan kunnen
Toornstra, immers en cherry de rest is gewoon jupiler niveau
V/d brom is niet voor niets weg gegaan hij zag dit al aan komen
0
Zaterdag 18 februari 2012 om 22:13 uur

MTB

HB schreef:

Je hebt helemaal gelijk, niks aan de hand, gaat geweldig!
actie => reactie , positief of negatief, en ja op het moment roepen de huidige actie`s negatieve reactie`s op.
Maar je kan ook je groen gele bril ophouden, kan je hem ook weer opzetten als er weer een wandeltocht richting ijspaleis is ...

Ben trouwens veel liever vrolijk en positief.
helemaal niemand vindt dat het nu perfect gaat maar als ik hier lees dat Steijn met de grond gelijk maakt wordt omdat Ebi niet in de basis staat en dat je in het AD leest dat hij niet eens bij de selectie zit omdat hij niet fit is, of dat Lalkovic niet in de basis staat terwijl die in het 2e niet één bal geraakt heeft of dat Beijersbergen de schuld krijgt dat Omeru geen werkvergunning heeft, dan vindt ik dat wel wat minder negatief kan ja.
Je kan ook eens nadenken waarom iets is en niet meteen moord en brand schreeuwen.
0
Zaterdag 18 februari 2012 om 13:38 uur

Nu online

Ronaldo, MichelAdamsMatje, James, pajam, Thehague070, ADO079, Superjantje, Lellow, Marcie, langnek en 214 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 976
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5