Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 993
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

doet lekker normaal hij wil niet op de bank zitten in brussel en dat gaat ie op de bank zitten in amsterdam ze hebben daar net een nieuwe spits aangetrokken die echt wel gaat spelen daar.

shit heb ik er toch wat over gezegd.

 

ik zeg:

 

Sandro Calabro hoopt op een nieuw avontuur
14 juli '11 17:13 door Niels Lambrechts


Sandro Calabro komt momenteel uit voor het Zwitserse Sankt-Gallen. Met zijn club degradeerde de aanvaller afgelopen seizoen naar het tweede niveau in Zwitserland. Bij voormalig speler van onder meer FC Utrecht en VVV-Venlo vertrok om Europees voetbal te spelen, dit is echter niet gelukt. Nu zou hij graag verkassen naar een andere club. "Hopelijk is er over een maand een oplossing. De insteek zal zijn dat ik transfervrij weg mag."

"Het is bekend dat deze club wat financiële problemen heeft", reageert de spits tegenover Voetbal International. "En ze hebben destijds de fout gemaakt in mijn contract geen degradatieclausule op te nemen. Ik blijf dus evenveel verdienen. Vervelend voor de club, maar 'Vertrag ist Vertrag'."

"In financieel opzicht zou ik er goed aan doen mijn laatste contractjaar uit te dienen, dit salaris zal ik in Nederland niet verdienen", gaat de spits verder. "Maar sportief zou ik dan een slechte keus maken. Zelfs al maak ik dit seizoen vijftien goals, dan denk ik niet dat clubs in de rij staan."


 

Ben ik niet met je eens. Waarom naar Ajax als 2e spits, als je dat bij Anderlecht ook kan zijn? het verschil zit hem in het feit dat Ajax met echte vleugelaanvallers speelt. Bovendien speel je met Ajax veel op de helft van de tegenstander. En van de Brom is een vriendje van de Boer. Misschien heeft hij hem wel aanbevolen. Genoeg redenen te bedenken waarom wel!

 

En ik wil absoluut Calabro niet bij ADO zien. Die jongen komt echt tekort voor de subtop in Nederland.

0
Maandag 18 juli 2011 om 00:07 uur

DenHaagFC

zuid tribune schreef:

Er lopen al wat initiatieven om een vliegtuig te charteren, o.à. Via Transavia. Wordt vervolgd.
Zou echt top zijn. Er is namelijk genoeg animo.
0
Zondag 17 juli 2011 om 21:35 uur

Haegsche Nees

Misschien is het een mogelijkheid om met 500 man of een veelvoud daarvan een privé jumbo 777 te charteren?? Geen idee wat het kost maar er zijn genoeg bedrijven die dit aanbieden.

 

Deze maatschappij heeft contacten op Noord-Cyprus.

 

http://www.panatlas.com/

 

500 man * 200 euro = 100.000 euro voor een dagretour Cyprus ?

 

 

0
Zondag 17 juli 2011 om 17:38 uur

olaf1982

super fc denhaag schreef:

Waarom geven ze die jongen die van liverpool kwam geen kans. Brouwer geloof ik????

Ik zag hem wel op de bank zitten geloof ik uit tegen Taurus..maar die jongen lijkt niet goed genoeg te zijn...dan heb ik nog meer geloof in die v Duinen

0
Zondag 17 juli 2011 om 15:25 uur

Prutser 070

pmc schreef:

Die is heel hard nodig wel respect voor Immers en ben trots op hem maar geen echte spits helaas.

Ik blijf hier maar lezen dat Immers geen echte spits is maar hij scoort makkelijk en doet zijn werk prima in de spits. Ik durf te zeggen dat de meeste clubs in de eredivisie Immers graag in de spits zouden willen.

Ik vind ook dat hij op het middenveld nog beter tot zijn recht komt maar dat betekent niet dat hij een matige spits is. Wat komt hij dan te kort als spits?
Hij is sterk in de duels, scoort makkelijk is kopsterk, kan met het hoofd scoren. Hij heeft een hard schot in zijn benen en kan van afstand scoren, zie Heracles thuis en de schoten tegen Groningen in de play offs. Hij kan kaatsen en heeft ook genoeg snelheid. Hij is een andere spits dan Bully en zal niet zoveel scoren als Bulykin maar ik denk dat andere meer gaan scoren dankzij Immers. Toornstra zal meer gaan aansluiten en meer goals maken dan vorig jaar, ook kan Toornstra meer steekpases geven omdat Immers sneller is dan Bulykin.

Enige is wel dat er achter Immers geen andere spits is dus zou het mooi zijn als er nog een spits komt maar eerlijk gezegd verwacht ik niet dat er een speler komt die Immers uit de spits houdt.

0
Zondag 17 juli 2011 om 15:00 uur

Karel KLaver

barney070 schreef:

ik hoop het zeer dat hij terugkomt :)

 

die lua lua trouwens ... leuke speler

 

http://www.youtube.com/watch?v=l4fO50OlGIg

Tja. Het zegt al genoeg dat ze elk doelpunt twee of drie keer herhalen. Per saldo schiet hij er maar een stuk of zes/zeven in 

0
Zaterdag 16 juli 2011 om 16:40 uur

MTB

zo net weer thuis, helemaal gebroken maar had het niet willen missen. 

 

bizar om te lezen dat sommigen hier die thuis voor de tv of teletkst hebben gekeken nog comentaar hebben op die Polen die meer dan 8 uur in een bus hebben gezeten om ons bij te staan en voor de meeste sfeer in het stadion zorgden. Tuurlijk jammer van die nitraten maar die werden ook genoeg door Hagenezen gegooid. wel goed om te zien dat er van zowel Haagse als poolse zijde onderling geprobeerd werd het te laten ophouden. Maar goed thuisblijvers weten het altijd beter he.

 

 

Was een superdag, jammer dat de Litouwse politie soms door het dolle heen was. Waarschijnlijk bang gemaakt met verhalen over grote hordes hooligans want die reageerden soms als een bezetene. Mensen zijn opgepakt omdat ze zongen, of zonder shirt liepen of gewoon ergens liepen en als ze dan vroegen waarom werd je getaserd of met traangas bespoten en afgevoerd. De meesten zijn na een uurtje weer vrijgelaten. 

 

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 21:23 uur

Tommy

ja is de lastigste die we hadden kunnen loten, maar nog altijd genoeg mogelijkheden.

lua lua speelt er in ieder geval niet. (mits hij er deze zomer heen gegaan is en zijn foto nog niet op de site staat) en verder speelt er eigenlijk niemand die ik op het oog herken.

vergeet niet dat wij dan ook al weer een paar stappen verder zijn in de voorbereiding en dat deze jongens ook pas net weer begonnen zijn.

 

ik zie het niet zo somber in lastig maar zeker niet onmogelijk

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 14:10 uur

Advertentie

xjessy

Heino schreef:

Begint om half twee en is te volgen op de site van de uefa. Ze hebben de ploegen voor de loting verdeeld in groepen van 10. Wij zitten in pot 4 en er zijn dus nog 5 mogelijke tegenstanders.

Zie: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=1650609.html 

 

Dank je! Kon het al nergens vinden maar heb blijkbaar niet goed genoeg gezocht :-(

Ga meteen even kijken!

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 09:07 uur

Rome

Zegt bijvoorbeeld genoeg dat op de sportsite waar ikzelf zit er 3x zoveel reacties zijn op het feit dat "wij" ons weer misdragen hebben dan op het het artikel waar in staat dat we gewonnen hebben. Ik begin er echt moe van te worden om ADO telkens weer te moeten verdedigen. Kan iedereen zich nou niet gewoon een keer normaal gedragen.

 

0
Donderdag 14 juli 2011 om 23:44 uur

Nu online

Wahter, Aad, Jurriën, Rob2002, FFL en 268 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 993
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2