Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elftal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 995
Volgende pagina

Midden-Oost

<FCDH> schreef:

wanneer is de DEADLINE duurt allemaal zolang voordat je iets hoort?
Zolang niemand nu zijn geld opeist (via de rechter) kan het nog ff duren. Ik hoor trouwens ook niks van de spelersgroep, misschien dat ze gratis willen doorvoetballen. Lijkt me rechtvaardig gezien de 0,0 motivatie en inzet en prestaties..

Hoogendorp, Texiera, Victoria, Knopper, Rankovic, Bosschaart, Cornelisse, Vd Haar, zomaar een half elftal met meer dan 1000 wedstrijden eredivisie ervaring die geen ene reet presteren (4-0 omniworld, 5-1 haarlem, 5-1 dordrecht, 4-1 agovv, etc etc.) Als deze klootzakken gewoon een beetje gemotiveerd hadden gespeeld dan had je nu al kampioen kunnen zijn.
0
Dinsdag 5 februari 2008 om 09:57 uur

Midden-Oost

herman schreef:

ja het is echt treurig. we kunnen niks doen en al die mooie bestuursleden die nu met de noorde zon zijn vertrokken die moeten ze ook aanpakken want mede door hun is het ook af gelopen ik hoop een ding dat we na 6sen goede berichten mogen horen anders is den haag na 3 jaar vergeten en komt er geen betaald voetbal meer ik ben er kapot van maar laten we blijven hopen op een wonder. alvast sterkte die de haag een warm hart toe dragen.  
Als er echt sprake is van mismanagement dan kan de directie hiervoor aansprakelijk gesteld worden. Helaas zijn al die goochemerds al vertrokken en met al die ingewikkelde BV/NV structuren zal dat wel allemaal afgedekt zijn. Toch ben ik van mening dat de selectie ook voor een groot deel schuldig is. Als zij gewoon vanaf dag 1 echt hadden gevoetbald dan hadden we nu 1e gestaan. Misschien is er nog een optie om al die dure krachten op staande voet te ontslaan en gewoon met een goedkoop elftal verder te gaan……
0
Maandag 4 februari 2008 om 16:26 uur

Ooievaar

Delft schreef:

Dit zijn geen eisen dat zijn randvoorwaarden om uit te groeien tot een stabiele subtopper mocht dat er ooit nog van komen. 
Precies, jij hebt het begrepen. Je schijnt een abnormaal eisenpakket op tafel te leggen als je gewoon een kaartje aan de kassa wil kopen en wil zitten waar je dat zelf wenst. Betaal er toch voor?!!

Dat er na vele jaren wanbeleid en zelfverrijking een bestuur dient te komen die know how koppelt aan liefde voor de club en aan haar achterban denkt. 

Kan ik het helpen dat er voor vele tonnen in een veiligheidssysteem is geïnvesteerd maar helemaal niet blijkt te werken? Is toch lachwekkend? Net zoals het toch te gek voor woorden is dat er meer budget is voor nietsnut Remco v.d. Veen en z`n neusvretende staf dan voor een normaal elftal?

Ook het supportersbeleid is toch een blamage?

De - opgeleukte - toeschouwersaantallen wijzen dat toch uit? Dat schijn je niet aan de kaak te mogen stellen.

Die meneer uit Vlissingen, of was het Pyonyang? wil daar niet van horen, die holt al applaudiserend - zonder enige zinnige contra argumentatie - achter Ringeling aan. De ondergang tegemoet...

0
Zondag 3 februari 2008 om 00:43 uur

marcellino

<FCDH> schreef:

DOHA - Trainer Co Adriaanse heeft zijn club Al Sadd in Qatar vroegtijdig verlaten. De voormalige coach van onder meer ADO Den Haag, Willem II, Ajax en AZ was bezig aan zijn eerste seizoen. Zijn contract liep in augustus af. 

laat co maar naar den haag komen hij is 1 van de weinige doe ons snel terug krijg de ere in?
ohh ja het is de trainer zijn schuld dat het financieel en sportief dramatisch is.
En co gaat het wel reden man doe je ogen open dit elftal is niet te reden.
Met geen enkele trainer.

en laten we zeker niet praten over de eredivisie ik schaam me nu al rot als we op ons broek krijgen van clubs als fc omniworld .
En heb zeker geen zin om met een doelpunt of tien afgeslacht  teworden door ajax,psv en feyenoord.

Eerst de club gezond ,betere spelers en dan pas weer omhoog kijken.

Laten we a.u.b. ophouden dit er met dit zooitje bestuurlijk en spelers niveau nog wat te halen is.

0
Dinsdag 29 januari 2008 om 11:29 uur

<FCDH>

Een oudere supporter. schreef:

Gelukkig dat we zo`n top verdediging hebben! 
het hele elftal mot op de schop helemaal opnieuw beginnen spelers eruit bestuur eruit
0
Zaterdag 26 januari 2008 om 13:49 uur

ouwe garde

KKH - kalekophagenees schreef:

Jezus dus het zoveelste drama van dit seizoen! Hoe kan je gaan leunen bij 2-0.

Viezuh gore kankuh spelers die als ze een tegendoelpunt krijgen gelijk niks meer kunnen, dik betaalde grasknechtjes dat zijn het.

Per onmiddelijke ingang prestatie salaris invoeren, doen ze geen pleuris krijgen ze geen pleuris.

Ze verdien 2 tot 3 keer meer per maand dan Jan Modaal en werken ervoor ho maar! Ze denken zeker dat de mensen op de tribune allemaal sukkels zijn ofzo!

Nou de pleuris voor jullie ga liever werken dan nog een wedstrijd te moeten bezoeken. Verdien ik ook wat extra ipv in dat grafstadion uitgeven.
doe het zelfde als ik , lekker thuis blijven en er geen eu aan uit geven.
we staan nu op de 8 plaats, het altijd lastige helmond haalt ons in.
ja het gaat top,nacomp??????????
ik denk vandaag grote drukte bij ticketbox want volgende week wil iedereen uit haaglanden dit wereld elftal aan het WERK zien.
0
Zaterdag 26 januari 2008 om 08:57 uur

Delft

Pietje Puk schreef:

Groenendijk wordt al genoemd mensen....
zit ook bij Rob Jansen dus ja ligt voor de hand...

Ik zou dat nog geeneens zo`n rare keuze vinden. Dure jongens kunnen we niet betalen. Wetzel? Die heeft het momenteel goed bij VVV. Dan kan zijn Hart wel bij Ado liggen ik zie hem niet vertrekken bij VVV. Jol lijkt (is) onhaalbaar of we moeten een olieboer binnenhalen als sponser maar dat zit er ook niet in.
Aad de Mos heeft ook wel eens aangegeven nog eens naar Ado te willen. Zit volgens mij ook nog goed bij fietstas en is ook denk een aardig dure jongen.

Groenendijk zit nou wel bij 020 maar ik denk dat hij ook eens op eigen benen wil staan. Cor Lems lijkt mij een prima assistent. Als het elftal 20% van zijn mentaliteit overneemt zie ik het wel zitten. Want mentaal mankeert er veel aan dit elftal na een achterstand gaan de koppies hangen. Wens de beleidsmakers ofschoon daar veel van hen ook beter kunnen opstappen veel wijsheid toe met het aanstellen van een nieuwe tainer.

0
Woensdag 23 januari 2008 om 22:10 uur

Advertentie

kojak1

vind het niet zo erg dat hij weggaat.is aangenomen voor een jaar,heeft zelf de spelers gehaald,en kan er niks mee.trouwens,dit deed hij ook bij sparta vorig jaar,en die waren blij dat hij weg was,ik ook.is toch geen voetbal onder hem.elke week een ander elftal,geen haagse bluf in de thuis wedstrijden,maar dat brabantse gemoedelijke.
0
Woensdag 23 januari 2008 om 21:41 uur

KKH - kalekophagenees

Kappuh nou, Hofstede is wel een top scorer geweest van het elftal dat ons terug heeft gebracht in de eredivisie. Toch voetballen voor de club terwijl zijn vriendin ernstig ziek was,  de man die je toch schopte naar de eredivisie. Hofstede was een magere lange slungel maar als hij een bal had werd de verdediging van de tegenstander echt bang. Altijd een doelpunt. Dus wat meer waardering is op zijn plaats!

Zijn motivatie toen daar kan dit elftal alleen maar over dromen. Hij vond het leuk en een hele eer om te voetballen voor FC Den Haag. Zeker vergeten hoe we bijna 90 minuten zijn naam scandeerden door het stadion in zijn laatste wedstrijd, een mooi kippenvel moment.

Maar als technische directeur annex inkoper kan ie nog wel het een of ander leren..........
0
Zondag 20 januari 2008 om 13:47 uur

scooby

ben ik nou gek aan het worden???? de beste speler van het veld stefan postma, doen ze godverdomme weg voor 50.000 euro, zijn ze gek geworden of zo, wat een rand debielen daar zeg zou gelijk het hele elftal weg doen voor de zelfde prijs, maar ja ik zal het allemaal wel niet snappen
0
Woensdag 16 januari 2008 om 12:58 uur

Nu online

Ran1972, Dannyy, Swaber, Tante Wil, Peter87, Jk23 en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 995
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2