Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

Mike

schreef:

Zo is het. De sensatie teletext sjakie fans kunnen weer terug hun holen in, we eindigen linkerrijtje met deze selectie, en we gaan nog leuk voetbal zien ook
Beetje raar om mij zo te kwalificeren.
Ik geef gemotiveerd aan waarom je Steijn beter nu kan wegpromoveren dan in de winterstop.
Ik vind t leuk dat je zo optimistisch bent en hoop echt dat je gelijk krijgt maar ik kijk puur naar de laatste ca 20 wedstrijden. En die zijn allemaal gespeeld met `zijn eigen spelers` terwijl het niveau echt om te janken is.
0
Maandag 26 augustus 2013 om 15:00 uur

<FCDH>

Johannes schreef:

Wat een ongelovelijke onzin. Dit is gewoon typen om het typen, toch?

Als je al wilt vergelijken dan gaat de kapitein af en toe advies vragen aan ervaren, gepensioneerde kapiteins. Niet aan `ze matroos`.

Advies vragen is altijd goed. Wat je er mee doet, bepaal je zelf. De allerslechtste leiders/leidinggevenden zijn de mensen die geen advies of inspraak dulden.
Nee ik heb gelijk hoe kan steijn nou een goeie trainer zijn als ie bij de mos en advocaat om advies vraagt? Hij is toch trainer of niet dan?
0
Maandag 26 augustus 2013 om 13:03 uur

<FCDH>

Mike schreef:

"Dat soort trainers" heb je prima gezegd maar Verbeek acht ik volkomen ongeschikt voor ons elftal. Gezegd, het lijkt me fantastisch als jonge speler om met een trainer te werken die veel verstand van voetbal heeft (of denkt te hebben ;-)) Hij kan spelers echt beter en fitter maken, en als buitenwacht zien wij nauurlijk ook graag dat de discipline stevig in handen is (controleert écht of de spelers de avond voor de wedstrijd thuis zijn!). Maar ik vrees dat het niveau daar bij ADO gewoon te laag voor is. Verbeek zou huilend wegrennen. AZ acht ik, met de huidige spelersgroep, in staat voor de top 5 te gaan.
Met alle respect maar met steijn en fraser haalt ado geen hoger niveau dan nu? Het zijn gewone trainers en zullen dat altijd blijven.ik ben altijd voorstander van een bekende naam als trainer uit het verleden waar spelers gelijk ontzag voor hebben? Ik geef ff een voorbeeld Zwolle twijfelt niet en haalt gelijk Ron Jans` binnen dat mis ik nou bij het huidige ado

Haal beenhakker binnen als td en haal advocaat binnen als trainer die gister maar weer aangaf best weer voor een club te willen staan.ik had het wel geweten als ik voor advocaat stond ik had gezegd dick doe je laaste kunstje bij jou ado waar alles mee begonnen is en de cirkel is rond.je kan mij niet wijsmaken dat die woorden hem niks doen:-)
0
Maandag 26 augustus 2013 om 12:29 uur

wdr

Jans is geen geniale trainer, maar wel een hele capabele en ervaren, heeft al genoeg goede resultaten neergezet in het verleden. Hij bouwt nu voort op het voorbereidend werk van anderen bij PEC. PEC gaat heus nog wel zakken op de ranglijst. Ik ben wel van mening dat wij minstens gelijkwaardig tot beter spelersmateriaal hebben als PEC. Of Roda. Jongens als Gouriye, Cabral en Zuiverloon hebben voldoende talent, het komt er tot nu toe echter helemaal niet uit in deze selectie met deze staf.

0-4 nederlaag thuis tegen Roda vind ik echt shockerend, met deze selectie moeten we eigenlijk winnen of minstens gelijk spelen tegen een Roda zonder Malki. 0-4 thuis tegen Roda is een slachting en een grote vernedering, dat mag je niet eens overkomen tegen Ajax en PSV. Erg verontrustend en ik ben bang dat we het ook moeilijk gaan krijgen uit tegen Heracles en de wedstrijden daarna.
0
Maandag 26 augustus 2013 om 11:36 uur

oodh

supporter-noord schreef:

Nog langer afwachten ??? Dit falen gaat helemaal terug vanaf de laatste 10 wedstrijden van vorig seizoen tot heden. Kom net thuis en had wel gedacht dat die Steijn intussen de zak heeft gekregen, niks is minder waar helaas. Ze w88 natuurlijk weer tot 5 wedstrijden voor het eind van de competitie.
Dat had je helemaal niet verwacht. Niemand niet. De redenering is dat we pas vier wedstrijden bezig zijn. Hoe kortzichtig kan je zijn. Je hebt helemaal gelijk, onder deze trainer hebben we echt nog helemaal niets gepresteerd. Het spel is hopeloos, zit geen enkele gedachte achter en ik neem zomaar aan dat er steeds minder mensen komen kijken.

Wat anders. Waarom deken hier mensen dat Zuiverloon cv moet gaan staan? Heb hem daar nooit zien spelen. Gezien zijn tweede helft heeft hij nog wel aardig wat tijd nodig om überhaupt een versterking te zijn.
0
Maandag 26 augustus 2013 om 00:03 uur

langepino

Haagse Roel schreef:

April 2013 , artikel in het AD ;


Ernie Brandts (57) werd afgelopen weekeinde kampioen van Tanzania met zijn club Young Africans. Brandts staat nu in Afrika te boek als een ware kampioenenmaker, want het is al de derde keer achter elkaar dat hij landskampioen is geworden.

De vorige twee seizoenen pakte hij de landstitel in Rwanda met APR. `Na een overwinning staan ze je met drieduizend man op te wachten.

U bent aan het feestvieren?
Brandts: `Nee, we zijn in trainingskamp. We spelen nog een derby binnenkort. Die wedstrijd is heel belangrijk voor de club. Misschien nog wel belangrijker dan de landstitel. Het is een beetje de armen tegen de rijken. En dan zijn wij de armen. Real - Barça is er niks bij.

Dit is uw derde landstitel in Afrika achter elkaar. Wat is uw geheim?
`Ik heb de club discipline bijgebracht. Dat was er namelijk helemaal niet. En dan heb ik het over discipline binnen de lijnen, hè. Als de buitenspelers een voorzet gaven, stond er niemand in de zestien. Nu wel. En ik wil aanvallen. Dat zijn ze niet zo gewend. Toen ik kwam stonden we acht punten achter op de koploper. Nu staan we er acht voor.`

Dat klinkt makkelijk.
`Dat is het niet, hoor. De omstandigheden zijn hier zwaar. Velden zijn niet goed en er is een hoge luchtvochtigheid. Tijdens wedstrijden is het een gekkenhuis. Onze fans zitten overal in Afrika, meer dan dertig miljoen. Ik kan soms moeilijk communiceren met mijn spelers.

Hoe communiceert u überhaupt met uw spelers?
`Ik spreek inmiddels aardig wat woordjes Swahili.

U moet een halfgod zijn in Tanzania.
`Mensen zijn hier heel blij. Na een overwinning staan ze mij en de spelers met drieduizend man op te wachten. Het gekke is: ze doen hier niet aan handtekeningen, ze willen je alleen maar aanraken. `Coacha, coacha`, zeggen ze dan.`

U blijft daar nog wel even?
`Nou, dat weet ik nog niet. Ik mis mijn gezin. Hoewel ik hier fantastisch woon, op een meter of tien van het strand. Aan de andere kant: in Nederland zitten ze niet op Ernie Brandts te wachten. We hebben zo veel goede trainers.`

U heeft toch ook een goed cv?
`Met best wat prijzen. Daar gaat het om in het voetbal, toch?`

Bij NAC ook prima gepresteerd, dat daar toen weg moest heb ik nooit begrepen.
leuke trainer voor ons denk ik! is ie gelijk wat dichter bij zijn familie!
0
Maandag 26 augustus 2013 om 00:01 uur

<FCDH>

Ricky schreef:

Het slecht draaiende elftal moet wel aan steijn liggen? Want neem Heracles bijna alles en iedereen is daar vertrokken en die doen het gewoon weer goed met een onbekend elftal en spelen zelfs gelijk 1-1 tegen PSV waar iedereen van verliest
0
Zondag 25 augustus 2013 om 11:36 uur

BLEISWIJK-1

Zo ik dan ook nog maar een shout vanaf mijn vakantieadres. Ik kwam gisteravond laat thuis en zag dat we 0-4 hadden verloren. Ik heb toen Studio Sport maar laten zitten.

Op dit moment gaat het niet goed. En de kritische shouters als Haagse Roel, Pajam etc. hebben daarom het gelijk aan hun zijde.

Zelf kijk ik er echter anders naar. Op dit moment is de selectie nog niet compleet. (Nieuwe)spelers zijn nog niet op elkaar ingespeeld en het is daarom nog niet duidelijk wat de sterkste opstelling wordt. En als dan ook nog sterkhouders als Holla en Coutihno het laten afweten, dan wordt het een moeilijk verhaal.

Nog een week en dan sluit de transfermarkt. Dan wordt het rustig en moet het team langzaam aan vorm krijgen. Ik ga Steyn en zijn mannen dan ook vanaf een wedstrijd of 10 beoordelen. Tot die tijd zit er niet meer in dan punten sprokkelen.

Tegen Vitesse ben ik er gewoon weer bij!
0
Zondag 25 augustus 2013 om 10:24 uur

Advertentie

azijn zeiker

marcellino schreef:

Net terug van vakantie en gisterr nacht ado zitten kijken
Heb gezegd dat ik pas mijn mening geef als er 5 wedstrijden zijn gespeeld maar wil toch even iets kwijt.
Ik hoor iedereen maar roepen dat we op papier een beter elftal hebbenmaar wat koop je daar voor je moet als team functioneren.
De fout zit gewoon achter in hoor niemand iets zeggen over onze keeper die gewoon twee blunders maakt .kopgoal van lucxk had hij moeten hebben om het over de vrije trap die er in eeb keer in gaat maar niet te hebben .ado heefr een matige ploeg en mensen die roepen dat dit het beste team is sinds jaren begrijpen het echt niet.
De wedstrijd van gisteren vond ik ado nog en eens zo slecht roda had meer geluk en de scheidsrechter mee.wat je wel ziet is dat ado goed de flanken gebruikt en van duinen daar niet goed gebruik van maakt denk dat hij toch meer een speler is die via een counter of diepe bal gevaarlijk wil zijn.
Achter in kom je voetbal inteligentie tekort en eerlijk gezegd ze werken hard maar denk dat het bij onze centrum verdedigers nooit gaat komen daar voor missen ze kwaliteiten.
Nogmaals hoop dat het de volgende wedstrijden beter gaat
En zal mijn mening geven na 5 wedstrijden
Maar mensen die weer roepen dat het steijn zijn schuld is snapen het spelletje niet of krijgen geld van de grote man van der kallen om dit te roepen.
Hebben we toch een hele andere kijk op het spelletje...weet nie wat voor spelletje steijn ze ploeg laat spelen maar het lijkt niet echt op het voetbal wat hij zelf zegt graag te spelen....wat betreft de cv`s heb je helemaal gelijk...maar kallen is de gene die steijn laat zitten...als hij zal willen stuurt hij hem zo de laan uit
0
Zondag 25 augustus 2013 om 09:52 uur

marcellino

pajam schreef:

van Duinen is een prachtige voorbeeld van een speler die juist onder deze TS niet beter geworden is.
Het is een typische vecht voetballer die door zijn werklust zelfs onder Adelaar opgebloeid zou zijn ; )
Kans heeft hij ook niet gehad, maar gepakt, door zijn werklust en inzet, zelfs terwijl hij misbruikt werd op de vleugels vorig seizoen, voor elkaar gekregen om regelmatig zijn doelpuntje mee te pikken.

H@@genees, ik volg je betoog voor een grote deel zeker, maar een speler beter maken is hetgeen v/d Brom bijvoorbeeld voor elkaar kreeg met Verhoek. Een speler die seizoenen lang bij ons niets, maar dan ook echt niets liet zien en onder een trainer als v/d Brom ineens opbloeide, dat is beter maken.

En natuurlijk moeten onze spelers ook in de spiegel kijken, maar alles staat of valt met een organisatie en tactiek, als die er niet is ga je tegen jezelf spelen en dat zien wij nu op het veld.
Dat is wel degelijk een trainer kwalijk te nemen.

Weet je wat het is? Ik zie de potentie en de mogelijkheden om met onze club eindelijk eens aansluiting te vinden met de plaatsen 8-12 en raak zéér gefrustreerd als ik dan zie hoe simpel dat teniet wordt gedaan door met name foute keuzes die onze TS maakt.
Dit ADO Den Haag hoort niet met 0-4 van RJC te verliezen! En dan zie ik doodleuk een RKC, PEC en Heracles goed voetbal en plezier op het mat leggen, klote weekend weer!!
Je hebt in bepaalde di gen gelijk
Maar je vergeet dat de meeste clubs die jij opnoemt op kunstgras spelen.
En pec gewoon een beter elftal heeft dan ons
0
Zondag 25 augustus 2013 om 09:48 uur

Nu online

Marinus, adorob, pajam, Brian, GGordeau, john 147, DenHaag070!, Reneetje en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2